Виправлення помилок в Додатку Д1 (ЄСВ)

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

EdwardTurJ писав:
16 квітня 2021, 20:29
Яков писав:
16 квітня 2021, 20:19
Уберите "-2" днів, отключите в правке "автоматический розрахунок" и проверьте ещё раз...
Все те саме, взагалі я написав імпорт з XML
Зображення
"Добивайте" Медок, ДПС, чтобы исправляли контроли проверок...
Зображення

EdwardTurJ
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 09 квітня 2021, 13:27
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення EdwardTurJ »

Яков писав:
16 квітня 2021, 20:34
"Добивайте" Медок, ДПС, чтобы исправляли контроли проверок...
Це контролі від ПФУ, 10 років тому я виходив на них через обласний ПФ. Тепер складніше - всі знайомі на з ПФ давно пенсіонери (як і я).

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

EdwardTurJ писав:
16 квітня 2021, 21:03
Це контролі від ПФУ, 10 років тому я виходив на них через обласний ПФ. Тепер складніше - всі знайомі на з ПФ давно пенсіонери (як і я).
Есть ПФ Украины, а не областной, есть ДПС Украины, а не области.
Претензии всё же нужно предъявлять не ПФУ, а ДПС: (отчёты сдаёте в ДПС, ЕСВ администрирует ДПС), и если есть ошибка при обработке в реестрах ПФУ, то ДПС будет "доставать" ПФУ, а не Вы ;)
По этой форме отчёта (с ноября 2020 на стадии проекта по сегодня) я обращался в ДПС Украины и Минфин (штук 10, если не больше писем); ПФУ меня абсолютно не интересует. Если бы сейчас был бы, например, август 2013, то обращался бы в ПФУ, был бы декабрь 2013 — обращался бы в ДПС. Но сейчас 2021 — обращайтесь в ДПС: звоните, пишите, требуйте, доставайте, жалуйтесь на бездействие...
Зображення

Олена Драбина
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 17 квітня 2021, 19:33

Повідомлення Олена Драбина »

Помилку видає тому що суми стоять тільки в нараховано доходу а в колонці для нарахування єсв їх немає...рядом ще раз вбийте ці суми

EdwardTurJ
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 09 квітня 2021, 13:27
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення EdwardTurJ »

Олена Драбина писав:
17 квітня 2021, 19:38
Помилку видає тому що суми стоять тільки в нараховано доходу а в колонці для нарахування єсв їх немає...рядом ще раз вбийте ці суми
Їх там і не повинно бути - інкше буде недоїмка в такій ситуації:

У грудні 2020 працівнику табелювали весь місяць й нарахували 100000 грн. У січні виявилося, що два останні рудня працівник хворів. У січні 2021 року перераховано зарплату на суму 10000 грн, пов'язаного з уточненням кількості відпрацьованого часу у зв'язку тимчасовою непрацездатністю (сума тимчасовою непрацездатності за грудень склала 9000).
Таким чинам, за грудень скорегована зарплата, а ЄСВ перераховувати не потрібно (сплачено з максимальної у грудні величини величини 75000).
Тому у Додатку 1 є рядок за грудень 2020 року з реквізитами:
загальна сума нарахованого заробітку/доходу "-10000";
сума у межах максимальної величини "0".

EdwardTurJ
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 09 квітня 2021, 13:27
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення EdwardTurJ »

Сьогодні імпортував з XML звіт в версію 036 та отримав в квитанції №2 на кожний рядок Додатку 1 таку помилку:

Не заповнено одне з полів "Ознака наявності трудової книжки (1-так,0-ні)", "Ознака наявності спецстажу (1-так, 0-ні)", "Ознака неповного робочого часу (1-так, 0-ні)" та "Ознака нового робочого місця (1-так, 0-ні)".

Перевірив - мій XML файл співпадає з експортом XML з Медка.

У ще когось були такі помилки?

ЛюдВоз
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 13 травня 2021, 12:14

Повідомлення ЛюдВоз »

У листопаді 2020 року у звіті ЄСВ я показала в 6 таблиці донарахування за жовтень, а в 1 таблиці помилково замість суми донарахованого єдиного внеску написала суму нарахованої зарплати. Як зробити виправлення? Може в когось була подібна ситуація, підскажіть, будь ласка

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 365
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Доброго дня . Допоможіть зі звітом. Відправила уточнюючий обєднаний звіт за 1 кв. 2021р. Помилка в ІПН. Один рядок виключененя повністю копіювала зі звітного пост. 1, другий рядок правильний ІПН пост. 0.Не розумію чого не прийняли звіт. В сумах змін немає . Дякую.
Прийшла квитанція не прийнятоПомилка Перевірте правильність заповнення рядків у додатку 1 з типом "Уточнюючий" за місяць 1 кварталу. Для кожного рядка з ознакою "1" має бути зазначено відповідний рядок з ознакою "0".

Виправте помилки та надішліть повторно електронний документ.

Дані не завантажено до Реєстру застрахованих осіб

EdwardTurJ
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 09 квітня 2021, 13:27
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення EdwardTurJ »

Kas писав:
14 травня 2021, 10:01
Доброго дня . Допоможіть зі звітом. Відправила уточнюючий обєднаний звіт за 1 кв. 2021р. Помилка в ІПН. Один рядок виключененя повністю копіювала зі звітного пост. 1, другий рядок правильний ІПН пост. 0.Не розумію чого не прийняли звіт. В сумах змін немає . Дякую.
Прийшла квитанція не прийнятоПомилка Перевірте правильність заповнення рядків у додатку 1 з типом "Уточнюючий" за місяць 1 кварталу. Для кожного рядка з ознакою "1" має бути зазначено відповідний рядок з ознакою "0".

Виправте помилки та надішліть повторно електронний документ.
Дані не завантажено до Реєстру застрахованих осіб
Програма перевірки шукала відповідний рядок по ІПН, а раз Ви виправляли ІПН - то й видала таку помилку.
Залишається цікаве запитання: Як виправити ІПН?

Татьяна06
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 14 травня 2021, 10:09
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення Татьяна06 »

Добрій день! я общалась вчера с налоговой по поводу уточняющего расчета, ответили,что программа еще не работает в полной мере, я так поняла,что прием уточненок еще не настроен.

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”