Об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та ВЗ

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
Лопухи
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 31 березня 2021, 14:44
Дякував (ла): 15 разів

Повідомлення Лопухи »

И снова здравствуйте!
С праздником!
Подскажите, пожалуйста, еще такие моменты по отчету.
1. В Главном документе строка 3 - ПЛАТНИК ( у меня ФОП) - заполнила ФИО, а потом поле ------ (..... дата та номер договору (угоди)) - что за договор (угода)? какие данные вносить?
2. в Главном документе внизу "Доповнення до податкового Розрахунку....../Зміст доповнення..." - это что-то вроде примечаний? Если мне нечего примечать, то не заполнять?
3. Додаток 4ДФ графа 7 - дата приема на работу - писать дату приема на работу, если работник был принят в прошлом году (т.е.не в отчетном квартале)? или же это касается только "кадровых движений" отчетного квартала?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Лопухи писав:
09 травня 2021, 12:27
И снова здравствуйте!
С праздником!
Подскажите, пожалуйста, еще такие моменты по отчету.
1. В Главном документе строка 3 - ПЛАТНИК ( у меня ФОП) - заполнила ФИО, а потом поле ------ (..... дата та номер договору (угоди)) - что за договор (угода)? какие данные вносить?
ничего
Лопухи писав:
09 травня 2021, 12:27
2. в Главном документе внизу "Доповнення до податкового Розрахунку....../Зміст доповнення..." - это что-то вроде примечаний? Если мне нечего примечать, то не заполнять?
не заполнять (я указывал об ошибках ДПС и ПФУ, из-за которых вынужден был искажать отчётность, чтобы сдать Под. розр.).
Лопухи писав:
09 травня 2021, 12:27
3. Додаток 4ДФ графа 7 - дата приема на работу - писать дату приема на работу, если работник был принят в прошлом году (т.е.не в отчетном квартале)? или же это касается только "кадровых движений" отчетного квартала?
касается только "кадровых движений" отчетного квартала
Зображення

Pribil
Мастер
Мастер
Повідомлень: 61
З нами з: 11 березня 2015, 09:13
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Pribil »

Коллеги подскажите работник уволился в апреле 2021 года как подать довідковий отчет для центра занятости через электронный кабинет. Не могу сформировать отчет Спасибо За 2 квартал его делать

Arfa
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 583
З нами з: 10 листопада 2009, 02:50
Дякував (ла): 192 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Arfa »

Добрый день! Отправила через медок "Звитну нову", № розрахунку 2. Пришла квитанция 2 с отказом, но в квитанции указан регистрационный № документа. Исправила ошибки (надеюсь что исправила :? ), но теперь не знаю: ставить № розрахунку 2 (ведь предыдущий не принят) или 3 (ведь он вроде бы зарегистрирован). Подскажите, пожалуйста.
P.S. В электр. кабинете для такого случая предусмотрена при отправке строка "№ однотипного док-та в периоде", но в Медке ее нет.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Arfa писав:
10 травня 2021, 14:59
Добрый день! Отправила через медок "Звитну нову", № розрахунку 2. Пришла квитанция 2 с отказом, но в квитанции указан регистрационный № документа. Исправила ошибки (надеюсь что исправила :? ), но теперь не знаю: ставить № розрахунку 2 (ведь предыдущий не принят) или 3 (ведь он вроде бы зарегистрирован). Подскажите, пожалуйста.
P.S. В электр. кабинете для такого случая предусмотрена при отправке строка "№ однотипного док-та в периоде", но в Медке ее нет.
В медке, когда копируете в этом же периоде — меняется номер "однотипного периода". Так что — копируйте, исправляйте...
Зображення

Nyshka
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 19 січня 2021, 14:13
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Nyshka »

Доброго вечора! При заповненні звіту в Медку автоматично заповнюється "кількість осіб яким нараховано зп", а у мене в січні були люди у відпустці без зп цілий місяць і відповідно в додатку вони з прочерками, а Медок їх рахує.Відключеня "автоматичного розрахунку" не допомагає, зміни внесені вручну не зберігаються. Можливо у когось була така ж ситуація, не знаю, що робити((

Анастасия1988
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 90
З нами з: 13 вересня 2018, 17:39
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Анастасия1988 »

