Виправлення помилок в Додатку 4ДФ (ПДФО і ВЗ)

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
Корица
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 05 травня 2021, 17:32

Повідомлення Корица »

Яков писав:
05 травня 2021, 19:13
Корица писав:
05 травня 2021, 17:49
здравствуйте. подскажите пожалуйста. ситуация у меня такая. в октябре 2020 года был принят новый сотрудник. в додатку 5 отчета по ЭСВ я его показала, а вот при сдаче квартального 1ДФ забыла указать дату приема на работу. и вот сегодня позвонили из налоговой и сообщили мне об этом, сказали подать уточненку. уточненку, понятное дело, я подаю новой формой. только вот я не пойму какой додаток именно подавать. опять додаток 5? так я его подавала с ЭСВ. или додаток 4ДФ заполнив графу 7?
4ДФ — две строки: одна без даты на исключение (в последней графе 1-го раздела "1"), вторая с датой приёма — на ввод (в последней графе 1-го раздела "0")
немного не правильно и не до конца описала проблему(
работников было принято два. один в октябре, второй в декабре. и вот я открыла 4ДФ для уточненки 4 квартала 2020г, чтобы внести изменения, но открылся только один лист, а не три, как при создании нового отчета за 1 квартал 2021г. и получается по одному работнику мне нужно указать, что уточнение за 1-й месяц 4 квартала, а по второму, что уточнение за 3-й месяц 4 квартала. я же не могу обоих сотрудников прописать на одном листе, т.к. они были приняты в разных месяцах, а месяц нужно указать обязательно, без этого не пропускает

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13648
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14112 разів
Подякували: 27886 разів

Повідомлення Яков »

Я всё написал выше, перед Вашим первым вопросом. Вы прочитали? Не верю!? :P
Зображення

Філіпова
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 06 травня 2021, 11:04
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Філіпова »

Добрый день. Очень нужна помощь. Об'єднаний звіт принят. Выявила ошибки в Д4 (не указала наличие льготы гр. 9 и в стр.04 "працювало за труд. договорами. . " не указала кол-во). отправила "Звітний новий" с заполненной стр. 04 и в табличной части строку с ошибкой повторила и в графе 10 поставила "1", т. е удалила. Строку с правильными данными добавила поставив "1" в гр. 10. В Розрахунке стр. 07-110 не заполняла. Не приняли. В кв.2 код ошибки "01" - Для Податкового розрахунку (крім Звітного) в загальній частині рядки 07-110 не заповнюються. Но они же не заполнены. И что с этим делать?

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

Філіпова писав:
06 травня 2021, 12:24
Добрый день. Очень нужна помощь. Об'єднаний звіт принят. Выявила ошибки в Д4 (не указала наличие льготы гр. 9 и в стр.04 "працювало за труд. договорами. . " не указала кол-во). отправила "Звітний новий" с заполненной стр. 04 и в табличной части строку с ошибкой повторила и в графе 10 поставила "1", т. е удалила. Строку с правильными данными добавила поставив "1" в гр. 10. В Розрахунке стр. 07-110 не заполняла. Не приняли. В кв.2 код ошибки "01" - Для Податкового розрахунку (крім Звітного) в загальній частині рядки 07-110 не заповнюються. Но они же не заполнены. И что с этим делать?
Какое ПО используете???
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Філіпова
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 06 травня 2021, 11:04
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Філіпова »

Андрій61 писав:
06 травня 2021, 13:39
Філіпова писав:
06 травня 2021, 12:24
Добрый день. Очень нужна помощь. Об'єднаний звіт принят. Выявила ошибки в Д4 (не указала наличие льготы гр. 9 и в стр.04 "працювало за труд. договорами. . " не указала кол-во). отправила "Звітний новий" с заполненной стр. 04 и в табличной части строку с ошибкой повторила и в графе 10 поставила "1", т. е удалила. Строку с правильными данными добавила поставив "1" в гр. 10. В Розрахунке стр. 07-110 не заполняла. Не приняли. В кв.2 код ошибки "01" - Для Податкового розрахунку (крім Звітного) в загальній частині рядки 07-110 не заповнюються. Но они же не заполнены. И что с этим делать?
Какое ПО используете???
Первый "Звітний новий" отправила через Медок. Пришла кв.№2 с кодом ошибки "01". Второй "Звітний новий" отправила через электронный кабинет. Результат аналогичный. Причем проверку проходит.

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

Філіпова писав:
06 травня 2021, 17:16
.......
Первый "Звітний новий" отправила через Медок. Пришла кв.№2 с кодом ошибки "01". Второй "Звітний новий" отправила через электронный кабинет. Результат аналогичный. Причем проверку проходит.
Мирослава70 писав:
06 травня 2021, 13:34
Tasa писав:
06 травня 2021, 12:44
Філіпова писав:
06 травня 2021, 12:24
Спойлер
Добрый день. Очень нужна помощь. Об'єднаний звіт принят. Выявила ошибки в Д4 (не указала наличие льготы гр. 9 и в стр.04 "працювало за труд. договорами. . " не указала кол-во). отправила "Звітний новий" с заполненной стр. 04 и в табличной части строку с ошибкой повторила и в графе 10 поставила "1", т. е удалила. Строку с правильными данными добавила поставив "1" в гр. 10. В Розрахунке стр. 07-110 не заполняла.
Не приняли. В кв.2 код ошибки "01" - Для Податкового розрахунку (крім Звітного) в загальній частині рядки 07-110 не заповнюються. Но они же не заполнены. И что с этим делать?
Ніхто поки не зміг здатии Звітну нову...
Технічні недоопрацювання .... почитайте теми по Обєднаному - вони всі вверху форуму
Новий звітний у мене успішно прийнятий :hurray: .Алгоритм дій(якщо здаєте через "Медок")стаєте мишкою на кожну комірку р.07-110.В деяких висвітиться"0",якого не видно без наведення мишки.Видаляєте всі нулі,уважно,в кожній комірці,зберігаєте,відправляєте.Є ще варіант імпортувати звіт в електронний кабінет і там видаляти нулі,але це зайва морока.Є ще варіант чекати,коли Медок виправить свій баг,але це ризиковано))) :(
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.


Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Доброго дня. Прошу допомоги. В обєднаному звіті неправильно вказаний ІПН (нарахування правильне). Як мені виправити по ЄСВ ,(дод 5 прац. розрахований в січні 21 р) 1 ДФ цю помилку. Якщо можна то поясніть по простому. Дякую.

Adelaida
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 16 листопада 2012, 01:39
Дякував (ла): 930 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Adelaida »

Здравствуйте! Помогите пожалуйста с заполнением "Новый звитный", ошибка допущена в 4ДФ, исправленный додаток 4ДФ заполнила. А вот главный документ не могу понять заполнять данные или везде прочерки ставить? :stars:

Ната2727
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 816
З нами з: 10 березня 2012, 13:17
Дякував (ла): 475 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Ната2727 »

Доброго дня. Як вірно заповнити в д.4
Лікарняні нараховані в лютому, а оплачено фондом соціального страхування в квітні 2021року.
В лютому в гр.3а "нараховано" - ставлю нараховано повністю по рах. 66
в гр. 3 "виплачено" - ставлю лише виплачену зп (без лікарняних, їх я показую в 2 кварталі )?

подала звіт , де вказала рівні суми в кол. 3а й 3.... тепер думу думаю....

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”