ПОДАТКОВА ПЕРЕВІРКА

Spok
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 643
З нами з: 16 вересня 2014, 22:10
Звідки: Маріуполь
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 428 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Spok »

Nelli-Nelli писав:
04 жовтня 2021, 18:40
Spok писав:
02 жовтня 2021, 21:15

Что бы провести проверку в налоговой, нужно согласие предпринимателя. Если он дурень притащит документы, то его сначала проверят без приказа, затем если найдут нарушения будут качать, с учетом что вся первичка у них на руках. Только выездная!
я вибачаюсь, а виїздна куди? до ФОПа що закрився додому?
Так, на майбутнє запитую, собі на замітку :oops:
Арендуете у себя в подвале ОСББ на 3 дня, 2х2 метра :) Любое помещение, можете и домой пригласить.

ІП27
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 03 вересня 2020, 15:01
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення ІП27 »

Допоможіть! Може в кого була така ситуація. Податковою перевіркою встановлено заниження інших операційних доходів. За цей самий період було фактично також занижено і інші операційні витрати. На цю саму суму! Документи на ці витрати надавались під час перевіки, але їх не взяли до уваги. Хочемо писати заперечення до акту, де вказувати на ці видатки. Якщо у когось була подібна ситуація, поділіться,чи змогли донарахувати витрати в минулому(перевіряємому) періоді.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

ІП27 писав:
12 листопада 2021, 16:06
Допоможіть! Може в кого була така ситуація. Податковою перевіркою встановлено заниження інших операційних доходів. За цей самий період було фактично також занижено і інші операційні витрати. На цю саму суму! Документи на ці витрати надавались під час перевіки, але їх не взяли до уваги. Хочемо писати заперечення до акту, де вказувати на ці видатки. Якщо у когось була подібна ситуація, поділіться,чи змогли донарахувати витрати в минулому(перевіряємому) періоді.
Так не затягуйте із запереченнями, копіі підшивайте, в листі їх перелік опишіть.

collectormails
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 27 лютого 2015, 11:56
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення collectormails »

Доброго дня, шановні! Ось і перші акти про порушення! За жовтень 2022 року платник єдиного податку прострочив подачу деки та подав її 07 грудня 2022 року. 15 лютого 2023 року інспектор склав акт камеральної перевірки та надіслав платнику через кабінет податків. В акті вказує на порушення строків декларування. Так слід розуміти що тепер слід очікувати ППР з нарахуванням штрафів? Але порушено строк самої камеральної перевірки. Строк камеральної перевірки 30 календарних днів з моменту подання декларації, тобто акт повинен бути складений не пізніше 06.01.2023. Чи правильно я рахую строки, Строк камеральної перевірки не зупиняється у зв'язку із війною. Комусь вже надходили акти за прострочення декларування? Чи праві ми, якщо вважаємо що за не можна накладати штрафів за результатами перевірки, що проведена із порушеннями строків?

Tatyana777
Гений
Гений
Повідомлень: 464
З нами з: 26 лютого 2012, 01:12
Дякував (ла): 324 рази
Подякували: 148 разів

Повідомлення Tatyana777 »

Добрий день! Така ж сама ситуація. Декларації з ПДВ за лютий-травень 2022 подали 20.07.2022. Податкова склала акт камеральної перевірки 01.03.2023. Строки камеральної перевірки порушені. Я написала заперечення на акт, надіслала через електронний кабінет. Сьогодні подзвонили, просять прийти до них з моїм екземпляром заперечення. Що хочуть не зрозуміло... Завтра дізнаюсь.
Я ж правильно розумію:
- п. 76.3 ст. 76 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI зі змінами та доповненнями «Камеральна перевірка податкової декларації або уточнюючого розрахунку може бути проведена лише протягом 30 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку їх подання, а якщо такі документи були надані пізніше, - за днем їх фактичного подання».
- п.п. 69.2 п. 69 підрозд. 10 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ«Камеральні податкові перевірки податкових декларацій з податку на додану вартість та уточнюючих розрахунків до них за звітні податкові періоди:
лютий, березень, квітень, травень 2022 року - розпочинаються на наступний день після 20липня 2022 року та завершуються не пізніше 20 вересня 2022 року».


Тут податкова порушила строки проведення камеральної перевірки, правильно? :g_in_dreams:

Аватар користувача
Nepogoda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 02 вересня 2018, 09:55
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 284 рази
Подякували: 410 разів

Повідомлення Nepogoda »

Добрый день, коллеги!
Подскажите пожалуйста может ли налоговая во время военного положения осуществлять фактические проверки ФОПа. Т.е. зашли в магазин, сделали контрольную закупку и потом начали описывать остатки товаров, денег в кассе, затребовали документы на наемных работников и т.д.
Разве на время военного положения не запретили подобного рода проверки? Более того, ФОП которого проверяли функционирует менее года.
Раньше таких ФОПов не проверяли.