Яков писав:
07 травня 2021, 19:22
Анастасия1988 писав:
07 травня 2021, 18:41
подскажите пожалуйста, получила квитанцию №2 [J0500106/33]Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового реквізиту щодо інформації про додатки, що додаються до розрахунку та є його невід`ємною частиною (довідковий розрахунок містить в додатках 1, 5, 6 інформацію щодо призначення пенсії застрахованим особам або інших соціальних виплат). Перевірено на підставі п. 48.3 ст. 48, п. 49.3, п. 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України. Что нужно исправить?
А поподробнее?
Вы сдаёте обычный "звітний", или "довідковий" для "призначення пенсії"? Если обычный, то — уберите галочки в Розрахунке, додатках довідковий, призначення пенсії
Добрый день,

я подаю обычный "звітний", и в додатках везде проставила галочку для назначения пенсии. Подскажите пожалуйста, какая разница между звітним і довідковим? Я немного не понимаю :(

Анастасия1988
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 90
З нами з: 13 вересня 2018, 17:39
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Анастасия1988 »

Capitoshechka писав:
07 травня 2021, 19:32
Анастасия1988 писав:
07 травня 2021, 18:41
Добрый вечер,

подскажите пожалуйста, получила квитанцию №2 [J0500106/33]Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового реквізиту щодо інформації про додатки, що додаються до розрахунку та є його невід`ємною частиною (довідковий розрахунок містить в додатках 1, 5, 6 інформацію щодо призначення пенсії застрахованим особам або інших соціальних виплат). Перевірено на підставі п. 48.3 ст. 48, п. 49.3, п. 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України. Что нужно исправить?

Спасибо!
Відкрийте ваші додатки № 1 за кожен місяць і подивіться чи ніде часом лишня галочка там не стоїть?

Зображення
Я проставила в додатках галочку для призначення пенсії. А в яких випадках проставляються галочки у додатках?
Я так розумію, що галочка ставиться коли працівник виходить на пенсію і тоді необхідно подавати довідковий?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Анастасия1988 писав:
11 травня 2021, 10:27
Яков писав:
07 травня 2021, 19:22
Анастасия1988 писав:
07 травня 2021, 18:41
подскажите пожалуйста, получила квитанцию №2 [J0500106/33]Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового реквізиту щодо інформації про додатки, що додаються до розрахунку та є його невід`ємною частиною (довідковий розрахунок містить в додатках 1, 5, 6 інформацію щодо призначення пенсії застрахованим особам або інших соціальних виплат). Перевірено на підставі п. 48.3 ст. 48, п. 49.3, п. 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України. Что нужно исправить?
А поподробнее?
Вы сдаёте обычный "звітний", или "довідковий" для "призначення пенсії"? Если обычный, то — уберите галочки в Розрахунке, додатках довідковий, призначення пенсії
Добрый день,

я подаю обычный "звітний", и в додатках везде проставила галочку для назначения пенсии. Подскажите пожалуйста, какая разница между звітним і довідковим? Я немного не понимаю :(
Так уберите галочки для обычного "звітного" за 1 квартал не нужно стаить "довідково", "для призначення пенсіїї"!!!Сдавайте вначале за 1 квартал по всем сотрудникам, а потом (при необходимости, если сотруднику на пенсию) — "довідковий", "для призначення пенсіїї": за отдельные месяцы и только конкретно на определённого сотрудника — с додатками Д1 (Д5) и без 4ДФ
Зображення

Анастасия1988
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 90
З нами з: 13 вересня 2018, 17:39
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Анастасия1988 »

Яков писав:
11 травня 2021, 10:46
Анастасия1988 писав:
11 травня 2021, 10:27
Яков писав:
07 травня 2021, 19:22
А поподробнее?
Вы сдаёте обычный "звітний", или "довідковий" для "призначення пенсії"? Если обычный, то — уберите галочки в Розрахунке, додатках довідковий, призначення пенсії
Добрый день,

я подаю обычный "звітний", и в додатках везде проставила галочку для назначения пенсии. Подскажите пожалуйста, какая разница между звітним і довідковим? Я немного не понимаю :(
Так уберите галочки для обычного "звітного" за 1 квартал не нужно стаить "довідково", "для призначення пенсіїї"!!!Сдавайте вначале за 1 квартал по всем сотрудникам, а потом (при необходимости, если сотруднику на пенсию) — "довідковий", "для призначення пенсіїї": за отдельные месяцы и только конкретно на определённого сотрудника — с додатками Д1 (Д5) и без 4ДФ
Поняла, спасибо.
У меня теперь новая ошибка((

Податковий документ звітності не відповідає формату (стандарту) електронного документа звітності суб'єктів господарювання, затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 - не співпадають значення реквізиту "Номер документа в звітному періоді" (0000001) та з імені файлу (0000005).

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”