Об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та ВЗ

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
Vitalenka_81
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 04 червня 2019, 15:24
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення Vitalenka_81 »

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, працівнику затримали розрахунок при звільненні, сплатили "Добровільне відшкодування затримки виплати розрахунку при звільнені", як мені відобразити в звіті? Ознака доходу "127" ?

tatius
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 29 квітня 2022, 13:18

Повідомлення tatius »

Доброго дня, шановне панство)
Може в когось схожа ситуація: лютнева зп (2-га частина) виплачена лише наприкінці квітня. Хто як відобразив у 4ДФ?

kaplnina
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 24 березня 2020, 12:54
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення kaplnina »

Доброго дня. В Новій звітній , в додатку 4дф при вилученні помилкового рядка припустилась помилки (пропустила дату звільнення, яка була вказана у звітному додатку ). Як виправити помилку в рядку з ознакою 1 вилучення ?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1401
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 838 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

kaplnina писав:
02 травня 2022, 17:39
Доброго дня. В Новій звітній , в додатку 4дф при вилученні помилкового рядка припустилась помилки (пропустила дату звільнення, яка була вказана у звітному додатку ). Як виправити помилку в рядку з ознакою 1 вилучення ?
Взагалі то мало би дати помилку ,що запис на удалення не повністю заповнений.Дайте ще раз нову звітну з цим уже правильним рядком з ознакою 1

yuluammm
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 03 травня 2022, 11:38

Повідомлення yuluammm »

Добрий день! Прийшов звіт із помилкою. Робила вперше. Помилка - створила зайву строчку за співробітника за свій рахунок. Стала робити звітний новий, розрахунок 2, видалила зайві рядки, потім додала правильну. Прийшла квитанція, ніби взагалі не видно першого мого звіту, а я створюю новий. 2 дні не можу зрозуміти у чому справа. Допоможіть будь ласка.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13648
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14112 разів
Подякували: 27886 разів

Повідомлення Яков »

yuluammm писав:
03 травня 2022, 11:56
Добрий день! Прийшов звіт із помилкою. Робила вперше. Помилка - створила зайву строчку за співробітника за свій рахунок. Стала робити звітний новий, розрахунок 2, видалила зайві рядки, потім додала правильну. Прийшла квитанція, ніби взагалі не видно першого мого звіту, а я створюю новий. 2 дні не можу зрозуміти у чому справа. Допоможіть будь ласка.
Якщо у Вас звіт не прийнявся, то здавати потрібно не "звітний новий", а "звітний".
Номер Податкового розрахунку — "1". Якщо здаєте через ЄК, то при формуванні "Номер однотипного документа в періоді" — на одиницю більше (тобто, якщо був за номером 1, то зараз за номером 2)
Зображення

dnk-kuba
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 30 жовтня 2017, 13:45

Повідомлення dnk-kuba »

Неслучайно писав:
27 квітня 2022, 10:17
Доброго дня, вчора інспектор пенсійного гарненько все пояснила, у мене працівник мобілізований 24.02, частина нарахувань зарплата, а частина- "військові" (буду так іх називати). Інспектрр порадила в додатку 1 за лютий розділити ці суми: зарплату показуємо як завжди, а "військові" -код застрахованої особи - 48, , кількість днів не ставимо (кількість днів ставимо в рядку зарплати весь місяць -28) суму в колонці 16, а в колонці 17 не проставляємо і ЄСВ не нараховуємо, в додатку 4 не розділяємо, заповнюємо як звичайну зарплату, в додаток 5 нічого не вносимо.
В лютому треба код 47,бо 48 тільки з 1 березня і скажіть будь ласка,що в основному розділі робити, якщо код 48,то все одно вказувати ЄСВ? Якщо не вказувати,то звіт не приймає

cleo
Гений
Гений
Повідомлень: 393
З нами з: 17 січня 2014, 11:44
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 200 разів

Повідомлення cleo »

Добрый день. Подскажите пожалуйста нужно ли подавать объединенную отчётность?
Директор-он же учредитель, за не начисляется.
4 дф понятно что будет пустой. А Д1? Показывать директора без начислений?

Анастасия1988
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 90
З нами з: 13 вересня 2018, 17:39
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Анастасия1988 »

Добрый день,

Скажите пожалуйста как сдать пустой отчет через ЕК если д4 не пропускает, выдает ошибку. :wacko:

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 357
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

Анастасия1988 писав:
09 травня 2022, 16:40
Добрый день,

Скажите пожалуйста как сдать пустой отчет через ЕК если д4 не пропускает, выдает ошибку. :wacko:
Если в каком то из месяцев нет данных для отображения в 4ДФ, то и подавать такой додаток не нужно. Были разъяснения налоговиков, что нужно подавать пустой, но на практике это не работает.

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”