Питання щодо заповнення Додатку 4ДФ (ПДФО і ВЗ)

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
marinato
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 03 серпня 2011, 03:49
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 18 разів

Повідомлення marinato »

Игнорируйте словоблудие "Сонаты"...Боюсь... Мало времени осталось до конечного срока

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

marinato писав:
04 листопада 2021, 14:02
... Теперь с д.5 вопрос. Надо ли отражать в нём переход сотрудника по приказу с работы "без трудовой кн." в основной состав "по трудовой кн."? Я считаю что надо, так как изменяется в связи с этим расчёт есв..и так как спец графы для этого нет, я использовала гр. "переведено на іншу посаду або работу"... отразила две даты одинаковые в ст.10 и заполнила ст.12-"так".Плюс № и дата приказа. ЧТО НЕ ТАК? Соната ругается, правда синим, но как бы дпс не вернула, если что то не так. Если кто-нибудь знает, подскажите, плс.
Данная тема называется "Питання щодо заповнення Додатку 4ДФ (ПДФО і ВЗ)"...

marinato
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 03 серпня 2011, 03:49
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 18 разів

Повідомлення marinato »

Popen писав:
04 листопада 2021, 14:17
marinato писав:
04 листопада 2021, 14:02
... Теперь с д.5 вопрос. Надо ли отражать в нём переход сотрудника по приказу с работы "без трудовой кн." в основной состав "по трудовой кн."? Я считаю что надо, так как изменяется в связи с этим расчёт есв..и так как спец графы для этого нет, я использовала гр. "переведено на іншу посаду або работу"... отразила две даты одинаковые в ст.10 и заполнила ст.12-"так".Плюс № и дата приказа. ЧТО НЕ ТАК? Соната ругается, правда синим, но как бы дпс не вернула, если что то не так. Если кто-нибудь знает, подскажите, плс.
Данная тема называется "Питання щодо заповнення Додатку 4ДФ (ПДФО і ВЗ)"...
СПАСИБО, РЕБЯТА. МНЕ ЭТО ОЧЕНЬ ПОМОГЛО...)))

4esik
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 27 грудня 2021, 21:22
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення 4esik »

Всім привіт, моє питання.

Якщо я фоп друга група на єдиному податку.

Отримав кошти на ФОП рахунок (2600....) від кінцевого споживача у розмірі 1000 гривен.
З цієї суми мені потрібно перерахувати постачальнику суму за товар 800 гривень, з мого ФОП на їх карту ключ (також приват банка) фірма ТОВ!

А остаток у 200 гривень, перераховую на свою універсальну картку. 

У такому випадку, потрібно подавати форму 4ДФ?

Чи можна з рахунку ФОП перевести на універсальну карту, а з неї перерахувати на рахунок ТОВ

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8488
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6471 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

4esik писав:
30 грудня 2021, 14:05
Спойлер
Всім привіт, моє питання.

Якщо я фоп друга група на єдиному податку.

Отримав кошти на ФОП рахунок (2600....) від кінцевого споживача у розмірі 1000 гривен.
З цієї суми мені потрібно перерахувати постачальнику суму за товар 800 гривень, з мого ФОП на їх карту ключ (також приват банка) фірма ТОВ!

А остаток у 200 гривень, перераховую на свою універсальну картку. 
У такому випадку, потрібно подавати форму 4ДФ?
Спойлер
Чи можна з рахунку ФОП перевести на універсальну карту, а з неї перерахувати на рахунок ТОВ
Не потрібно.

4esik
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 27 грудня 2021, 21:22
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення 4esik »

Зрозумів, тоді краще перерахувати на свою карту, а від туда перерахувати на ТОВ.
А сплата податків ЕСВ та ЕН також краще разраховуватися з універсальної картки?

skoroxod
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 24 листопада 2020, 10:36
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення skoroxod »

ФОП 2 група, наемных рабочих нет.
Оплачивали за покупку товара со своего ФОП счета на ФОП счет продавца. Нужно ли подавать отчетность "Податковий розрахунок сум доходу нарахованого (сплаченого) на користь платників податків-фіз.осіб і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску" (F0500107).
Этот отчет мы ранее не подавали, так как думали что это касается наемных рабочих (зарплаты и т.д.). Будет ли штраф? Что теперь делать - подавать за 1,2,3 квартал просрочку или уже без разницы? И как его заполнять, скиньте пример если не затруднит. Весьма благодарен!

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1873
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 339 разів
Подякували: 880 разів

Повідомлення Андрій61 »

skoroxod писав:
31 грудня 2021, 08:41
ФОП 2 група, наемных рабочих нет.
Оплачивали за покупку товара со своего ФОП счета на ФОП счет продавца. Нужно ли подавать отчетность "Податковий розрахунок сум доходу нарахованого (сплаченого) на користь платників податків-фіз.осіб і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску" (F0500107).
Этот отчет мы ранее не подавали, так как думали что это касается наемных рабочих (зарплаты и т.д.). Будет ли штраф? Что теперь делать - подавать за 1,2,3 квартал просрочку или уже без разницы? И как его заполнять, скиньте пример если не затруднит. Весьма благодарен!
Не заморачивайтесь !!!!
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

O1gaK
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 12 січня 2022, 12:21

Повідомлення O1gaK »

Матеріальна допомога в 4 ДФ відображаються:
Видача позики від юр.особи - фізичній особі (співробітнику) код 197
Повернення позики юр.особою - фізичній особі (засновнику, співробітнику) код 153,
інші операції (отримання позики юр.особою від фіз.особи; повернення позики фіз.особою юридичній особі) в 4 ДФ не відображаються

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1068
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 576 разів
Подякували: 507 разів

Повідомлення YuliyaDol »

:dash:
заполняю за обособленное подразделение, неуполномоченное платить за себя. Головное платит НДФЛ за подразделение в Киев. Военный сбор за подразделение платим по основному месту - в Днепр.
Подаю отчет за подразделение. Заполняю работника киевского, начисленный/перечисленный доход, начисленный/перечисленный НДФЛ. По военному сбору ступор :dash: . Надо заполнять или ставить 0?
Или киевского работника с военным сбором надо указать в расчете по головному предприятию, по НДФЛ ставить тогда 0? И тогда доход по этому человеку будет в двух расчетах - по головному предприятию и подразделению.
Помогите, у кого есть обособленные подразделения! Описываются ситуации только с заполнение строки 033 или численностью. Понимаю, что вопрос какой-то тупой, ткните носом, где почитать? :cry:

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”