проверка инспекции по труду

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

Позвонили сегодня из управления труда. Они проводят мониторинг предприятий у которых есть начисления зарплаты меньше минималки. Сказали что им ПФ передал данные, что у нас 5 чел. получают зарплату меньше минималки. Я объяснила что у нас 4 человека совместители - неосновное место работы и 1 инвалид по своему желанию работает несколько часов в день.
Прислали факсом список документов которые им нужно предоставить: штатное расписание, ведомость начисления, табель, квартальный 1 ПФ, приказ на директора, приказ о неполном дне работы.

У кого-то было такое? чем чревато?

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

marinesko писав:Позвонили сегодня из управления труда. Они проводят мониторинг предприятий у которых есть начисления зарплаты меньше минималки. Сказали что им ПФ передал данные, что у нас 5 чел. получают зарплату меньше минималки. Я объяснила что у нас 4 человека совместители - неосновное место работы и 1 инвалид по своему желанию работает несколько часов в день.
Прислали факсом список документов которые им нужно предоставить: штатное расписание, ведомость начисления, табель, квартальный 1 ПФ, приказ на директора, приказ о неполном дне работы.

У кого-то было такое? чем чревато?
Так здесь ничего такого нет.Нужно просто доказать, что работники получают минималку при каких-то обстоятельствах, а не работая 8час.

Аватар користувача
rubin
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1981
З нами з: 11 серпня 2011, 02:43
Дякував (ла): 2353 рази
Подякували: 1790 разів

Повідомлення rubin »

marinesko писав:Позвонили сегодня из управления труда. Они проводят мониторинг предприятий у которых есть начисления зарплаты меньше минималки. Сказали что им ПФ передал данные, что у нас 5 чел. получают зарплату меньше минималки. Я объяснила что у нас 4 человека совместители - неосновное место работы и 1 инвалид по своему желанию работает несколько часов в день.
Прислали факсом список документов которые им нужно предоставить: штатное расписание, ведомость начисления, табель, квартальный 1 ПФ, приказ на директора, приказ о неполном дне работы.

У кого-то было такое? чем чревато?
если у вас есть все что они хотят, то ничем не чревато. хотя я бы им предоставила б только штатное и приказ на директора

Spok
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 643
З нами з: 16 вересня 2014, 22:10
Звідки: Маріуполь
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 428 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Spok »

marinesko писав:Позвонили сегодня из управления труда. Они проводят мониторинг предприятий у которых есть начисления зарплаты меньше минималки. Сказали что им ПФ передал данные, что у нас 5 чел. получают зарплату меньше минималки. Я объяснила что у нас 4 человека совместители - неосновное место работы и 1 инвалид по своему желанию работает несколько часов в день.
Прислали факсом список документов которые им нужно предоставить: штатное расписание, ведомость начисления, табель, квартальный 1 ПФ, приказ на директора, приказ о неполном дне работы.

У кого-то было такое? чем чревато?
Не давайте ничего, оно вам надо. Они мониторят - их проблемы. Есть вопросы, в письменном виде с ссылками на основания.

tomassa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3941
З нами з: 14 березня 2012, 05:05
Дякував (ла): 1103 рази
Подякували: 2360 разів

Повідомлення tomassa »

Мне тоже пару раз звонили. В телефонном режиме объяснила ситуацию и всё. Никаких документов не просили. Согласна с предыдущим оратором#smile3# . Официальный письменный запрос.

Валюшка
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 780
З нами з: 14 січня 2011, 12:49
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення Валюшка »

tomassa писав:Мне тоже пару раз звонили. В телефонном режиме объяснила ситуацию и всё. Никаких документов не просили. Согласна с предыдущим оратором#smile3# . Официальный письменный запрос.
Мне в 2015г присылали письма. Один раз отписалась почему у некоторых меньше мин. , пришло еще письмо уже с другими вопросами. Еще раз отписалась, на том все и заглохло.

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

Подскажите пожалуйста, наказуемо если работник 2 года подряд не ходит в отпуск или если есть 2 неиспользуемых отпуска, а то я че то не могу понять голова уже кругом #wall# у меня директор ходит только по 14 дней каждый год, к нам 24.05 приходит проверка сижу и думаю это у меня нарушение или нет????

Spok
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 643
З нами з: 16 вересня 2014, 22:10
Звідки: Маріуполь
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 428 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Spok »

@Лиса писав:Подскажите пожалуйста, наказуемо если работник 2 года подряд не ходит в отпуск или если есть 2 неиспользуемых отпуска, а то я че то не могу понять голова уже кругом #wall# у меня директор ходит только по 14 дней каждый год, к нам 24.05 приходит проверка сижу и думаю это у меня нарушение или нет????
АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ В ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ПРАЦІ І ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ

