Людина=зап.частина

Демотиватори
инина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 980
З нами з: 31 січня 2012, 08:36
Дякував (ла): 461 раз
Подякували: 520 разів

Повідомлення инина »

В Росії такий закон уже діє.
Як і авансові платежі по податку на прибуток, теж в Росії "перемалювали". Ідемо по їх шляху.[/quote]

Но в Росси еще пока есть нефть, газ,бриллианты, пушнина-
а у нас уже все выгребли вывезли только населен около 40 млн и остал.

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2440
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

Лякає не те що тебе після смерті будуть розбирати на зап.частини, а те що почнуться вбивства заради органів. І ніхто не буде хворого рятувати на операційному столі.

Що немає відповідальності....

Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2198 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

IN_NOCHKA писав:Лякає не те що тебе після смерті будуть розбирати на зап.частини, а те що почнуться вбивства заради органів. І ніхто не буде хворого рятувати на операційному столі.

Що немає відповідальності....
вот с этим согласна. Девченки посмотрите на все это с другой стороны- у меня у подруги муж попал в автокатастрофу. Сильно попал- сразу было видно , что не выживет, но врачи как могли успокаивали. Говорили какие лекарства купить- а у него по асфальту были мозги разбросаны. Просто было очень здоровое сердце-поэтому на аппарате 3 дня протянул. Она, конечно, не о каком донорстве в то время и думать не могла. Осталась одна с двумя детьми плюс она никогда не работала-была за ним как за каменной стеной.

А в другой больнице лежит ребенок, которому срочно нужна почка (печень, легкое и т.д.). И они умирают. Потому что у нас законодательство непонятное в сфере донорства.

Это очень тяжелая тема. Двоякая.

конечно, понятен наш страх-подпишешь согласие на донорство, так прибьют и разберут на органы. Но все таки как это это все неправильно, что ли...

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2440
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

Я згодна що якщо можеш допомогти то допомагай, але свідомо!!!!!

Я лише проти того щоб хтось за мене вирішував кому підуть мої органи - БЕЗКОШТОВНО!!!!

Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2198 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

В том то и дело-пока мы живы и здоровы мы о донорстве после нашей смерти не думаем. А когда кто то близкий умирает-нам тоже не до этого.

А где то из-за того что нам дела нет умирает человек.

Поэтому это палка о двух концах.

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Коррупция, злоупотребления, алчность превратят в преступление любую хорошую идею. Где гарантия, что органы ДОБРОВОЛЬНОГО, БЕСПЛАТНОГО донора пойдут именно умирающему ребенку из небогатой семьи, а не подорвавшему своё здоровье всякими излишествами нехорошими богатому мерзавцу. Не многие из тех, кто должен будет распределять этот расходный материал, смогут отказаться от больших лёгких денег. Это вопрос морали, а с этим в нашей стране сейчас напряг.
Я не против того, чтобы меня разобрали на запчасти, если этим кому-то будет спасена хизнь. Но хочется при этом умереть своей смертью, а не стать ходячим инкубатором запасных органов для хозяев жизни - вдруг кому-то из них срочно понадобится печень обновить к Новогоднему застолью...

1
Гений
Гений
Повідомлень: 349
З нами з: 19 жовтня 2012, 00:41
Дякував (ла): 2028 разів
Подякували: 484 рази

Повідомлення 1 »

Бюгюльмэ писав:Коррупция, злоупотребления, алчность превратят в преступление любую хорошую идею. Где гарантия, что органы ДОБРОВОЛЬНОГО, БЕСПЛАТНОГО донора пойдут именно умирающему ребенку из небогатой семьи, а не подорвавшему своё здоровье всякими излишествами нехорошими богатому мерзавцу. Не многие из тех, кто должен будет распределять этот расходный материал, смогут отказаться от больших лёгких денег. Это вопрос морали, а с этим в нашей стране сейчас напряг.
Я не против того, чтобы меня разобрали на запчасти, если этим кому-то будет спасена хизнь. Но хочется при этом умереть своей смертью, а не стать ходячим инкубатором запасных органов для хозяев жизни - вдруг кому-то из них срочно понадобится печень обновить к Новогоднему застолью...
+1

