БЕСЕДКА_КУРИЛКА (переговорка, совещалка, просто что то обсуждалка!) - 4

Розмови на різні теми
Лимончик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2477
З нами з: 25 січня 2012, 03:14
Дякував (ла): 5794 рази
Подякували: 3610 разів

Повідомлення Лимончик »

Доброго всем дня и начала недели!!!

Зображення

Маюля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2291
З нами з: 31 січня 2012, 02:43
Дякував (ла): 2421 раз
Подякували: 4634 рази

Повідомлення Маюля »

Зображення

Дашка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3769
З нами з: 19 серпня 2011, 01:25
Дякував (ла): 2944 рази
Подякували: 7631 раз

Повідомлення Дашка »

Зображення

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

ar4ik к зиме готова

Лимончик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2477
З нами з: 25 січня 2012, 03:14
Дякував (ла): 5794 рази
Подякували: 3610 разів

Повідомлення Лимончик »

Зображення


Зображення

aniri
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2232
З нами з: 21 квітня 2011, 01:26
Дякував (ла): 401 раз
Подякували: 1233 рази

Повідомлення aniri »

Зображення

#blush# приветики

delina
Гуру
Гуру
Повідомлень: 76
З нами з: 14 серпня 2012, 06:13
Дякував (ла): 111 разів
Подякували: 69 разів

Повідомлення delina »

Доброго всім дня, можливо хто знає підскажіть пожалуйста, в мене тату 58р.і 7місяців, залишилось менше як півтора року до пенсії, стоїть на біржі. Кажали що був такий закон, що якщо залишилось півтора року до пенсії і стоїш на біржі, і є 35років стажу, то можна йти на понижену пенсію заранше, а коли виповнеться 60 то тоді буде перерахунок пенсії. Живе він в полтавській області. Мама ходила в пенсійний щоб узнать скільки років стажу є в тата, в пенсійном сказали, що всерівно раніше чим в 60 років він вийти на пенсію не зможе, роки щитать не стали. Можливо хтось стикався з подібною ситуацією, підкажіть чи й справді тато не може раніше вийти на пенсію, або скажіть куди можна позвонить щоб проконльсуватися.Буду вдячна всім за відповідь.

Лимончик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2477
З нами з: 25 січня 2012, 03:14
Дякував (ла): 5794 рази
Подякували: 3610 разів

Повідомлення Лимончик »

delina писав:Доброго всім дня, можливо хто знає підскажіть пожалуйста, в мене тату 58р.і 7місяців, залишилось менше як півтора року до пенсії, стоїть на біржі. Кажали що був такий закон, що якщо залишилось півтора року до пенсії і стоїш на біржі, і є 35років стажу, то можна йти на понижену пенсію заранше, а коли виповнеться 60 то тоді буде перерахунок пенсії. Живе він в полтавській області. Мама ходила в пенсійний щоб узнать скільки років стажу є в тата, в пенсійном сказали, що всерівно раніше чим в 60 років він вийти на пенсію не зможе, роки щитать не стали. Можливо хтось стикався з подібною ситуацією, підкажіть чи й справді тато не може раніше вийти на пенсію, або скажіть куди можна позвонить щоб проконльсуватися.Буду вдячна всім за відповідь.
http://20minut.ua/news/10207651.html

delina
Гуру
Гуру
Повідомлень: 76
З нами з: 14 серпня 2012, 06:13
Дякував (ла): 111 разів
Подякували: 69 разів

Повідомлення delina »

Лимончик писав:
delina писав:Доброго всім дня, можливо хто знає підскажіть пожалуйста, в мене тату 58р.і 7місяців, залишилось менше як півтора року до пенсії, стоїть на біржі. Кажали що був такий закон, що якщо залишилось півтора року до пенсії і стоїш на біржі, і є 35років стажу, то можна йти на понижену пенсію заранше, а коли виповнеться 60 то тоді буде перерахунок пенсії. Живе він в полтавській області. Мама ходила в пенсійний щоб узнать скільки років стажу є в тата, в пенсійном сказали, що всерівно раніше чим в 60 років він вийти на пенсію не зможе, роки щитать не стали. Можливо хтось стикався з подібною ситуацією, підкажіть чи й справді тато не може раніше вийти на пенсію, або скажіть куди можна позвонить щоб проконльсуватися.Буду вдячна всім за відповідь.
http://20minut.ua/news/10207651.html
Я можливо не зовсім правельно зрозуміла, але в цій статті йдеться про жінок, а мені потрібно для чоловіків#blush#

Аватар користувача
elen_maman
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6456
З нами з: 22 липня 2011, 03:53
Дякував (ла): 8617 разів
Подякували: 4356 разів

Повідомлення elen_maman »

delina писав:Я можливо не зовсім правельно зрозуміла, але в цій статті йдеться про жінок, а мені потрібно для чоловіків#blush#
С 1 января 2013 года вступил в силу Закон Украины «О занятости населения» № 5067-VI от 5 июля 2012 года.
Возможность досрочного выхода на пенсию для отдельных категорий безработных
Законом предусмотрено предоставление особых гарантий работникам, которые потеряли работу в связи с изменениями в организации производства и труда, в частности путём предоставления возможности досрочного выхода на пенсию тем, кому на день увольнения осталось не более полутора лет до наступления права на пенсию, если они имеют необходимый страховой стаж, что подтверждается справкой Пенсионного фонда Украины, при условии их регистрации в службе занятости и отсутствия для них подходящей работы.

Задайте вопрос напрямую в ПФ Украины в разделе "вопрос-ответ" http://www.pfu.gov.ua/pfu/control/uk/index
Люблю и горжусь Донбассом!!

Закрито

Повернутись до “Розмови про різне”