41 идея для нового года

Розмови на різні теми
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Солоне тісто для простих фігурок:200 г борошна 200 г солі 125 мл води
Ніжне солоне тісто для філігранної обробки: 200 г борошна 200 г солі 100 г картопляного крахмалу150 мл води
Сіль беремо дрібну, нейодовану, борошно - біле. Вода має бути холодна. Сіль розводимо у воді і замішуємо тісто. Має бути еластичним, місити не менше 10 хв. Чим довше місимо, тим краще. на цьому етапі можемо підфарбувати: я беру гуаш або акварелі. Можна ще взяти харчлві фабники, але тоді їх краще розвести у воді, у якій будемо розводити сіль ( я так не практикую, бо тоді важко вгадати колір, у мене не виходить, краще фарбами звичними)
Складаємо тісто в поліетиленовий мішечок і кладемо в холодильник на декілька годин( взагалі у щільно закритому пакеті його можна зберігати до місяця, але якості його втрачаються, найкраще використати до 5 днів). Після цього можемо ліпити. Тут уже - як душа скаже. після ліпки вироби варто залишити на12-24 год (залежно ві д товщини)для сушки а тоді запікати - 50-80 град для дрібненьких деталей, 80-125 - для крупніших. час запікання від 10 хв до декількох годин (знову ж таки від товщини залежить) я слідкую, вже знаю коли витягати.
Для декорації можна викоритсовувати цікаі гудзики як штампи, старі гребінці -для хвильок, пропускати через сито - для травички або волоссячка, та інше.
Спробуйте, мені це тісто дуже подобається, тому що знаю що там немає ніяких хім. речовин, дітям можна спокійно давати і виодить дешево.
Я цього року на Великдень зробила яєчка з віконечками (типу хатка) і прикрасила пір"ям, бісером, кружевом. І зробила віконну інсталяцію#blush#

mitridat
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 114
З нами з: 08 листопада 2011, 05:59
Подякували: 16 разів

Повідомлення mitridat »

http://sem-obuchenie.ru/novogodnij-veno ... ukami.html очень красиво и просто можно сделать.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Ой нагадали, маю класний віночок! сайт правда польський, але все ясно. там і інші квіти є
http://kwiaty-z-bibuly.pl/12/swiateczne ... ml?pid=215

mitridat
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 114
З нами з: 08 листопада 2011, 05:59
Подякували: 16 разів

Повідомлення mitridat »

оляля,вы такая выдумщица.я так поняла,что у вас девочки- близняшки.когда вы только все успеваете.вот у меня тяги к такому мастерству нет.я расслабляюсь на кухне.когда меня доведут я ухожу туда и творю.так я отвлекаюсь.что-то экспериментирую,добавляю,убираю,разбавляю.вкусно пеку.поделки всякие могу посмотреть-но делать,это не мое.ну не люблю я народное творчество.да простят меня все читающие .вот мне понравились изделия из бисера,но как вспомню сколько на них будет пыли-весь интерес сразу как рукой снимет.

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Супер, девочки! спасибо за ссылки и рецептик...обязательно что-нибудь сделаю...руки чешутся

mitridat
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 114
З нами з: 08 листопада 2011, 05:59
Подякували: 16 разів

Повідомлення mitridat »

оляля писав:Ой нагадали, маю класний віночок! сайт правда польський, але все ясно. там і інші квіти є
http://kwiaty-z-bibuly.pl/12/swiateczne ... ml?pid=215
ага ,красиво.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

mitridat писав:оляля,вы такая выдумщица.я так поняла,что у вас девочки- близняшки.когда вы только все успеваете.вот у меня тяги к такому мастерству нет.я расслабляюсь на кухне.когда меня доведут я ухожу туда и творю.так я отвлекаюсь.что-то экспериментирую,добавляю,убираю,разбавляю.вкусно пеку.поделки всякие могу посмотреть-но делать,это не мое.ну не люблю я народное творчество.да простят меня все читающие .вот мне понравились изделия из бисера,но как вспомню сколько на них будет пыли-весь интерес сразу как рукой снимет.
у мене ще й старший є, йому 16#boast#
Кожен відпочиває як хоче. Для мене відпочинок - це власне робота руками, щоб мізки віддихнули. інколи роблю абсолютно непотрібні речі, просто тому що сподобалис, інколи практичні. але тільки тоді, коли дійсно цього хочу. інколи тижнями нічого не роблю, читаю, а інколи сиджу до півночі, бо маю натхенння#blush#

mitridat
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 114
З нами з: 08 листопада 2011, 05:59
Подякували: 16 разів

Повідомлення mitridat »

да,это правда .каждый по своему отдыхает.я фотографирую и готовлю.имею возможность путешествовать.ну конец этого года с его "сюрпризами" совсем отбил все новогоднее настроение.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

ну конец этого года с его "сюрпризами" совсем отбил все новогоднее настроение.
Це точно. #g_cray2#

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

так, дуже новорічно виглядає.

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”