ШТРАФ ПО ЕСВ

Ledi29
ПрофиПрофи
Повідомлень: 48
З нами з: 25 листопада 2016, 23:08
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Ledi29 »

А админ штраф на меня за что, если я пришла уже после граничного срока?

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

-Latka- писав:
Ledi29 писав:Добрый день! За октябрь подали отчет по ЕСВ в начале декабря, потому что отсутствовал бухгалтер. Подал уже новый бух и директор. Сейчас звонит инспектор и приглашает получить штраф 170 и два админштрафа по 510. В шоке конечно..... Не понятно за что((((
За что как раз понятно. Законодательство предусматривает подачу отчетов вне зависимости от того есть бухгалтер или нет.
Ledi29 писав:А админ штраф на меня за что, если я пришла уже после граничного срока?
Ось тут хороша стаття «Одкровення» ДФСУ щодо ЄСВ-адмінштрафів

narbut
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 13 грудня 2014, 22:54

Повідомлення narbut »

Люди добрі, допоможіть, бо вже немає сил. Зайшла вперше в грудні 2016р. в електронний кабінет платника податків і побачила розбіжності в нарахуванні ЄСВ, стала ритись і помітила, що за чевень 2016р було двічі подано звіт (тоді були перебої, я не дочекавшись 2 квитанції, ще раз подала звіт)і через це задвоїло суму ЄСВ. Пішла до своєї інспекторши з ЄСВ, сказала що вона відправить лист на Київ, чекайте. Я прочекала півроку нічого не змінилось, пішла ще раз- та сама відповідь чекайте, я нічого зробити не можу, це компетенція київської ДФС. Я прочекала ще 3 місяці. приходжу, а вона мене починає лякати перевіркою, мовляв пишіть заяву на перевірку і це питання швидше закриється. Після цього я написала лист в нашу ДПІ з питанням розглянути цю проблему, вони мене перенаправили в Головне управління нашої області, писала і сюди. Ці ж в свою чергу дали письмову відповідь, що написали листа в ДФС України, ще 22 листопада 2017р. В кінці кожного місяця в мене виникала недоїмка на цю суму подвоєння, але коли я платила ЄСВ з зарплати, то недоїмка перекривалась. Але проблема в тому, що ми з 30 грудня 2017 призупинили діяльність, всі працівники звільнились, директор також і тепер в мене знову вісить з 31.12.17 ця недоїмка і вже немає з чого її перекрити, бо ЗП не платиться. Що мені робити і куди ще писати? Вже ж 20.01.18 можуть і штраф з пеньою нарахувати на цю недоїмку.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

narbut писав:
Люди добрі, допоможіть, бо вже немає сил.
Зайшла вперше в грудні 2016р. в електронний кабінет платника податків і побачила розбіжності в нарахуванні ЄСВ, стала ритись і помітила, що за чевень 2016р було двічі подано звіт (тоді були перебої, я не дочекавшись 2 квитанції, ще раз подала звіт)і через це задвоїло суму ЄСВ. Пішла до своєї інспекторши з ЄСВ, сказала що вона відправить лист на Київ, чекайте. Я прочекала півроку нічого не змінилось, пішла ще раз- та сама відповідь чекайте, я нічого зробити не можу, це компетенція київської ДФС. Я прочекала ще 3 місяці. приходжу, а вона мене починає лякати перевіркою, мовляв пишіть заяву на перевірку і це питання швидше закриється. Після цього я написала лист в нашу ДПІ з питанням розглянути цю проблему, вони мене перенаправили в Головне управління нашої області, писала і сюди. Ці ж в свою чергу дали письмову відповідь, що написали листа в ДФС України, ще 22 листопада 2017р. В кінці кожного місяця в мене виникала недоїмка на цю суму подвоєння, але коли я платила ЄСВ з зарплати, то недоїмка перекривалась. Але проблема в тому, що ми з 30 грудня 2017 призупинили діяльність, всі працівники звільнились, директор також і тепер в мене знову вісить з 31.12.17 ця недоїмка і вже немає з чого її перекрити, бо ЗП не платиться. Що мені робити і куди ще писати? Вже ж 20.01.18 можуть і штраф з пеньою нарахувати на цю недоїмку.
Ого, Вы затянули...
Там же в электронном кабинете, есть меню "листування з ДФС", оттуда можно отправить жалобу. Опишите в ней Ваши письма, которые Вы направляли в адрес налоговой и ответы, которые получали (даты и номера исх. и вх.), сохраните в формате pdf и отправляйте на адрес ДФС области (или Украины), есть ещё урядова гаряча линия.

