Перевірки Держ праці?

Анжелика1403
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 165
З нами з: 23 грудня 2016, 09:12
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Анжелика1403 »

Добрий день. Підприємець, 3-тя група, має 4 найманих осіб, займається посгугами у будівництві. . Сьогоді на електронну пошту прийшов лист від Держ.праці "Щодо відвідування роботодавців з метою інформування". Я так розумію, що інспектор може прийти до роботодавця просто профнформувати, чи це буде перевірка?

Аватар користувача
Nepogoda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 02 вересня 2018, 09:55
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 284 рази
Подякували: 410 разів

Повідомлення Nepogoda »

Добрый день! В магазин (ФОП-гр. на ЕН) Заходила девушка с жуткого качества ксерокопией письма " Держ праці", в котором в частности написано, что с 15 червня путем визитов инспекторов провести информирование субъектов о недопустимости неоформленных трудовых отношений и т.д. и т.п. Визитерша настаивала на заполнении анкеты с указанием всех данных ФОПа. В этом же письме говорилось, что полученные данные должны быть внесены в какую-то базу "Держ.труда". Я так поняла, что подобные визиты будукт расцениваться как первая проверка, в ходе которой единщикам вместо штрафа положено "Предупреждение". А следующий визит будет обставлен уже с соответствующими штрафами.

Анжелика1403
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 165
З нами з: 23 грудня 2016, 09:12
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Анжелика1403 »

Nepogoda писав:
24 червня 2020, 13:48
Добрый день! В магазин (ФОП-гр. на ЕН) Заходила девушка с жуткого качества ксерокопией письма " Держ праці", в котором в частности написано, что с 15 червня путем визитов инспекторов провести информирование субъектов о недопустимости неоформленных трудовых отношений и т.д. и т.п. Визитерша настаивала на заполнении анкеты с указанием всех данных ФОПа. В этом же письме говорилось, что полученные данные должны быть внесены в какую-то базу "Держ.труда". Я так поняла, что подобные визиты будукт расцениваться как первая проверка, в ходе которой единщикам вместо штрафа положено "Предупреждение". А следующий визит будет обставлен уже с соответствующими штрафами.
Дякую за відповідь)

Работа
Оракул
Оракул
Повідомлень: 279
З нами з: 25 жовтня 2015, 22:28
Дякував (ла): 95 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Работа »

Лист від інспекції з питань праці та зайнятості населення

Здравствуйте. Очень прошу помощи, впервые сталкиваюсь!
Только что на электронную почту пришло письмо от инспекции по вопросам труда и занятости населения. В письме указано, что пришла в инспекцию информация из пенсионного фонда о том, что в течении года показатели количества застрахованных лиц и общей суммы начисленной зп не менялись. Вместе с письмом пришла табличка, в которой показатели по начисленной зар.плате за май 2019 года и май 2020года, темп роста - 91,4. В письме просят - надати інформацію про дотримання чинного законодавтсва України в частині мінімальних державних гарантій в оплаті праці.
У нас на предприятии с марта по май вообще никто не работал, я вышла на работу с 19 мая, а остальные (2 сотрудника) были в отпуске до 1 сентября, соответственно зарплата начислялась и выплачивалась только мне (с мая по август).
Как мне предоставить им інформацію про дотримання чинного законодавтсва України в частині мінімальних державних гарнтій в оплаті праці?
Очень прошу помощи

