=SOS: ДОПОМОГА УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ =

Розмови на різні теми
Дашка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3769
З нами з: 19 серпня 2011, 01:25
Дякував (ла): 2944 рази
Подякували: 7631 раз

Повідомлення Дашка »

koty писав:
Дашка писав:Доброе утро всем.
Очень нужны шашки , шахматы, нарды для ребят 30 бригады.(чтоб было чем заняться между ....)
ещё книжки в неограниченном кол-ве.Если есть возможность то и прокладки тоже в неограниченом кол-ве,ещё нужны лекарства,все поболели,и особенно попростуживали спины..Пишите, дам прямые кординаты.
Даша, я правильно понимаю, речь идет о прокладках женских, используют для стелек в обувь?
Они самые :)

RYZYK
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1229
З нами з: 26 червня 2012, 03:06
Дякував (ла): 4434 рази
Подякували: 1221 раз

Повідомлення RYZYK »

Дашка писав:Доброе утро всем.
Очень нужны шашки , шахматы, нарды для ребят 30 бригады.(чтоб было чем заняться между ....)
ещё книжки в неограниченном кол-ве.Если есть возможность то и прокладки тоже в неограниченом кол-ве,ещё нужны лекарства,все поболели,и особенно попростуживали спины..Пишите, дам прямые кординаты.
Скиньте мне координаты - на выходные завезу все что насобираю

IrinkaSvetl деактивована
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 05 липня 2015, 23:49
Дякував (ла): 42 рази
Подякували: 133 рази

Повідомлення IrinkaSvetl деактивована »

Оновлюю тему...
Завдяки підтримці небайдужих людей з усього світу я та мої знайомі змогли об'эднатися в потужну команду та організувати Благодійний фонд "Територія життя", який на сьогодні веде 9 надважливих та соціально значимих проектів
http://life-t.com.ua/our-projects/ а саме:

1. АвТО для АТО (закупівля та переобладнання автомобільної техніки під виконання медичних завдань в зоні проведення АТО, а саме евакуація поранених, стабілізація та можливість проведення оперативних втручань - реанімобілі європейських стандартів)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=bLW4D3cV95g[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=rmcetcnC6aw[/youtube]
2. Автошпиталь (ремонт та технічний супровід військової автотехніки)
3. Норреr (розробка та реалізація легкого всюдихіду дозорного призначення для швидкого, маневреного і безшумного переміщення особового складу ЗСУ)
4. Медична допомога дітям героїв
5. Соціальна допомога дітям

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=izmM0uJvrZQ[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=kmZOatvkh5s[/youtube]
6. Освіта для дітей героїв
7. Санаторно-курортнее лікування дітей військових чиї батьки загинули


8. ЯНГОЛИ
(Екіпаж проекту "Янголи" допомагає безкоштовно перевозити до місця поховання полеглих в ході російської агресії бійців української армії. Ми допомагаємо українським військовим підрозділам та родичам полеглих.)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5dFczVrAkyE[/youtube]
9. Мобільний гігєнічно-душовий комплекс
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Giiyy9pyTI0[/youtube]

Зроблено вже багато, і скільки ще зробимо тільки Богу відомо...
Пишаюся, що причетна до більшості проектів нашої команди прямо, чи опосередковано, але гордістю є наш особистий Проект "Мобільний гігієнічно-душовий комплекс", оскільки саме мій коханий його запроектував і втілив у життя, а я весь час була поруч і допомагала... це наше дітище))))
На сьогоднішній день цей комплекс є унікальним і немає аналогів в Україні, і у той же час він має усі шанси стати прототипом стандарту налагодження побуту в Збройних Силах України під час військових дій чи польових навчань... і ми докладемо максимальних зусиль, щоб таки змінити систему))))

Готовність нашого проекту складає майже 98% і потрібно ще трошечки ривків, щоб таки закінчити те, що ми розпочали півроку назад... потрібна ваша допомога, а саме:
- фінансова у будь якому еквіваленті
- ПОЛІГРАФІЧНА (якщо ви власник поліграфічної фірми, маєте справу з друком на плівці Оracal і маєте можливість надати свої послуги друку безкоштовно чи по достатньо демократичній ціні, зателефонуйте мені, можливо ми шукаємо саме вас)))

Також нам потрібні:
- рушники махрові будь якого кольору та розміру, бажано нові, але приймемо й легке б/у
- колеса для автомобілів у будь якій кількості та будь якого (в межах розумного) стану
- мобільні телефони, бажано старих моделей, в робочому стані
- флеш карти на 4, 8 та 16 Гб
- шахмати, шашки, карти гральні, книжки тощо...

