= Переложить штраф на бухгалтера или Кто заплатит за ошибки? =

Розмови на різні теми
Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2198 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

Я сразу при устройстве на работу оговаривала этот пункт. Поэтому платит учредитель из своего кармана.

офигевшая
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7852
З нами з: 18 січня 2012, 02:15
Дякував (ла): 10003 рази
Подякували: 5885 разів

Повідомлення офигевшая »

NATA888 писав:Ошибка ошибке рознь.
Если сама ошиблась - это одно, а если законодательство наше неоднозначное - это другое, хотя штраф и там и там.
С руководителем прийдется договориться зареннее о таких нюансах нашей жизни.


що означає законодавство наше неоднозначное? Для того я прийняв бухгалтера, який має виконувати роботу згідно законодавства - так мій директор відповість #g_crazy#
А вот потому, что неоднозначное - пусть и юриста берет! Задача бухгалтера "правильно и своевременно отразить" бумажки в учете, а не бодаться с налоговой и медитировать на НК!#g_cray2#

Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »

NATA888 писав: Для того я прийняв бухгалтера, який має виконувати роботу згідно законодавства - так мій директор відповість #g_crazy#
Ага, только, чур, потом не удивляться и в обморок не падать, когда я сумму налогов назову.

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Альона1 писав:Я за своїх працівників плачу адмінштрафи із розрахункового рахунку підпроємства. Нараховую додаткове благо, плачу ПДФО, показую в 1 ДФ.
Я с такими руководителями не сталкивалась. Даже понаслышке. Максимум - это штрафы, налагаемые на директора с предприятия платятся. Это вы его так воспитали? Или он от природы - честный, умный и порядочный?

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2440
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

Nataliya 2201 писав:
NATA888 писав: Для того я прийняв бухгалтера, який має виконувати роботу згідно законодавства - так мій директор відповість #g_crazy#
Ага, только, чур, потом не удивляться и в обморок не падать, когда я сумму налогов назову.
Я своєму диру назвала цифру по прибутку 10т.грн, він аж заїкатися почав. Як?? Звідки??...??? Я кажу а скільки ви хотіли?? ви заробили за минулий рік більше 16 млн.грн. а це навіть не 1% і моліться щоб до вас не прийшли з перевіркою "Чому так мало???????". До цих пір зі мною крізь зуби розмовляє наче ці гроші я сказала мені на особовий рахунок перерахувати

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

При 16 млн. обороту податок 10 тис? Ризиковано. У нас вийшло 0,5% обороту. Директора в шоці. Я сказала, що якщо буде ще менше, прийдуть, перевірять, заплатите більше.

Аватар користувача
elen_maman
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6456
З нами з: 22 липня 2011, 03:53
Дякував (ла): 8617 разів
Подякували: 4356 разів

Повідомлення elen_maman »

а каку ща хоть нагрузку хотят по прибыли?..у нас вылезло 2%
Люблю и горжусь Донбассом!!

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

1% мінімум.

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2440
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

Я йому намагаюсь пояснювати про всі ці навантаження (сама дуже проти) а у нього базарна психологія КУПИВ - ПРОДАВ - РІЗНИЦЯ МОЯ. А те що не завжди так виходить до нього ніяк не дійде

Аватар користувача
elen_maman
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6456
З нами з: 22 липня 2011, 03:53
Дякував (ла): 8617 разів
Подякували: 4356 разів

Повідомлення elen_maman »

IN_NOCHKA писав:Я йому намагаюсь пояснювати про всі ці навантаження (сама дуже проти) а у нього базарна психологія КУПИВ - ПРОДАВ - РІЗНИЦЯ МОЯ. А те що не завжди так виходить до нього ніяк не дійде
а ви йому пояснить, шо залишок на складі - то і є прибуток!
Люблю и горжусь Донбассом!!

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”