Не списано паливо за півроку

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

chulykm писав:
02 червня 2021, 13:25
Ребекка писав:
02 червня 2021, 11:55
может у ТС автопарк огромный.
4000 - это ж не на служебную одну машину потратили?
Приход скорее всего по приходной накладной по оплате с субсчетом АЗС. А потом по карточке заправка и перемещение на субконто авто. Только вот чеков нету, как я поняла. А вообще тема не раскрыта :?
Все так як Ви написали ,лише переміщення на субконто авто немає, загальна кількість літрів на 203 рахунку
опишите пожалуйста все что знаете, приход, что как и откуда

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Маруся10 писав:
02 червня 2021, 13:55
Спойлер
marina11 писав:
02 червня 2021, 13:42
chulykm писав:
02 червня 2021, 13:25

Все так як Ви написали ,лише переміщення на субконто авто немає, загальна кількість літрів на 203 рахунку
А накладні на ці ПММ Ви хоч знайшли? Пальне отримували картками чи "наливом"?
если б наливом - где ж чеки? думаю картки
"Думаю" і "Є" не завжди тотожні. Тому і уточнюю.
У мене колись було втрачено кілька чеків.(Цікава була ситуація). Ми від фірми писали слізного листа постачальнику з проханням надати інформацію і вони надавали відповідь де і коли були використані певні талони. Списання зробила на підставі цієї відповіді. Щоправда мені пощастило і перевірки ДПС не було, і вже, швидше за все, і не буде(2016-й рік).

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

chulykm писав:
01 червня 2021, 16:58
Доброго дня, допоможіть будь ласка, на підприємстві не списувалось паливо півроку, бо не було бухгалтера відповідно ніхно не робив шляхових листів ,чеків теж не знайдеш.Тепер воно висить на 203 рахунку,що з ним зробити і як списати?
хто поставив на облік паливо? без первинних документів
Хто заправлявся і чому шляхові листи не заповняв? Це в обовязки бухгалтера не входить. Шляховий лист заповнює водій (!) і він приносить оригінали чеків в бухгалтерію. Бухгалтер лише веде облік і перевіряє правильність заповнення , контролює зберігання первинних документів.
Допомагаю:
1- водії заповнюють шляхові листи із дотриманням норм витрат на авто і контролем залишків пального в баку на кінець рейсу.
2- наймається бухгалтер і хвилин за 20 списує паливо

chulykm
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 08 червня 2017, 11:24
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення chulykm »

Придбали у ТОВ паливо ,згідно прихідних накладних поставли на прихід і просто накопичували.При цьому діяльність фірми не зупинялась,автомобілі їздили,менеджери продавали....тобто фактично паливо використовувалось.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

chulykm писав:
03 червня 2021, 14:15
Придбали у ТОВ паливо ,згідно прихідних накладних поставли на прихід і просто накопичували.При цьому діяльність фірми не зупинялась,автомобілі їздили,менеджери продавали....тобто фактично паливо використовувалось.
я Вам написала порядок дій. Без водіів авто ніяк, без заповнення шляхових листів ніяк.
А далі по шляховим листам списуєттся пальне в кінці кожного місяця або на витрати на збут, або на адміністративні витрати... із залученням створеної комісії. Це так, із найлегших варіантів, не вникаючи вже у понаднормові витрати пального, додаткове благо з понаднормових витрат і витікаючих ПДФО та ВЗ...
Тут уже і бухгалтера не потрібно наймати, я майже все розписала :mocking: Але автомобілі теж повинні числитись хоча б аренді чи по договору користування

chulykm
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 08 червня 2017, 11:24
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення chulykm »

Nelli-Nelli писав:
03 червня 2021, 16:35
chulykm писав:
03 червня 2021, 14:15
Придбали у ТОВ паливо ,згідно прихідних накладних поставли на прихід і просто накопичували.При цьому діяльність фірми не зупинялась,автомобілі їздили,менеджери продавали....тобто фактично паливо використовувалось.
я Вам написала порядок дій. Без водіів авто ніяк, без заповнення шляхових листів ніяк.
А далі по шляховим листам списуєттся пальне в кінці кожного місяця або на витрати на збут, або на адміністративні витрати... із залученням створеної комісії. Це так, із найлегших варіантів, не вникаючи вже у понаднормові витрати пального, додаткове благо з понаднормових витрат і витікаючих ПДФО та ВЗ...
Тут уже і бухгалтера не потрібно наймати, я майже все розписала :mocking: Але автомобілі теж повинні числитись хоча б аренді чи по договору користування
Я знаю як це робити в поточному місяці, питання стосується попереднього періоду 2019 року- в якому не робили нічого:шляхові не писали,чеків не зберігали,пальне відповідно не списували, накопичилося 4 тис літрів.Що з тим добром робити? Автомобілі є у власності нашого підприємства.

Аватар користувача
Орлов
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1295
З нами з: 29 листопада 2011, 03:11
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 317 разів

Повідомлення Орлов »

chulykm писав:
04 червня 2021, 13:37
питання стосується попереднього періоду 2019 року- в якому не робили нічого:шляхові не писали,чеків не зберігали,пальне відповідно не списували, накопичилося 4 тис літрів.Що з тим добром робити? Автомобілі є у власності нашого підприємства.
Имхо, необходимо
1. Восстановить, какие сможете путевые листы.
2. Остальное топливо - постепенно списать приписками
З повагою А.Орлов

– Коли ви вперше усвідомили, що ви бухгалтер?
– Дешева бухгалтерія дорого коштує.
- dura Lex, sed Lex (Закон суворий, але це закон)

chulykm
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 08 червня 2017, 11:24
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення chulykm »

Орлов писав:
04 червня 2021, 13:54
chulykm писав:
04 червня 2021, 13:37
питання стосується попереднього періоду 2019 року- в якому не робили нічого:шляхові не писали,чеків не зберігали,пальне відповідно не списували, накопичилося 4 тис літрів.Що з тим добром робити? Автомобілі є у власності нашого підприємства.
Имхо, необходимо
1. Восстановить, какие сможете путевые листы.
2. Остальное топливо - постепенно списать приписками
що таке приписки?

Аватар користувача
Орлов
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1295
З нами з: 29 листопада 2011, 03:11
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 317 разів

Повідомлення Орлов »

chulykm писав:
04 червня 2021, 14:02
що таке приписки?
http://zil131.net/forum/threads/atp-sss ... 165/page-3
З повагою А.Орлов

– Коли ви вперше усвідомили, що ви бухгалтер?
– Дешева бухгалтерія дорого коштує.
- dura Lex, sed Lex (Закон суворий, але це закон)

Аватар користувача
Орлов
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1295
З нами з: 29 листопада 2011, 03:11
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 317 разів

Повідомлення Орлов »

З повагою А.Орлов

– Коли ви вперше усвідомили, що ви бухгалтер?
– Дешева бухгалтерія дорого коштує.
- dura Lex, sed Lex (Закон суворий, але це закон)

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”