УКРАЇНСЬКА НАРОДНА МУДРІСТЬ про УКРАЇНЦІВ

Розмови на різні теми
Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2198 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

офигевшая писав: ПААААДУМАЕШЬ, что есть какая-то этика отношений и общепринятые нормы! Этика и нормы - тоже не 100 даксов, да?
А что такого крамольного написано в посте? Какие нормы задеты? Национальность? Так изначально тема национализирована. Если подходить с такой точки зрения, то удалять тему надо как крамольную.

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40703 рази

Повідомлення ar4ik »

Почему-то вспоминается поговорка: Іван дурнішій- пердне.

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Victoriia писав:
Мои посты не сто баксов чтобы всем нравиться.
Дело вовсе не в том, что мне не понравился Ваш пост. Просто эта тема была задумана не для разжигания межнациональной вражды и передачи приветов от русофобов еврофобам и обратно.
Elisa писав: Предлагаю здесь рассмотреть украинскую народную мудрость о НЕГАТИВНЫХ КАЧЕСТВАХ украинского менталитета.
Ведь, когда человек может честно посмотреть в глаза своим недостаткам, осознать и посмеяться над ними ПО-ДОБРОМУ!
то они уходят, испаряются як роса на сонці.
От себя могу добавить, что смеясь первыми над своими недостатками мы лишаем этой возможности других )))
По теме. Из общепризнанных национальных черт могу прокомментировать нашу чрезмерную "запасливость" - як не з'їм, то понадкушую.

А впрочем, Берса права. При таком подходе тема может развиться в очередную битву. Оно нам надо?

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

ar4ik писав:Почему-то вспоминается поговорка: Іван дурнішій- пердне.
Вот честно, про Івана нічого такого не знала )))

Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2198 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

Бюгюльмэ писав:
При таком подходе тема может развиться в очередную битву. Оно нам надо?
Конечно, не надо. Я бы предложила тему закрыть.

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11444 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

Бюгюльмэ писав: эта тема была задумана не для разжигания межнациональной вражды...
Elisa писав: Предлагаю здесь рассмотреть украинскую народную мудрость о НЕГАТИВНЫХ КАЧЕСТВАХ украинского менталитета.
Ведь, когда человек может честно посмотреть в глаза своим недостаткам, осознать и посмеяться над ними ПО-ДОБРОМУ!
то они уходят, испаряются як роса на сонці.
От себя могу добавить, что смеясь первыми над своими недостатками мы лишаем этой возможности других )))
По теме. Из общепризнанных национальных черт могу прокомментировать нашу чрезмерную "запасливость" - як не з'їм, то понадкушую.
Бюгульме, да именно так я и задумывала.
Очень жаль, если кто-то видит в народной мудрости повод для очередной битвы.

Де два українці - там три гетьмани.

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40703 рази

Повідомлення ar4ik »

Не поговорка, но мне очень нравится анекдот:
Сидять два сусіда та рибу ловлять. Тут один- раз- і витянув рибку. Стала вона проситися випустити, мовляв я така маленька, який тобі зиск, відпусти, а той все на свому- мов, хоч кота погодую. Тут сусід встряг та каже- та відпусти ти ту рибку, що тобі з неї! Подумав-подумав і відпустив. Тут рибка і каже- За те, що ти мене відпустив, я виконаю любе твоє бажання, але ти б мене без сусіда не відпустив, тому все, що ти забажаєш, у сусіда буде в два рази більше. Сидить перший сусіда і думає: Захочу садибу- у сусіда буде дві, захочу машину- у сусіда буде дві, думав-думав і каже: А зроби ти рибко так, щоб у мене одне яйце відсохло.

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

Хто сам себе не поважає, того й інші не поважають.

Мені теж не подобається така тема. Ексгібіціонізм якийсь. давайте створимо тему, де кожна з нас буде розповідати про власні недоліки, ну там лишні кілограми на боках, погані звички і інші недоліки (не буду деталізувати). А ми всі дружно посміємось. Від цього у кожного покращиться настрій, а недоліки щезнуть.
Самокритичні прислів"я є в кожної нації. Почитайте відповідник українських та англійських прислів"їв http://english-learning.narod.ru/proverbs8.htm, набагато прикольніше ніж займатись публічним самобичуванням.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18767
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

Ин писав: З ким поведешся, того й наберешся.
З ким поведешся, з тим й наберешся.

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Popen писав:
Ин писав: З ким поведешся, того й наберешся.
З ким поведешся, з тим й наберешся.
З ким поведешься, від того й завагітнієшь.
Но то вже я так, про своє, жіноче... )))

А про пиво і горілку Ви, любий друже, нас надули. То москальська звичка і прислів'я москальське #drinks#
В нашій країні пияк немає. #wink#

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”