Людина=зап.частина

Демотиватори
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

подзвонили тільки що мої дівчатка, вони у Пласті, їх запросили на концерт у підтримку хворого трирічного хлопчика. Наші люди вже давно не надіються на державу. Те, що навіть тут на такому вузькопрофільному форумі люди збирають гроші на лікування і хоча б морально підтримують батьків хворої дитинки - теж напевно про щось говорить. Щось робити - це не обов"язково виходити під прокуратуру наприклад і волати про порушення прав. Це і навіть 20 грн на допомогу чи просто моральна підтримка. дякувати Богу, що ми ще не зубожіли серцем

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2440
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

оляля писав:
Бюгюльмэ писав:Коррупция, злоупотребления, алчность превратят в преступление любую хорошую идею. Где гарантия, что органы ДОБРОВОЛЬНОГО, БЕСПЛАТНОГО донора пойдут именно умирающему ребенку из небогатой семьи, а не подорвавшему своё здоровье всякими излишествами нехорошими богатому мерзавцу. Не многие из тех, кто должен будет распределять этот расходный материал, смогут отказаться от больших лёгких денег. Это вопрос морали, а с этим в нашей стране сейчас напряг.
Я не против того, чтобы меня разобрали на запчасти, если этим кому-то будет спасена хизнь. Но хочется при этом умереть своей смертью, а не стать ходячим инкубатором запасных органов для хозяев жизни - вдруг кому-то из них срочно понадобится печень обновить к Новогоднему застолью...
Перше питання яке виникло: Америка - лідер по трнсплантації, але там такого закону немає. Добровільно там усе
Друге. Для чого зараз впроваджують електронн імедичні картки? Чи не для того, щоб максимально швидко знайти потрібно донора. Ні, не хворій дитинці, а якомусь старому п..дуну, якому випало щастя просунутись до корита. Хоча і це не врятує, ще ніхто собі індульгенцію в смерті не купив.Третє. ДЕ гарантія, що не буде зловживань? Хто буде контролювати дала людина незгоду на трансплантаціб чи ні? чи не буде потім, ой, витбачте, а ми не знали.......

От саме це я і мала на увазі!!!!!

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

Берса писав:В том то и дело-пока мы живы и здоровы мы о донорстве после нашей смерти не думаем. А когда кто то близкий умирает-нам тоже не до этого.

А где то из-за того что нам дела нет умирает человек.

Поэтому это палка о двух концах.
Я по этому поводу в своей семье разговоры веду не первый год. Хочу при жизни завещание оставить с разрешением на донорство. Муж против категорически. А я - за, если после смерти я смогу кому - то помочь, почему бы и нет.
Злоупотребления - да будут, но правильно сказали - начинать нужно с изменения себя.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »


оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

до речі, вчора Бахтеєєва виступала в Свободі слова, але я не дивилась, хтоьс знає що вона ТАМ говорила? цікаво було б порівняти відповіді.

Відповісти

Повернутись до “Демотиватори”