Дякую усім, кому не байдуже...
IrinkaSvetl
№4149 4377 1387 9326 Світлицька Ірина Анатоліївна
050-355-44-18


Я розумію, що зараз усім важкувато, тому, для підняття духу ось вам фотки нашого талісманчика "Макса"
Зображення

Зображення

Зображення

IrinkaSvetl деактивована
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 05 липня 2015, 23:49
Дякував (ла): 42 рази
Подякували: 133 рази

Повідомлення IrinkaSvetl деактивована »

Вітаю усіх колег з професійним святом....
Бажаю нам прозорого податкового законодавства та односторінкових звітів!
#g_pinkgla


Стосовно попереднього мого посту:
Питання по поліграфії закрито!
Дякую 2-м форумчанам за моральну та фінансову підтримку.

Питання стосовно рушників залишається відкритим, тому прошу, якщо в когось залежалися нові (або легке б/у) махрові рушники і не шкода, подаруйте їх мені (не особисто звичайно, а на наш комплекс))))

Також є прохання, можливо в когось я є знайомі чи родичі у Києві, які бажають допомогти волонтерам, а не знають як - напишіть або подзвоніть мені... нам потрібні працьовиті вільні чоловічі руки, які вміють працювати з електроінструментами...

Ще раз дякую за підтримку:

№4149 4377 1387 9326 Світлицька Ірина Анатоліївна
050-355-44-18

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8970
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

IrinkaSvetl деактивована писав:руки, які вміють працювати з електроінструментами
1. доски строгать?
2. а волонтерская лицензия есть?
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

IrinkaSvetl деактивована
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 05 липня 2015, 23:49
Дякував (ла): 42 рази
Подякували: 133 рази

Повідомлення IrinkaSvetl деактивована »

nachfin писав:1. доски строгать?
а ви цікавитесь бо допомогти хочете чи як? :g_curtsey:

Стосовно ліцензії, наші дії не потребують ліцензування... все є добровільних засадах, хочете допомагаєте, хочете критикуєте... :g_crazy:
А ще маю хорошу новину:
нам сьогодні подарували автомобіль IVECO ZETA, вантажопідьомність 7,5 т., двигун дизельний на 5,9 літра... старенька, але бадьора)))

Можливо в когось завалялися запчастини на таке авто і ви не знаєте куди його діти - подзвоніть мені, плюс потрібні:
- масло в двигун та коробку
- антифриз
- диски колісні
- фарба (зелена, жовта та коричнева) та розчинник 646
- шини грузові R 17.5 (у будь якій кількості та якості)


Картка та телефон без змін
Зображення

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

IrinkaSvetl ! Ви молодець! Щоб там не було, Ви та ваші колеги робите все, що підказує
сьогодення, хто правий, хто винен в цій ситуації,що склалася в нашій країні,кожен вирішує сам для себе. А наші ГЕРОЇ, про яких ніколи не напишуть книги ,можливо,через деякий час навіть не згадають, стоять на смерть, захищаючи всіх нас собою.
Бо,якби не вони, страшно подумати,що могло би бути. Наші державні мужі ,які вважають ,що вони патріоти, не спроможні навіть забезпечити наших хлопців елементарним.
А ви дійсно справжні патріоти нашої України, низький уклін Вам за все те,що Ви робите для всієї нашої великої родини- нації українців!


оріяна
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 18 вересня 2015, 10:50
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення оріяна »

Респект! То что помогаете, круто! И мы хотим!!!!
Только как легально от благотворительного фонда подарить ВЧ эти машины?

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8970
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

по договору дарения
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

Петровна
Гений
Гений
Повідомлень: 420
З нами з: 06 січня 2012, 01:23
Дякував (ла): 97 разів
Подякували: 196 разів

Повідомлення Петровна »

оріяна писав:Респект! То что помогаете, круто! И мы хотим!!!!
Только как легально от благотворительного фонда подарить ВЧ эти машины?
Надо, чтобы командование ВЧ было готово поставить эти автомобили на баланс

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”