Виправлення помилок в Додатку Д1 (ЄСВ)

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
tomol22
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 05 серпня 2012, 05:11
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення tomol22 »

alenabahtina писав:
17 листопада 2021, 13:23
tomol22 писав:
02 серпня 2021, 12:38
Добрий день! Допоможіть яким чином виправити інформацію яка на фото (а саме тип нарахувань з кодом 13):
1. Подати Уточнюючий за І кв 2021 з ознакою Рядка 0 та 1
2. Подати у Звітньому з типом нарахувань 3 (сума заробітку, на яку страхувальником самостійно зменшено зайво нараховану суму єд. внеску)
Зображення
Доброго дня!
цікавить таке ж питання
яким чином подали ?
буду вдячна
Добрий день, поки-що не подав. Залишив до кращих часів

Марина ***
Оракул
Оракул
Повідомлень: 218
З нами з: 16 березня 2011, 02:26
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Марина *** »

Доброго дня!
Подаємо, уточнюючий Додаток Д1 за 1 квартал 2022р.
Суть помилки: взагалі пропустили дані по співробітникам які були у відпустці без збереження заробітної плати за березень 2022р.
Вносимо, нові дані і ставимо ознаку "0". , але звіт не приймається.
Помилка :Перевірте правильність заповнення рядків у додатку 1 з типом 'Уточнюючий' за місяць <3> кварталу кількість рядків з ознакою '0' не співпадає з кількістю рядків з ознакою '1'. :stars:

В кого була така ситуація? Дякую

баффало-99
Оракул
Оракул
Повідомлень: 227
З нами з: 12 лютого 2014, 12:00
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення баффало-99 »

Добрый день.
В декабре 2021 года,в д.1 показала доначисление ЕСВ до 6000 вместо 6500. Оплатила сумму верно.
Подскажите, если я подам сейчас корректировку, что мне грозит по штрафам?

NataMS
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 17 лютого 2017, 14:51
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення NataMS »

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка! Може вже була відповідь на це питання, вибачте, не можу знайти. Бодаюся з об'єднаною звітністю 5-й день. Не проходить звіт. Ситуація наступна: Працівник звільнився 29 квітня 2022 року, більше нама працівників. Подаю Д1 за квітень заповнений , а за травень та червень, звісно пусті. Приходить квітанція №2 такого змісту: "Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту не виконана.
Помилка: Додаток 1 за місяць 3 кварталу не містить жодних значень.
Помилка: Додаток 1 за місяць 2 кварталу не містить жодних значень." Не подавати Д1 за два місяці , коли не було працівника? Не можу знайти такого коментаря, тільки роз'яснення , що потрібно подати пусті обов'язково. Може у когось була подібна ситуація?

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 353
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 112 разів
Подякували: 197 разів

Повідомлення Оля-ля777 »

NataMS писав:
02 серпня 2022, 05:12
Доброго дня! Допоможіть, будь ласка! Може вже була відповідь на це питання, вибачте, не можу знайти. Бодаюся з об'єднаною звітністю 5-й день. Не проходить звіт. Ситуація наступна: Працівник звільнився 29 квітня 2022 року, більше нама працівників. Подаю Д1 за квітень заповнений , а за травень та червень, звісно пусті. Приходить квітанція №2 такого змісту: "Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту не виконана.
Помилка: Додаток 1 за місяць 3 кварталу не містить жодних значень.
Помилка: Додаток 1 за місяць 2 кварталу не містить жодних значень." Не подавати Д1 за два місяці , коли не було працівника? Не можу знайти такого коментаря, тільки роз'яснення , що потрібно подати пусті обов'язково. Може у когось була подібна ситуація?
Так. Не подавати пусті. Я також була "законослухняна", подала пусті додатки, але на практиці пусті не приймають. Вихід один - пусті не подавати.

Ольга оРИЩИН
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 14 серпня 2022, 23:03

Повідомлення Ольга оРИЩИН »

Доброго дня. В першому кварталі не внесла працівника ,який перебував у відпустці без збереження зп., з ознакою "0" звіт не проходить , хто знає як подати звіт.

treenkov87
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 04 жовтня 2022, 19:11

Повідомлення treenkov87 »

Доброго вечора, виникла наступна ситуація- подзвонили з ПФ, щодо колишнього співробітника (нині пенсіонер(. В звітності з ЄСВ за 2016 рік була помилка в одній цифрі його ІПН, вимагають виправлення звіту. Враховучи зміну форми звітності з 2016 року, як мені подати коригування? Дякую

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

treenkov87 писав:
04 жовтня 2022, 19:28
Доброго вечора, виникла наступна ситуація- подзвонили з ПФ, щодо колишнього співробітника (нині пенсіонер(. В звітності з ЄСВ за 2016 рік була помилка в одній цифрі його ІПН, вимагають виправлення звіту. Враховучи зміну форми звітності з 2016 року, як мені подати коригування? Дякую
viewtopic.php?f=72&t=20788
Перше повідомлення. розд. V. Порядок проведення коригувань
Начинаете исправлять (подавать уточнёнки) с Д5 (прием), потом Д1 за каждый месяц в квартале 2016, затем Д5 увольнение.
Предполагаю, что в Д1 не получится действие с добавлением строк и удалением строк ("игра" с 0 и 1), а придётся использовать соответствующие КТН 2 и 3 ...
Зображення

ruslana2206
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 11 вересня 2019, 19:26
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення ruslana2206 »

Доброго дня.
Така ситуація. При подачі звіту 1 кв за 2022 р. забули в Додатку 1 вказати співробітника.
з/п йому не нараховувалась.
ВІн був у відпустці за власний рахунок.
Як подати уточнюючий?

Подаю одною строкою з ознакою "0" - пише помилка.

Буду вдячна за допомогу і пораду.

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1396
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 582 рази

Повідомлення zoltan »

ruslana2206 писав:
06 жовтня 2022, 15:35
Доброго дня.
Така ситуація. При подачі звіту 1 кв за 2022 р. забули в Додатку 1 вказати співробітника.
з/п йому не нараховувалась.
ВІн був у відпустці за власний рахунок.
Як подати уточнюючий?

Подаю одною строкою з ознакою "0" - пише помилка.

Буду вдячна за допомогу і пораду.
Чуть-чуть вище подивіться на пояснення Якова і Вам буде все ясно

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”