Но судя из Вашего сообщения, Вы общались с налоговой "устно", а должны были письменно. Завтра они скажут, а Вы нам ничего не писали и не обращались к нам даже устно.
У меня как-то было, что один отчёт отправил 2 раза (по разным адресам). На следующий день, сразу же, из Кабинета отправил письмо о том, что второй отчёт отправлен ошибочно и чтобы его не считали "звитным". Честно скажу - ответа не получил, но недели через 2-3 увидел, что статус отчёта поменялся на "история подання", поэтому успокоился.

По поводу задвоения Додатка 4: наверно, Вы его составляли в Едином окне? Вообще, конечно, странно, что задвоились начисления... Это всё же вина со стороны программного обеспечения налоговой, на мой взгляд...
Зображення

narbut
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 13 грудня 2014, 22:54

Повідомлення narbut »

Яков писав:
narbut писав:
Люди добрі, допоможіть, бо вже немає сил.
Зайшла вперше в грудні 2016р. в електронний кабінет платника податків і побачила розбіжності в нарахуванні ЄСВ, стала ритись і помітила, що за чевень 2016р було двічі подано звіт (тоді були перебої, я не дочекавшись 2 квитанції, ще раз подала звіт)і через це задвоїло суму ЄСВ. Пішла до своєї інспекторши з ЄСВ, сказала що вона відправить лист на Київ, чекайте. Я прочекала півроку нічого не змінилось, пішла ще раз- та сама відповідь чекайте, я нічого зробити не можу, це компетенція київської ДФС. Я прочекала ще 3 місяці. приходжу, а вона мене починає лякати перевіркою, мовляв пишіть заяву на перевірку і це питання швидше закриється. Після цього я написала лист в нашу ДПІ з питанням розглянути цю проблему, вони мене перенаправили в Головне управління нашої області, писала і сюди. Ці ж в свою чергу дали письмову відповідь, що написали листа в ДФС України, ще 22 листопада 2017р. В кінці кожного місяця в мене виникала недоїмка на цю суму подвоєння, але коли я платила ЄСВ з зарплати, то недоїмка перекривалась. Але проблема в тому, що ми з 30 грудня 2017 призупинили діяльність, всі працівники звільнились, директор також і тепер в мене знову вісить з 31.12.17 ця недоїмка і вже немає з чого її перекрити, бо ЗП не платиться. Що мені робити і куди ще писати? Вже ж 20.01.18 можуть і штраф з пеньою нарахувати на цю недоїмку.
Ого, Вы затянули...
Там же в электронном кабинете, есть меню "листування з ДФС", оттуда можно отправить жалобу. Опишите в ней Ваши письма, которые Вы направляли в адрес налоговой и ответы, которые получали (даты и номера исх. и вх.), сохраните в формате pdf и отправляйте на адрес ДФС области (или Украины), есть ещё урядова гаряча линия.

Но судя из Вашего сообщения, Вы общались с налоговой "устно", а должны были письменно. Завтра они скажут, а Вы нам ничего не писали и не обращались к нам даже устно.
У меня как-то было, что один отчёт отправил 2 раза (по разным адресам). На следующий день, сразу же, из Кабинета отправил письмо о том, что второй отчёт отправлен ошибочно и чтобы его не считали "звитным". Честно скажу - ответа не получил, но недели через 2-3 увидел, что статус отчёта поменялся на "история подання", поэтому успокоился.

