Прошу помолится за здоровье ребенка.

Розмови на різні теми
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

мої любі! я б не ставила так питання, що вірити не можна нікому. Ці питання дуже болючі, кожен з нас буде розчулюватися за долю дитини, тмм більше хворої. На це і ставлять ті, хто вивішують такі оголошення. Дуже б хотілося, щоб цей випадок не похитнув все таки віру в людей, не відбив бажання допомагати.
Мабуть, дщля себе, намагатися якосб первірити, якщо хочемо допомогти - звертатися в клініки, де лікують діток, на сайти, які вивішували раніше.
Просто щоб підтримати вашу віру в людей, розкажу два випадки: у Львові років три назад збирали хлопчику на лікування, були сумніви, одна форумчанка (живе в англії, колишня львівянка) передзвонила в клініку в англії, взявши телефон з довідника, їй підтвердили, що дійсно є такий хлопчик у планах на лікування. після цього збирання коштів почалося активно. Хлопчика прооперували вдало.
В однокласниках збирали кошти на лікування дівчинки з Франківщини, її теж відправили на ліквання, всі витарти, всі аналізи постйно виставлялися, всі банківські виписки виставлялися. На жаль, не знаю долі її після лікування.
І ще збирали на лікування хлопчика львівянина, не встигли, зібрали близько 60 000 доларів. Ці кошти передали на лікування дівчинці, яка лежала у цьому ж відділенні
давайте не будемо думати, що всі люди погані. Звичайно, такі випадки в наших серцях залишають дуже глибокий слід, але давайте дивитися в майбутнє, щоб таке майбутнє мали і дітки, які реально потребують допомоги.
Лимончик, особливе прохання до Вас: не розстроюйтесь, Вашої вини у цьому абсолютно немає, Ви просто стали жертвою нечистих на руку людей. Повторюся: те, що Ви відгукнулися, говорить про Ваше добре серце. Хай воно і надалі буде таким!

Лимончик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2477
З нами з: 25 січня 2012, 03:14
Дякував (ла): 5794 рази
Подякували: 3610 разів

Повідомлення Лимончик »

оляля писав:мої любі! я б не ставила так питання, що вірити не можна нікому. Ці питання дуже болючі, кожен з нас буде розчулюватися за долю дитини, тмм більше хворої. На це і ставлять ті, хто вивішують такі оголошення. Дуже б хотілося, щоб цей випадок не похитнув все таки віру в людей, не відбив бажання допомагати.
Мабуть, дщля себе, намагатися якосб первірити, якщо хочемо допомогти - звертатися в клініки, де лікують діток, на сайти, які вивішували раніше.
Просто щоб підтримати вашу віру в людей, розкажу два випадки: у Львові років три назад збирали хлопчику на лікування, були сумніви, одна форумчанка (живе в англії, колишня львівянка) передзвонила в клініку в англії, взявши телефон з довідника, їй підтвердили, що дійсно є такий хлопчик у планах на лікування. після цього збирання коштів почалося активно. Хлопчика прооперували вдало.
В однокласниках збирали кошти на лікування дівчинки з Франківщини, її теж відправили на ліквання, всі витарти, всі аналізи постйно виставлялися, всі банківські виписки виставлялися. На жаль, не знаю долі її після лікування.
І ще збирали на лікування хлопчика львівянина, не встигли, зібрали близько 60 000 доларів. Ці кошти передали на лікування дівчинці, яка лежала у цьому ж відділенні
давайте не будемо думати, що всі люди погані. Звичайно, такі випадки в наших серцях залишають дуже глибокий слід, але давайте дивитися в майбутнє, щоб таке майбутнє мали і дітки, які реально потребують допомоги.
Лимончик, особливе прохання до Вас: не розстроюйтесь, Вашої вини у цьому абсолютно немає, Ви просто стали жертвою нечистих на руку людей. Повторюся: те, що Ви відгукнулися, говорить про Ваше добре серце. Хай воно і надалі буде таким!
СПАСИБО ВАМ!!!!!!!!!!!!

Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2198 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

Это мне пришло на страничку в фейсбуке. Думаю что дело доброе.
ВАЖНО!
Если у Вас есть знакомые, чей ребенок родился с синдром Дауна, передайте им, пожалуйста, что они могут получить в подарок его портрет!! Оригинальный, большой и красивый :) Портрет нарисует художник Антон Шраменко, - и подарит его - обрамленным в красивую раму. Для того, чтобы он приступил к созданию портрета, родители ребеночка должны просто связаться с ним в Facebook или написать ему на электронную почту: anton.shram@gmail.com

Ребята, пожалуйста, распространите эту информацию! Важно, чтобы она дошла до родителей, чьи детки живут с синдромом. И вскоре все мы увидим прекрасные портреты и радость детей!

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »


Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”