Стаття 41. Порушення вимог законодавства про працю та про охорону праці

Порушення встановлених термінів виплати пенсій, стипендій, заробітної плати, виплата їх не в повному обсязі, терміну надання посадовими особами підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та фізичними особами - підприємцями працівникам, у тому числі колишнім, на їхню вимогу документів стосовно їх трудової діяльності на даному підприємстві, в установі, організації чи у фізичної особи - підприємця, необхідних для призначення пенсії (про стаж, заробітну плату тощо), визначеного Законом України "Про звернення громадян", або надання зазначених документів, що містять недостовірні дані, порушення терміну проведення атестації робочих місць за умовами праці та порядку її проведення, а також інші порушення вимог законодавства про працю -

тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян - суб’єктів підприємницької діяльності від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

у 2016 році лишається чинною норма п. 3 «Прикінцевих положень» Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 р. № 71-VIII, відповідно до якої у 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб — підприємців з обсягом доходу до 20 млн грн за попередній календарний рік контролюючими органами здійснюються виключно:
із дозволу Кабінету Міністрів України;
за заявкою суб'єкта господарювання щодо його перевірки;
згідно з рішенням суду;
згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу України.
Окрім цього, вимога стосується всіх без винятків контролюючих органів.

Вы их сами в гости просите?


@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

Spok писав:
@Лиса писав:Подскажите пожалуйста, наказуемо если работник 2 года подряд не ходит в отпуск или если есть 2 неиспользуемых отпуска, а то я че то не могу понять голова уже кругом #wall# у меня директор ходит только по 14 дней каждый год, к нам 24.05 приходит проверка сижу и думаю это у меня нарушение или нет????
АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ В ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ПРАЦІ І ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ

Стаття 41. Порушення вимог законодавства про працю та про охорону праці

Порушення встановлених термінів виплати пенсій, стипендій, заробітної плати, виплата їх не в повному обсязі, терміну надання посадовими особами підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та фізичними особами - підприємцями працівникам, у тому числі колишнім, на їхню вимогу документів стосовно їх трудової діяльності на даному підприємстві, в установі, організації чи у фізичної особи - підприємця, необхідних для призначення пенсії (про стаж, заробітну плату тощо), визначеного Законом України "Про звернення громадян", або надання зазначених документів, що містять недостовірні дані, порушення терміну проведення атестації робочих місць за умовами праці та порядку її проведення, а також інші порушення вимог законодавства про працю -

тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян - суб’єктів підприємницької діяльності від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

у 2016 році лишається чинною норма п. 3 «Прикінцевих положень» Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 р. № 71-VIII, відповідно до якої у 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб — підприємців з обсягом доходу до 20 млн грн за попередній календарний рік контролюючими органами здійснюються виключно:
із дозволу Кабінету Міністрів України;
за заявкою суб'єкта господарювання щодо його перевірки;
згідно з рішенням суду;
згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу України.
Окрім цього, вимога стосується всіх без винятків контролюючих органів.

Вы их сами в гости просите?
нет не сами это идет управление труда, я не правильно написала это не проверка, а обстеження #blush#

Spok
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 643
З нами з: 16 вересня 2014, 22:10
Звідки: Маріуполь
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 428 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Spok »

@Лиса писав:
Spok писав:
@Лиса писав:Подскажите пожалуйста, наказуемо если работник 2 года подряд не ходит в отпуск или если есть 2 неиспользуемых отпуска, а то я че то не могу понять голова уже кругом #wall# у меня директор ходит только по 14 дней каждый год, к нам 24.05 приходит проверка сижу и думаю это у меня нарушение или нет????
АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ В ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ПРАЦІ І ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ

Стаття 41. Порушення вимог законодавства про працю та про охорону праці

Порушення встановлених термінів виплати пенсій, стипендій, заробітної плати, виплата їх не в повному обсязі, терміну надання посадовими особами підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та фізичними особами - підприємцями працівникам, у тому числі колишнім, на їхню вимогу документів стосовно їх трудової діяльності на даному підприємстві, в установі, організації чи у фізичної особи - підприємця, необхідних для призначення пенсії (про стаж, заробітну плату тощо), визначеного Законом України "Про звернення громадян", або надання зазначених документів, що містять недостовірні дані, порушення терміну проведення атестації робочих місць за умовами праці та порядку її проведення, а також інші порушення вимог законодавства про працю -

тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян - суб’єктів підприємницької діяльності від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

у 2016 році лишається чинною норма п. 3 «Прикінцевих положень» Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 р. № 71-VIII, відповідно до якої у 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб — підприємців з обсягом доходу до 20 млн грн за попередній календарний рік контролюючими органами здійснюються виключно:
із дозволу Кабінету Міністрів України;
за заявкою суб'єкта господарювання щодо його перевірки;
згідно з рішенням суду;
згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу України.
Окрім цього, вимога стосується всіх без винятків контролюючих органів.

Вы их сами в гости просите?
нет не сами это идет управление труда, я не правильно написала это не проверка, а обстеження #blush#
Вы им через замочную скважину посоветуйте в бане обстеження проводить.
Не будьте наивными, сначала нароют, потом торговаться начнуть, не дадите денег, основания для проверки (жалоба ранее уволенного сотрудника) подыскивать будут.

Відповісти

Повернутись до “Перевірки, штрафи”