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Бюгюльмэ писав:Коррупция, злоупотребления, алчность превратят в преступление любую хорошую идею. Где гарантия, что органы ДОБРОВОЛЬНОГО, БЕСПЛАТНОГО донора пойдут именно умирающему ребенку из небогатой семьи, а не подорвавшему своё здоровье всякими излишествами нехорошими богатому мерзавцу. Не многие из тех, кто должен будет распределять этот расходный материал, смогут отказаться от больших лёгких денег. Это вопрос морали, а с этим в нашей стране сейчас напряг.
Я не против того, чтобы меня разобрали на запчасти, если этим кому-то будет спасена хизнь. Но хочется при этом умереть своей смертью, а не стать ходячим инкубатором запасных органов для хозяев жизни - вдруг кому-то из них срочно понадобится печень обновить к Новогоднему застолью...
Читаєш мої думки: вчора читала обговорення, але важко було писати через планшетник, думаю напишу сьогодні , а тут Ти з подібними думками. Але все одно скажу від себе
Перше питання яке виникло: Америка - лідер по трнсплантації, але там такого закону немає. Добровільно там усе( може пам"ятаєте, дівчинка попросила щоб їй на день народження дарували гроші, а вона їх перекаже фонду, який допомагає Африці з питною водою. Також ця дівчинка двічі обстригала волосяя, для того щоб діткам, які облисіли внаслідок хіміотерапії, зробили парики. А коли вона загинула в автокатастрофі, то її органи врятували життя трьом людям) Думаю, добровільне донорство буде поширеним і в Україні. Друге. Для чого зараз впроваджують електронн імедичні картки? Чи не для того, щоб максимально швидко знайти потрібно донора. Ні, не хворій дитинці, а якомусь старому п..дуну, якому випало щастя просунутись до корита. Хоча і це не врятує, ще ніхто собі індульгенцію в смерті не купив.Третє. ДЕ гарантія, що не буде зловживань? Хто буде контролювати дала людина незгоду на трансплантаціб чи ні? чи не буде потім, ой, витбачте, а ми не знали.......
Декілька місяців назад на форумі з кимось я сперечалась і сказала, що не вірю в покрщення, не вірю, що буде у нас добро. У відповідь були гінвні крики, мовляв так не можна. Тепер бачу - можна, бо з кожним днем стає страшніше жити. нас опускають на найнижчі рівні піраміди потреб МАслоу:другий рівень - почуття безпеки. у нас забрали право на вибір, у нас забрали землі, у нас забрали гідність, у нас забирають право на спокійне не те що життя, а на спокійне існування. Сумно це все, дуже сумно і страшно

ЕленаС.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 09 листопада 2011, 08:21
Дякував (ла): 4011 разів
Подякували: 3241 раз

Повідомлення ЕленаС. »

оляля писав:
Бюгюльмэ писав:Коррупция, злоупотребления, алчность превратят в преступление любую хорошую идею. Где гарантия, что органы ДОБРОВОЛЬНОГО, БЕСПЛАТНОГО донора пойдут именно умирающему ребенку из небогатой семьи, а не подорвавшему своё здоровье всякими излишествами нехорошими богатому мерзавцу. Не многие из тех, кто должен будет распределять этот расходный материал, смогут отказаться от больших лёгких денег. Это вопрос морали, а с этим в нашей стране сейчас напряг.
Я не против того, чтобы меня разобрали на запчасти, если этим кому-то будет спасена хизнь. Но хочется при этом умереть своей смертью, а не стать ходячим инкубатором запасных органов для хозяев жизни - вдруг кому-то из них срочно понадобится печень обновить к Новогоднему застолью...
Думаю, добровільне донорство буде поширеним і в Україні. Друге. Для чого зараз впроваджують електронн імедичні картки? Чи не для того, щоб максимально швидко знайти потрібно донора. Ні, не хворій дитинці, а якомусь старому п..дуну, якому випало щастя просунутись до корита. Хоча і це не врятує, ще ніхто собі індульгенцію в смерті не купив.Третє. ДЕ гарантія, що не буде зловживань? Хто буде контролювати дала людина незгоду на трансплантаціб чи ні? чи не буде потім, ой, витбачте, а ми не знали.......
Декілька місяців назад на форумі з кимось я сперечалась і сказала, що не вірю в покрщення, не вірю, що буде у нас добро. У відповідь були гінвні крики, мовляв так не можна. Тепер бачу - можна, бо з кожним днем стає страшніше жити. нас опускають на найнижчі рівні піраміди потреб МАслоу:другий рівень - почуття безпеки. у нас забрали право на вибір, у нас забрали землі, у нас забрали гідність, у нас забирають право на спокійне не те що життя, а на спокійне існування. Сумно це все, дуже сумно і страшно
Да грустно и страшно, но все же я не верю, не смотря на предыдущее поколение воспитанных рабов, что Человек, несмотря на наше государство, а вопреки ему, все же останется Человеком, а не продолжит рабское преклонение власти.
Нужно начинать с себя, начать уборку в голове, доме, дворе, улице и наконец в государстве. А не ждать "що настане покращення".


оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

я по життю оптиміст. І на державу ніколи не надіюся. І розумію, що я - коваль свого щастя, а не якийсь там міфічний депутат. АЛЕ:як реально мені покращити СВОЄ життя? Скажіть, що конкретно робити простому громадянину України, щоб переламати те, що витворилось?

Відповісти

Повернутись до “Демотиватори”