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1626
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Tatyana777 писав:
13 березня 2023, 16:17
Добрий день! Така ж сама ситуація. Декларації з ПДВ за лютий-травень 2022 подали 20.07.2022. Податкова склала акт камеральної перевірки 01.03.2023. Строки камеральної перевірки порушені. Я написала заперечення на акт, надіслала через електронний кабінет. Сьогодні подзвонили, просять прийти до них з моїм екземпляром заперечення. Що хочуть не зрозуміло... Завтра дізнаюсь.
Я ж правильно розумію:
- п. 76.3 ст. 76 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI зі змінами та доповненнями «Камеральна перевірка податкової декларації або уточнюючого розрахунку може бути проведена лише протягом 30 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку їх подання, а якщо такі документи були надані пізніше, - за днем їх фактичного подання».
- п.п. 69.2 п. 69 підрозд. 10 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ«Камеральні податкові перевірки податкових декларацій з податку на додану вартість та уточнюючих розрахунків до них за звітні податкові періоди:
лютий, березень, квітень, травень 2022 року - розпочинаються на наступний день після 20липня 2022 року та завершуються не пізніше 20 вересня 2022 року».


Тут податкова порушила строки проведення камеральної перевірки, правильно? :g_in_dreams:
Та наче все правильно. Що сказала податкова? Ім можна трошки порушити, чи акт камералки виписаний давно і вам надсилали, а ви не отримували?
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Tatyana777
Гений
Гений
Повідомлень: 464
З нами з: 26 лютого 2012, 01:12
Дякував (ла): 324 рази
Подякували: 148 разів

Повідомлення Tatyana777 »

Asia Svetlova писав:
14 березня 2023, 15:53
Tatyana777 писав:
13 березня 2023, 16:17
Добрий день! Така ж сама ситуація. Декларації з ПДВ за лютий-травень 2022 подали 20.07.2022. Податкова склала акт камеральної перевірки 01.03.2023. Строки камеральної перевірки порушені. Я написала заперечення на акт, надіслала через електронний кабінет. Сьогодні подзвонили, просять прийти до них з моїм екземпляром заперечення. Що хочуть не зрозуміло... Завтра дізнаюсь.
Я ж правильно розумію:
- п. 76.3 ст. 76 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI зі змінами та доповненнями «Камеральна перевірка податкової декларації або уточнюючого розрахунку може бути проведена лише протягом 30 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку їх подання, а якщо такі документи були надані пізніше, - за днем їх фактичного подання».
- п.п. 69.2 п. 69 підрозд. 10 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ«Камеральні податкові перевірки податкових декларацій з податку на додану вартість та уточнюючих розрахунків до них за звітні податкові періоди:
лютий, березень, квітень, травень 2022 року - розпочинаються на наступний день після 20липня 2022 року та завершуються не пізніше 20 вересня 2022 року».


Тут податкова порушила строки проведення камеральної перевірки, правильно? :g_in_dreams:
Та наче все правильно. Що сказала податкова? Ім можна трошки порушити, чи акт камералки виписаний давно і вам надсилали, а ви не отримували?
Вчора ходила до податкової. Спочатку вона мені розповіла, що камеральну перевірку вони провели 31.08.22, тобто строки вони не порушили. На питання чому акт датований 01.03.23, інспектор сказала, що вони взагали почали працювати в грудні. Як же тоді провели проверку в серпні?
Ок, Потім вона мнеі показує роз'яснення, що осанній день подачі звітів за лютий-травень був 19.07.22, а ми подали 20.07.22. і каже, що їх взагалі заплутали. Спочатку сказали до 20.07. потім сказали до 19.07.
Закінчили на тому, що я їм повертаю оригінал акта камеральної перевірки разом з конвертом. Нібито вони нічого нам не писали, ми нічого не відповідали. Ще й вибачались.

Може розраховували на те, що у ФОПа немає бухгалтера, ніхто там розбиратись та сперечатись не буде. Отримає акт, мовчки заплатить штраф.

Tatyana777
Гений
Гений
Повідомлень: 464
З нами з: 26 лютого 2012, 01:12
Дякував (ла): 324 рази
Подякували: 148 разів

Повідомлення Tatyana777 »

От тепер в мені питання: чи може податкова превести камеральну перевірку протягом 30 днів, а акт відправити протягом 3-їх років? І як вони мені можуть довести, що перевірку провели впродовж 30 днів?

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1626
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Tatyana777 писав:
15 березня 2023, 11:33
От тепер в мені питання: чи може податкова превести камеральну перевірку протягом 30 днів, а акт відправити протягом 3-їх років? І як вони мені можуть довести, що перевірку провели впродовж 30 днів?
Наче ж так:
НКУ п.86.2. За результатами камеральної перевірки у разі встановлення порушень складається акт у двох примірниках, який підписується посадовими особами такого органу, які проводили перевірку, і після реєстрації у контролюючому органі вручається або надсилається для підписання протягом трьох робочих днів платнику податків у порядку, визначеному статтею 42 цього Кодексу.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Відповісти

Повернутись до “Перевірки, штрафи”