Нарушение валютного контроля

Ожинка
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 10 жовтня 2013, 11:46
Дякував (ла): 99 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення Ожинка »

Доброго дня!Не можу розібратись по валютному контролю при імпорті товару. Заплатили аванс , товар отримали та розмитнили. Залишилась заборгованість перед нерезидентом, але погасити її в період 180 днів ми не зможемо (затримка буде приблизно 1 міс.) Які наслідки для підприємства?

ВикторияD
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 191
З нами з: 30 травня 2018, 16:08
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення ВикторияD »

Ожинка писав:Доброго дня!Не можу розібратись по валютному контролю при імпорті товару. Заплатили аванс , товар отримали та розмитнили. Залишилась заборгованість перед нерезидентом, але погасити її в період 180 днів ми не зможемо (затримка буде приблизно 1 міс.) Які наслідки для підприємства?
для вас никаких наслідків, если вы должны нерезиденту
вот если бы вам был должен нерезидент, тогда были бы наслідки

impulsion
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 173
З нами з: 01 липня 2014, 13:16
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 75 разів

Повідомлення impulsion »

Коллеги добрый день.

Подскажите, пожалуйста, можна ли провести взаимозачет между одним и тем же контрагентом - перевести валютный долг с 1 договора на другой.

Ситуация следующая: оплату провели по одному договору в марте, а растаможили по другому договору.... Как это пропустила налоговая я не знаю. Платил предыдущий бухгалтер, документы готовили другие люди (не моя зона ответственности).
Об этой ситуации узнали на этой неделе с банка - передают в валютный контроль, кто то с таким сталкивался?

Помогите, пожалуйста.


novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

impulsion писав:Коллеги добрый день.

Подскажите, пожалуйста, можна ли провести взаимозачет между одним и тем же контрагентом - перевести валютный долг с 1 договора на другой.

Ситуация следующая: оплату провели по одному договору в марте, а растаможили по другому договору.... Как это пропустила налоговая я не знаю. Платил предыдущий бухгалтер, документы готовили другие люди (не моя зона ответственности).
Об этой ситуации узнали на этой неделе с банка - передают в валютный контроль, кто то с таким сталкивался?

Помогите, пожалуйста.
Вам нужно письмо-согласие от поставщика, что он оплату по одному договору примет как оплату по поставке товара уже разтаможенному( если это одно лицо) и с ним в банк на рассмотрение.

ВикторияD
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 191
З нами з: 30 травня 2018, 16:08
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення ВикторияD »

impulsion писав:Коллеги добрый день.

Подскажите, пожалуйста, можна ли провести взаимозачет между одним и тем же контрагентом - перевести валютный долг с 1 договора на другой.

Ситуация следующая: оплату провели по одному договору в марте, а растаможили по другому договору.... Как это пропустила налоговая я не знаю. Платил предыдущий бухгалтер, документы готовили другие люди (не моя зона ответственности).
Об этой ситуации узнали на этой неделе с банка - передают в валютный контроль, кто то с таким сталкивался?

Помогите, пожалуйста.
в договоре, который давали в банк при предоплате в марте был ли пункт о зачете?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

З 7 лютого 2019 року відповідно до Закону України "Про валюту і валютні операції" запрацювала нова система валютного нагляду, яка базується на ризик-орієнтованому підході. Замість тотального валютного контролю за усіма операціями запроваджується кардинально новий підхід, який будується на принципі: "менше ризиків – менше уваги, більше ризиків – більше уваги".

06.02.2019 прес-реліз от НБУ
Як працюватиме новий ризик-орієнтований валютний нагляд в умовах переходу до вільного руху капіталу
Зображення

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

ЛІГА:ЗАКОН Новая модель валютного регулирования: плюсы и минусы
Татьяна Причепа, Старший юрист, EBS


ЛІГА:ЗАКОН Валютный контроль экспорта услуг
Дмитрий Оносовский, Старший юрист, ЮКК "Де-Юре"
Зображення

Давидюк
Гений
Гений
Повідомлень: 319
З нами з: 15 квітня 2016, 10:18
Дякував (ла): 158 разів
Подякували: 56 разів

Повідомлення Давидюк »

Добрий день. Підприємство зареєстроване в Україні, надає ІТ послуги за кордон. Чи має право підприємство відкрити банківський рахунок в іншій країні? Можливо хто має відповідь?

Відповісти

Повернутись до “ЗЕД”