Дружині Януковича присвятили вірші.

Перли наших політиків, приколи, анекдоти, відео
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Ну, Горбачова - дуже сильна жінка була. Думаю без неї і не було б Горбочова, до речі, він ніколи не соромився говорити, що радиться з нею.
Зрештою,за кожним успішним чоловіком стоїть успішна жінка, за кожною успішною жінкою - нещасливе кохання.

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

оляля писав:Ну, Горбачова - дуже сильна жінка була. Думаю без неї і не було б Горбочова, до речі, він ніколи не соромився говорити, що радиться з нею.
Зрештою,за кожним успішним чоловіком стоїть успішна жінка, за кожною успішною жінкою - нещасливе кохання.
100%.

Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2198 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

оляля писав: Зрештою,за кожним успішним чоловіком стоїть успішна жінка, за кожною успішною жінкою - нещасливе кохання.
Не все успешные женщины имеют несчастную любовь! Для меня всегда пример Кендис Найт. Если помните , была такая известная песня Wish you Were Here. Плюс она стала женой Ричи Блекмора ( Deep purple)( после чего и группа практически перестала существовать). А он во всех интервью всегда отвечал- Ничего не могу сделать. Я просто ее люблю. Всегда вспоминаю эту женщину, когда мне плохо и понимаю какая она молодчинка. Когда был из одних концертов Deep Purple и она присутствовала за кулисами, произошел очереной конфликт Ричи Блекмора с Яном Гиланом. Ян- солист. Посреди концерта он бросает Ричи- Я ухожу и доводите концерт до конца безменя. Тогда Кендис вышла на сцену и спела весь реперьуар группы. И не хуже. Концерт был спасен.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

всі щасливі сім"ї подібні між собою, всі нещасливі - нещасні по своєму. чи якось так.
група перестала існувати. чи це могла б допустити дійсно любляча жінка? так зробила і Йоко Оно. Живи сам і не заважай жити іншому. але це правило має працювати в обидвох напрямках! для мене шлюб - це партнерство з рівними правами . а не пересмикування ковдри на себе і намагання показати: я вищий! це плече, на яке можна завжди спертися, це спина, яка захистить. Це слова і справи підтримки, розуміння і повага.

Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2198 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

Оленька, ты права. А у этих двоих своя группа образовалась. Кстати, приезжают в Киев.

Дарция
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1237
З нами з: 28 січня 2012, 13:06
Дякував (ла): 932 рази
Подякували: 1064 рази

Повідомлення Дарция »

Дружині Януковича присвятили вірші.- А вона хоч наш форум читає чи читає вірші???Ми про неї нічого не знаємо .А,що вона читає ,,, та де вона є?
Думаю,що ,по жіночому -нещасна особа.

А мені чомусь її жаль... Хоча в неї все ,мабуть, є - але не в цьому щастя.
Пишу на українській мові, впевнена,що не прочитає,щоб не було її ще більше печалі на серці.
А можливо - чхала вона на нас всіх.

Не судіть та не судимі будемо.






Відповісти

Повернутись до “П'ЯТЬ БАЛІВ !!! :)”