Питання щодо заповнення Додатку Д5 (трудові відносини)

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
natali90
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 11 березня 2021, 14:09
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення natali90 »

Доброго дня! Питання як відобразити в звіті ЄСВ працівницю, вийшла з декрету дитині був 1 рік і у 1,5 років знову пішла в дискретну відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років. Я показую її у формі Д5 категорія 6 дата від якого пішла в відпустку по догляду за дитиною та номер наказу, а у Д1 я показую перебування в трудових відносинах повний місяць чи з того дня коли пішла у відпустку??????

Ninaaa
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 96
З нами з: 12 червня 2018, 13:58
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ninaaa »

Добрый день, заполняю Д5, в отчетном квартале один работник был принят 1 февраля и уволен 16 марта, заполняла одной строкой, но непонятно куда вводить приказ об увольнении? через запятую или заполнять двумя строками: принят и уволен?
в любом случае выдает такую ошибку: В полі дата припинення (або дата початку) трудових відносин зазначено день, який не відповідає даті в межах кварталу або в полі зазначено день, який не існує в межах кварталу.
что не так? я выбираю дату в календарике в ячейке

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17317 разів

Повідомлення Ин »

Ninaaa писав:
22 квітня 2021, 16:31
Добрый день, заполняю Д5, в отчетном квартале один работник был принят 1 февраля и уволен 16 марта, заполняла одной строкой, но непонятно куда вводить приказ об увольнении? через запятую или заполнять двумя строками: принят и уволен?
в любом случае выдает такую ошибку: В полі дата припинення (або дата початку) трудових відносин зазначено день, який не відповідає даті в межах кварталу або в полі зазначено день, який не існує в межах кварталу.
что не так? я выбираю дату в календарике в ячейке
Писали на іншому форумі , що потрібно двома рядками заповнити .

Ninaaa
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 96
З нами з: 12 червня 2018, 13:58
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ninaaa »

Ин писав:
22 квітня 2021, 16:35
Ninaaa писав:
22 квітня 2021, 16:31
Добрый день, заполняю Д5, в отчетном квартале один работник был принят 1 февраля и уволен 16 марта, заполняла одной строкой, но непонятно куда вводить приказ об увольнении? через запятую или заполнять двумя строками: принят и уволен?
в любом случае выдает такую ошибку: В полі дата припинення (або дата початку) трудових відносин зазначено день, який не відповідає даті в межах кварталу або в полі зазначено день, який не існує в межах кварталу.
что не так? я выбираю дату в календарике в ячейке
Писали на іншому форумі , що потрібно двома рядками заповнити .
я пробовала и так и так заполнять, выдает ошибку по дате

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13649
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27887 разів

Повідомлення Яков »

Ninaaa писав:
22 квітня 2021, 16:36
Ин писав:
22 квітня 2021, 16:35
Ninaaa писав:
22 квітня 2021, 16:31
Добрый день, заполняю Д5, в отчетном квартале один работник был принят 1 февраля и уволен 16 марта, заполняла одной строкой, но непонятно куда вводить приказ об увольнении? через запятую или заполнять двумя строками: принят и уволен?
в любом случае выдает такую ошибку: В полі дата припинення (або дата початку) трудових відносин зазначено день, який не відповідає даті в межах кварталу або в полі зазначено день, який не існує в межах кварталу.
что не так? я выбираю дату в календарике в ячейке
Писали на іншому форумі , що потрібно двома рядками заповнити .
я пробовала и так и так заполнять, выдает ошибку по дате
дату приёма пробовали писать 01022021, а дату увольнения 16032021?
Зображення

Ninaaa
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 96
З нами з: 12 червня 2018, 13:58
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ninaaa »

Яков писав:
22 квітня 2021, 18:52
Ninaaa писав:
22 квітня 2021, 16:36
Ин писав:
22 квітня 2021, 16:35

Писали на іншому форумі , що потрібно двома рядками заповнити .
я пробовала и так и так заполнять, выдает ошибку по дате
дату приёма пробовали писать 01022021, а дату увольнения 16032021?
я когда нажимаю на эту ячейку, появляется календарь, без точек никак не получается поставить дату

М@рина.
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 168
З нами з: 12 квітня 2016, 08:47
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення М@рина. »

Заповнюю в Медку таблицю по людині, що працювала за договором ЦПХ. Видає помилку, що в графі "ЦПХ за основним місцем роботи" не стоїть галочка. А вона там і не має стояти. Це тільки в мене така проблема?

oxys
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 07 лютого 2013, 07:36
Дякував (ла): 249 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення oxys »

Добрый день.
Может была у кого то похожая история. Что предпринимали в таком случае. Ошибка с моей стороны точно нет. Все верно.
При заполнении дод.5 по уволенным сотрудникам выдает ошибку "заповнене поле"Професійна назва роботи",поле "Код КП",які не відповідають значенням в Класифікаторі ДК 003:2010 "

Корида
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 02 серпня 2020, 11:44
Подякували: 1 раз

Повідомлення Корида »

Посмотрите внимательно. Должны быть все пробелы и запятые с кавычками, как в классификаторе. Я раз десять сдавала, пока до меня дошло. Только поставила пробел перед скобками, сразу приняли

viva
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 06 травня 2011, 04:16
Дякував (ла): 104 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення viva »

Добрый день! Помогите пожалуйста! Задолбалась в кабинете в №-ный раз набирать додатки.... В который раз приходит одна и та же ошибка:
в 5-м додатке поле "Професійна назва роботи", поле "Код КП" не відповідають класифікатору!!! :dash:
У меня принят директор (новая фирма),микропредприятие, КВЕД 68.2 "Надання в оренду ...майна"
ставила 1319 "Керівники інших малих підприємств без апарату управління" - ошибка
ставила 1319 "Директор (керівник)малого підприємства (у сфері охорони здоров'я, освіти, культури і т.ін.) - ошибка
была фантазия 1319 "Директор (керівник)малого підприємства (у сфері надання в оренду власного чи орендованого майна) - ошибка
ШО РОБИТИ ДАЛІ???
ПАМАГИТЕЕ!!!

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”