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Работа писав:
05 жовтня 2020, 14:17
Здравствуйте. Очень прошу помощи, впервые сталкиваюсь!
Только что на электронную почту пришло письмо от инспекции по вопросам труда и занятости населения. В письме указано, что пришла в инспекцию информация из пенсионного фонда о том, что в течении года показатели количества застрахованных лиц и общей суммы начисленной зп не менялись. Вместе с письмом пришла табличка, в которой показатели по начисленной зар.плате за май 2019 года и май 2020года, темп роста - 91,4. В письме просят - надати інформацію про дотримання чинного законодавтсва України в частині мінімальних державних гарантій в оплаті праці.
У нас на предприятии с марта по май вообще никто не работал, я вышла на работу с 19 мая, а остальные (2 сотрудника) были в отпуске до 1 сентября, соответственно зарплата начислялась и выплачивалась только мне (с мая по август).
Как мне предоставить им інформацію про дотримання чинного законодавтсва України в частині мінімальних державних гарнтій в оплаті праці?
Очень прошу помощи
Який запрос, таку і відповідь дайте. Ел.листом Ковід, карантин, відпустки згідно законів .
А я б проігнорувала. Всі держ. Органи повинні направляти запити офіційно, а не писати писульки.

Работа
Оракул
Оракул
Повідомлень: 279
З нами з: 25 жовтня 2015, 22:28
Дякував (ла): 95 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Работа »

Получается мне нужно написать им письмо, в котором все расписать и прикрепить скан копии приказов и заявлений?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Работа писав:
05 жовтня 2020, 14:41
Получается мне нужно написать им письмо, в котором все расписать и прикрепить скан копии приказов и заявлений?
они же не требуют предоставить подтвердительные документы? Я бы не отправляла копии документов

Работа
Оракул
Оракул
Повідомлень: 279
З нами з: 25 жовтня 2015, 22:28
Дякував (ла): 95 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Работа »

Написано так - Відповідь на зазначений лист надавати до інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради у вільній формі (бажано надання до листа копій підтверджуючих документів).
Я так понимаю это приказы?

Работа
Оракул
Оракул
Повідомлень: 279
З нами з: 25 жовтня 2015, 22:28
Дякував (ла): 95 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Работа »

и еще в самом конце письма:
Відповідь
надати до Інспекції та на електронну адресу:
:dash:

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Работа писав:
05 жовтня 2020, 16:21
Написано так - Відповідь на зазначений лист надавати до інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради у вільній формі (бажано надання до листа копій підтверджуючих документів).
Я так понимаю - это приказы?
Розумієте як. Правильно запити державні органи повинні надсилати або рекомендованим листом із мокрою печаткою, або в ел.вигляді з дотриманням всіх норм електронного документообігу. Вам же направили просто ел.лист. Ну і що? Бігти до них з усіма наказами, штатним і т.п.? Думаю, саме через те, що лист на електронку, то і форумчани не кинулись один з-поперед одного робити пости на цій гілці. І ніхто б не залишився байджим, якби Ви написали - отримали повідомлення про перевірку... ТЬХУ-ТЬХУ три рази.
// Надайте всі оригінали і приписку - прошу мене перевірити виіздною перевіркою!//(звичайно, останнє речення - це сарказм).
Ви не думали, що своїми копіями Ви ще собі клопоту наробите? своїми ж руками. БО ПОЛЮБЕ, Ви якоісь бАмажки не надасте, яка обовязково повинна бути на п-ві! Я б на Вашому місці цього не робила.
Є кілька питань
1- Де відслідкувався перегляд того листа?
2- Лист офіційний?
3- А пошта офіційна підприємства?
Ну хочеться Вам відповісти. Надайте відповідь " тоді-то, тоді-то, відкрили офіційну пошту п-ва, а там ел. лист такого-то змісту, з такоі-то поштової скриньки... Повідомляемо, КАРАНТИН, ЗАКОНИ,постанови, КОВІД, ОБОРОТИ ВПАЛИ, ВСІ ЗАКОННО у відпустках за свій рахунок(про що самі попросили), тому у Вас такі показники. Після карантину зобовязуємось як завжди всі закони виконувати.
А слово бажано, не означає обов"язково.
Чинне законодавтсва Українив частині мінімальних державних гарантій в оплаті праці - це оплата праці не менше мінімалки всім працюючим у встановлений період та сплата всіх податків і зборів.

Відповісти

Повернутись до “Перевірки, штрафи”