Договор ответственного хранения на безоплатной основе

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
And
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 573
З нами з: 31 січня 2011, 00:58
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення And »

У мене в договорі написано так:
Право власності на Товар до Зберігача не переходить, та Товар не може бути задіяний в господарському обороті Зберігача.
Зберігання Поклажодавцем Товару по цьому Договору є безоплатним, оскільки його метою є подальше придбання цього Товару самим Зберігачем за окремою угодою з Поклажодавцем.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6481 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

And писав:У мене в договорі написано так:
Право власності на Товар до Зберігача не переходить, та Товар не може бути задіяний в господарському обороті Зберігача.
Зберігання Поклажодавцем Товару по цьому Договору є безоплатним, оскільки його метою є подальше придбання цього Товару самим Зберігачем за окремою угодою з Поклажодавцем.

Дякую. Але трактовка не дуже... як на мене, ризики - для Поклажодавця очевидні...
Все це мутно

Аурелия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 653
З нами з: 21 грудня 2017, 13:12
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 332 рази

Повідомлення Аурелия »

Tasa писав:
And писав:У мене в договорі написано так:
Право власності на Товар до Зберігача не переходить, та Товар не може бути задіяний в господарському обороті Зберігача.
Зберігання Поклажодавцем Товару по цьому Договору є безоплатним, оскільки його метою є подальше придбання цього Товару самим Зберігачем за окремою угодою з Поклажодавцем.

Дякую. Але трактовка не дуже... як на мене, ризики - для Поклажодавця очевидні...
Все це мутно
Tasa, не переживайте на практике договор работает и рисков никаких нет! ну если уж очень сомневаетесь, так договор аренды помещения только! нотам свои нюансы , вам решать !

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6481 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Аурелия писав:Tasa, не переживайте на практике договор работает и рисков никаких нет! ну если уж очень сомневаетесь, так договор аренды помещения только! нотам свои нюансы , вам решать !
Да у нас є орендований склад, я вже писала, що ми виступаємо - Зберігачем
Грубо кажучи - постачальник хоче щоб ми виставили його товар у себе, але під реалізацію давать не хоче (воно і ясно чого...)

А крутить з цим договором...

От я й намагаюсь розібрати все по кісточкам, даби потім не вигрібать

Аурелия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 653
З нами з: 21 грудня 2017, 13:12
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 332 рази

Повідомлення Аурелия »

Tasa писав:
Аурелия писав:Tasa, не переживайте на практике договор работает и рисков никаких нет! ну если уж очень сомневаетесь, так договор аренды помещения только! нотам свои нюансы , вам решать !
Да у нас є орендований склад, я вже писала, що ми виступаємо - Зберігачем
Грубо кажучи - постачальник хоче щоб ми виставили його товар у себе, але під реалізацію давать не хоче (воно і ясно чого...)

А крутить з цим договором...

От я й намагаюсь розібрати все по кісточкам, даби потім не вигрібать
Можу бути не права, але передивітся свій договір оренди склада (так як він у вас орендований), чи маєте право надавати в субборенду, здаєтся договір відповідального зберігання - це та сама оренда!

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1845
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 897 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Tasa писав:
Аурелия писав:Tasa, не переживайте на практике договор работает и рисков никаких нет! ну если уж очень сомневаетесь, так договор аренды помещения только! нотам свои нюансы , вам решать !
Да у нас є орендований склад, я вже писала, що ми виступаємо - Зберігачем
Грубо кажучи - постачальник хоче щоб ми виставили його товар у себе, але під реалізацію давать не хоче (воно і ясно чого...)

А крутить з цим договором...

От я й намагаюсь розібрати все по кісточкам, даби потім не вигрібать
Добрый вечер. Напишу мой маленький опыт с взятием товара под реализацию. У нас в аптеке мы реализуем фитомасла. Товар у нас можно сказать на хранение с реализацией. Фирма поставщик нам этот товар дает просто в долг и платим по договору им по мере продажи их товара. И у нас с ними постоянно есть долг на тот ковар который стоит на прилавке. Может пригодится схема такая простоя.

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1845
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 897 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

У меня вот возникла другая проблема. Как оформить инструмент сотрудника с которым сотрудник работает и оказывает медицинские услуги населению.?? Тоже какое то хранение? Или просто сделать что то типа того что человек принес инструмент на работу?

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1845
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 897 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Denis@@@ писав:У меня вот возникла другая проблема. Как оформить инструмент сотрудника с которым сотрудник работает и оказывает медицинские услуги населению.?? Тоже какое то хранение? Или просто сделать что то типа того что человек принес инструмент на работу?
Подскажите пожалуйста. Или нужно оформить вариант аренды всего этого добра у физлица нашим предприятием?

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1845
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 897 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Denis@@@ писав:
Denis@@@ писав:У меня вот возникла другая проблема. Как оформить инструмент сотрудника с которым сотрудник работает и оказывает медицинские услуги населению.?? Тоже какое то хранение? Или просто сделать что то типа того что человек принес инструмент на работу?
Подскажите пожалуйста. Или нужно оформить вариант аренды всего этого добра у физлица нашим предприятием?
Подскажите пожалуйста такой договор кто то заключал. Ищу возможность решения своей проблемы с нахождением оборудования чужого у себя на предприятии.

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”