Імпорт

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

FyDD писав:
28 вересня 2020, 15:40
Очень давно не занимались ВЕД. Сейчас проскочил импорт товара на маленькую сумму /около 2тыс.Ев/
Товар получили, в Ел.Кабинете прошло.
НО:
1. нет оригинала договора с брокерами
2. нет оригинала инвойса с отметкой таможни
3. нет ВМД с печатью таможни

п.1 меня мало волнует - есть Акт. Но остальное????
Сейчас, что достаточно что наша ВМД есть в базе таможни, в ЭК. ?
по п.2 . Всі доки нам пересилає брокер. Але там цікаво: іноді висилає оригінали інвойсів з печатками митниці, іноді без. Я так зрозуміла, якщо на оригіналах стоїть печатка відправника, то штамп митниця не ставить, а якщо інвойс відправлений без печатки, то митні штампи проставляються (можу помилятись, бо у нас імпорт з'явився недавно). Відправляла в банк різні варіанти інвойсів (з штампами і без), ні до одного питань не було.
МД зараз тільки електронні, всі бази відкриті і для банків. я свої просто скачую з сайту і все.
Але Ви нічого про СМR не написали, чомусь. Вона ж є?

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3140
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2367 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Nelli-Nelli писав:
28 вересня 2020, 18:09
FyDD писав:
28 вересня 2020, 15:40
Очень давно не занимались ВЕД. Сейчас проскочил импорт товара на маленькую сумму /около 2тыс.Ев/
Товар получили, в Ел.Кабинете прошло.
НО:
1. нет оригинала договора с брокерами
2. нет оригинала инвойса с отметкой таможни
3. нет ВМД с печатью таможни

п.1 меня мало волнует - есть Акт. Но остальное????
Сейчас, что достаточно что наша ВМД есть в базе таможни, в ЭК. ?
по п.2 . Всі доки нам пересилає брокер. Але там цікаво: іноді висилає оригінали інвойсів з печатками митниці, іноді без. Я так зрозуміла, якщо на оригіналах стоїть печатка відправника, то штамп митниця не ставить, а якщо інвойс відправлений без печатки, то митні штампи проставляються (можу помилятись, бо у нас імпорт з'явився недавно). Відправляла в банк різні варіанти інвойсів (з штампами і без), ні до одного питань не було.
МД зараз тільки електронні, всі бази відкриті і для банків. я свої просто скачую з сайту і все.
Але Ви нічого про СМR не написали, чомусь. Вона ж є?
СМR мне дир не передал, забыл спросить, завтра узнаю

А скачиваете где?
https://cabinet.customs.gov.ua/login -здесь я смог проверить только факт наличия ВМД и скачать в формате "IMFX"
Но открыть файл не могу, не знаю что с ним делать

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

FyDD писав:
28 вересня 2020, 20:41
СМR мне дир не передал, забыл спросить, завтра узнаю

А скачиваете где?
https://cabinet.customs.gov.ua/login -здесь я смог проверить только факт наличия ВМД и скачать в формате "IMFX"
Но открыть файл не могу, не знаю что с ним делать
Так. Скачую через кабінет після того як декларація оформлена. Цей файл перейменовую із .imfx в .zip Далі в переліку файлів Ви не помилитесь в тому, який відкривать.
А СМR зтрусіть з кого-небудь чи директора, чи брокера, чи перевізника.

Lasto4ka
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 04 серпня 2017, 23:59
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Lasto4ka »

Добрый вечер! В связи с тем, что Турция попала в "серый список" группы по борьбе с отмыванием денег, банк требует раскрыть конечного банефициара собственника в Турции при осуществлении банковских платежей с компанией ипмортером. Подскажите, какой именно документ нужно запросить у импортера, который раскрывает конечного бенефициара физического лица? "турки" пожимают плечами, не понимают о чем речь,,,

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Lasto4ka писав:
15 листопада 2021, 16:41
Добрый вечер! В связи с тем, что Турция попала в "серый список" группы по борьбе с отмыванием денег, банк требует раскрыть конечного банефициара собственника в Турции при осуществлении банковских платежей с компанией ипмортером. Подскажите, какой именно документ нужно запросить у импортера, который раскрывает конечного бенефициара физического лица? "турки" пожимают плечами, не понимают о чем речь,,,
Щось схоже на структуру власності, напевно. в листі нехай напишуть хто власник компаніі. Бо все-одно, якщо банк запросив, то вже не відстане і платежі не проведе.

Лена777
Оракул
Оракул
Повідомлень: 208
З нами з: 10 січня 2014, 20:08
Дякував (ла): 124 рази
Подякували: 32 рази

Повідомлення Лена777 »

Добрый день!
Помогите, пожалуйста, разобраться.
При импорте товаров на приход ставить валюта*на курс нацбанка (графа 22*23) или по таможенной стоимости (графа 12) по которой заплатили ПДВ?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Лена777 писав:
03 січня 2022, 14:04
Добрый день!
Помогите, пожалуйста, разобраться.
При импорте товаров на приход ставить валюта*на курс нацбанка (графа 22*23) или по таможенной стоимости (графа 12) по которой заплатили ПДВ?
Ставиться курс дати, з якої настає право власності на товар та ризики пошкодження (перечитайте контракт).
У нас в контракті прописано що ризики пошкодження переходять в день передачі товару перевізнику, відповідно ставлю курс по даті інвойсу постачальника, хоч і ждемо товар ще тиждень. Митна вартість до приходу не має відношення, по МД тільки податки.

cemafor
Гений
Гений
Повідомлень: 341
З нами з: 17 червня 2014, 11:55
Дякував (ла): 152 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення cemafor »

подскажите, пожалуйста, можно ли сейчас купить валюту для погашения задолженности перед нерезидентом за услуги перевозки за пределами Украины (занимаемся экспедированием)?
спасибо

O_range
Гений
Гений
Повідомлень: 450
З нами з: 12 листопада 2013, 08:46
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 225 разів

Повідомлення O_range »

cemafor писав:
02 червня 2022, 12:46
подскажите, пожалуйста, можно ли сейчас купить валюту для погашения задолженности перед нерезидентом за услуги перевозки за пределами Украины (занимаемся экспедированием)?
спасибо
Так, оскільки включено в перелік критичного імпорту https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/153 ... D0%BF#Text
Оплата товарів (продукції, послуг, витрат), пов’язаних із перевезенням пасажирів, вантажів (включаючи розрахунки за пальне, оплату аеропортових та портових зборів, наземного обслуговування повітряних та морських суден, оплату доріг, морське фрахтування, ремонт транспорту та інші, пов’язані з цією діяльністю продукцію, послуги та витрати), а також послуг інтернет-зв’язку; утримання, ремонт залізничної інфраструктури
Розрахунки за договорами лізингу транспортних засобів
Персональні податкові консультації (звертайся в приват) // Individual tax advice (contact by direct)

Katran
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 02 вересня 2022, 14:09

Повідомлення Katran »

Добрий день!
Підкажіть будь-ласка Фоп 2 група планує роздрібний продаж імпортних стільців і меблів кінцевому споживачу тільки через Інтернет, без спецмагазину (ЗЕД).

Зареєстровано тільки квед 47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється через Інтернет.
Чи необхідно мати інші кведи, наприклад 47.59 - торгівля меблями в спец магазині,
46.47-оптова торгівля меблями в спец магазині, щоб врахувати нюанс, що саме меблями торгує і не було з митницей проблем?

Відповісти

Повернутись до “ЗЕД”