По поводу задвоения Додатка 4: наверно, Вы его составляли в Едином окне? Вообще, конечно, странно, что задвоились начисления... Это всё же вина со стороны программного обеспечения налоговой, на мой взгляд...
Звіт подавала в Медке. Спілкувалась і усно і письмово, один із звітів в мене вже теж числиться як "история подання", а от сума ще не знята. Останній лист ДФС отримала 22.11.17 я думаю почекати чи писати через електронний кабінет? Скільки взагалі вони розглядають питання

Кузенька
ПрофиПрофи
Повідомлень: 47
З нами з: 13 червня 2018, 11:51
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузенька »

Добрый день. Подскажите по такой ситуации. Предстоит оплатить админ штраф за нарушение сроков оплаты есв . Учредитель не очень хочет его вешать на директора. На бывшего буха не повесишь.
А к чему приведет, если невиновный человек оплатит админ штраф?

ВикторияD
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 191
З нами з: 30 травня 2018, 16:08
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення ВикторияD »

Кузенька писав:Добрый день. Подскажите по такой ситуации. Предстоит оплатить админ штраф за нарушение сроков оплаты есв . Учредитель не очень хочет его вешать на директора. На бывшего буха не повесишь.
А к чему приведет, если невиновный человек оплатит админ штраф?
конечно, хорошо, что где-то еще есть такое отношение к коллегам
ок, из практики - делаете задним числом приказ о том, что за персонифицированный учет и отчетность по есв отвечает такой-то сотрудник

Кузенька
ПрофиПрофи
Повідомлень: 47
З нами з: 13 червня 2018, 11:51
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузенька »

ВикторияD писав:
Кузенька писав:Добрый день. Подскажите по такой ситуации. Предстоит оплатить админ штраф за нарушение сроков оплаты есв . Учредитель не очень хочет его вешать на директора. На бывшего буха не повесишь.
А к чему приведет, если невиновный человек оплатит админ штраф?
конечно, хорошо, что где-то еще есть такое отношение к коллегам
ок, из практики - делаете задним числом приказ о том, что за персонифицированный учет и отчетность по есв отвечает такой-то сотрудник
И попросить того, кто недоплатил есв, уплатить админ штраф?
Но в налоговой уточнили, что на бывшего сотрудника не могут выписать протокол...

ВикторияD
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 191
З нами з: 30 травня 2018, 16:08
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення ВикторияD »

Кузенька писав:
ВикторияD писав:
Кузенька писав:Добрый день. Подскажите по такой ситуации. Предстоит оплатить админ штраф за нарушение сроков оплаты есв . Учредитель не очень хочет его вешать на директора. На бывшего буха не повесишь.
А к чему приведет, если невиновный человек оплатит админ штраф?
конечно, хорошо, что где-то еще есть такое отношение к коллегам
ок, из практики - делаете задним числом приказ о том, что за персонифицированный учет и отчетность по есв отвечает такой-то сотрудник
И попросить того, кто недоплатил есв, уплатить админ штраф?
Но в налоговой уточнили, что на бывшего сотрудника не могут выписать протокол...
зачем просить сотрудника? - платит предприятие с расчетного счета с формулировкой из зарплаты такого-то сотрудника, а сотруднику - начислите премию за терпение и понимание
или вы имели ввиду бывшего сотрудника? думаете он согласится? ну тогда вы можете убеждать
платите с расчетного счета, а бывший возвращает наличкой в руки "невиновному"

Валентина76
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 30 травня 2019, 10:05
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Валентина76 »

В книгу доходов и расходов (фоп ,осн)
Включила штрафные ,которые начислили по результатам проверки (40 тыс),так же нельзя ?что теперь делать ?снимать самим не вариант ,денег на доплату 18 % на эту сумму нет ((но есть переплата 15 тыс по ндфл ,но тогда и есв придётся доначислить 8800!!
Как лучше поступить ?в сентябре плановая проверка
Фоп подаёт на ликвидацию на днях

Відповісти

Повернутись до “Перевірки, штрафи”