лист щастя ДПІ

koty
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1486
З нами з: 21 серпня 2012, 00:07
Дякував (ла): 2263 рази
Подякували: 1729 разів

Повідомлення koty »

Dfcbkbcf писав:Коллеги подскажите что это...
Позвонили с налоговой, сказали просим Вас прийти и забрать лист запит в таком-то кабинете, на мой вопрос относительно чего запит, ответили что информацию предоставить не можем звоните по такому-то телефону и конт лицо, в общем перезвонила по этому номеру много раз все время занято, что это было???
Не рвіть собі серце, підіть та заберіть того листа. Може він не вартий нервів.

Поля-Полина
Оракул
Оракул
Повідомлень: 229
З нами з: 30 жовтня 2013, 14:13
Дякував (ла): 106 разів
Подякували: 32 рази

Повідомлення Поля-Полина »

koty писав:
Dfcbkbcf писав:Коллеги подскажите что это...
Позвонили с налоговой, сказали просим Вас прийти и забрать лист запит в таком-то кабинете, на мой вопрос относительно чего запит, ответили что информацию предоставить не можем звоните по такому-то телефону и конт лицо, в общем перезвонила по этому номеру много раз все время занято, что это было???
Не рвіть собі серце, підіть та заберіть того листа. Може він не вартий нервів.
Сами же налоговики(нормальные) говорят, чтобы не ходит и не забирать самим, пусть отравляют по почте. Очень они любят еще задавать вопросы при личном заборе письма, а оно вам нужно?!

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Popen писав:
Natalenna писав:
Dfcbkbcf писав: и я даже не знаю не почтой не факсом ничем, как-то странно все это...
Ну, якщо Ви не прийдете, то мали би поштою наділсати... Якось так.
А гроші на поштові марки де взяти?
В мене з'явилося відчуття, що, коли я ігнорую вимагання купити їм марки і конверти, то залажу в кишеню інспектора #g_crazy#
Мені теж нагадують про марки/конверти/папір... як тільки замовляю довідку якусь...
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

Уважаемые коллеги, может вопрос глупый, но сталкиваюсь первый раз: мы зарегистрированы в Соломенском районе г. Киева, а запрос на предоставление информации нам пришел от ГУ ДФС г. Киев, может ли город напрямую направлять нам запросы, минуя нашу налоговую?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8488
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6471 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Sniper писав:Уважаемые коллеги, может вопрос глупый, но сталкиваюсь первый раз: мы зарегистрированы в Соломенском районе г. Киева, а запрос на предоставление информации нам пришел от ГУ ДФС г. Киев, может ли город напрямую направлять нам запросы, минуя нашу налоговую?
Теж не стикалась, але думаю - може.

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

Tasa писав:
Sniper писав:Уважаемые коллеги, может вопрос глупый, но сталкиваюсь первый раз: мы зарегистрированы в Соломенском районе г. Киева, а запрос на предоставление информации нам пришел от ГУ ДФС г. Киев, может ли город напрямую направлять нам запросы, минуя нашу налоговую?
Теж не стикалась, але думаю - може.
Для ответа на запрос у меня месяц?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8488
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6471 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Sniper писав:
Tasa писав:
Sniper писав:Уважаемые коллеги, может вопрос глупый, но сталкиваюсь первый раз: мы зарегистрированы в Соломенском районе г. Киева, а запрос на предоставление информации нам пришел от ГУ ДФС г. Киев, может ли город напрямую направлять нам запросы, минуя нашу налоговую?
Теж не стикалась, але думаю - може.
Для ответа на запрос у меня месяц?
Зараз не знайду, вле в мене теж лежить таке щастя - я собі поставила помітку 15 рд..

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

Tasa писав:
Sniper писав:
Tasa писав: Теж не стикалась, але думаю - може.
Для ответа на запрос у меня месяц?
Зараз не знайду, вле в мене теж лежить таке щастя - я собі поставила помітку 15 рд..
Раньше был месяц, а теперь ст.73.3
Платники податків та інші суб’єкти інформаційних відносин зобов’язані подавати інформацію, визначену в запиті контролюючого органу, та її документальне підтвердження (крім проведення зустрічної звірки) протягом 15 робочих днів з дня, наступного за днем отримання запиту (якщо інше не передбачено цим Кодексом).

scs
Гений
Гений
Повідомлень: 429
З нами з: 29 серпня 2013, 12:57
Дякував (ла): 131 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення scs »

Прийшов лист від ГУ ДФС про досудове розслідування у кримінальному запроваджені контрагента, у якого ми закупляли товар.Просять надати підтвердж. документи в тому числі ПОДАТКОВІ НАКЛАДНІ,я от думаю друкувати з медка отримані мною податкові чи просто дати їм список,вони ж можуть їх вже у електронному вигляді дивитись...??

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8488
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6471 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

scs писав:Прийшов лист від ГУ ДФС про досудове розслідування у кримінальному запроваджені контрагента, у якого ми закупляли товар.Просять надати підтвердж. документи в тому числі ПОДАТКОВІ НАКЛАДНІ,я от думаю друкувати з медка отримані мною податкові чи просто дати їм список,вони ж можуть їх вже у електронному вигляді дивитись...??
Зробила б саме так - можна посилатись на ПКУ ст 200 ну і тд ітп..

Відповісти

Повернутись до “Перевірки, штрафи”