Розбираємося з дивідендами!!!

Розділ IV ПКУ
Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

А-2021 писав:
11 лютого 2021, 11:01
Oska1302 писав:
10 лютого 2021, 11:06
В мене в статуті прописано, що можна розподіляти за рішенням засновників, тому мої приймають рішення щомісячно протоколом+ наказ.
Подскажите, пожалуйста, почему для оплаты счетов/накладных на полученные ТМЦ/ актов на полученные услуги приказ не нужен, а для оплаты протокола собрания учредителей - нужен?
ИМХО, это как бы подтверждение, что директор не против, он же ответственен за всю деятельность предприятия. По аналогии, почему то все требуют приказ о назначении директора хотя это тоже прописано в протоколе.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Орлов писав:
11 лютого 2021, 12:47
    А-2021 писав:
    11 лютого 2021, 11:01
    Подскажите, пожалуйста, почему для оплаты счетов/накладных на полученные ТМЦ/ актов на полученные услуги приказ не нужен, а для оплаты протокола собрания учредителей - нужен?
    ХЗ
    (Хочу знать :mocking: )

    Читая форум, иногда складывается впечатление что некоторые бухгалтера и в туалет не ходят без приказа :yahoo:
    Завжди вітаю конструктив у відповідях чи у бесідах. :work: Навіщо ж форум? питати, радити, допомагати. То вже питання вихованості, в якій манері.
    Але читаючи такі повідомлення, у мене враження, що писарі ніколи не відбивались від перевірок, не оббивали пороги судів до найвищих інстанцій та і на роботі ніколи не попадались нечисті на руку як власники, так і директори.
    З мене не убуде написати лишню бумажку, щоб на ній поставили підпис "боги" щоб лишній раз ткнути іх же носом в ту писульку. не понадобиться - через три роки схожу з нею в туалет :g_crazy:
    Можна ж і бухгалтерський облік не вести на підприємстві. навіщо? підприємства фінмоніторинг не перевіряє ж :g_crazy:
    :hi:

    Аватар користувача
    Орлов
    Светоч Мысли
    Светоч Мысли
    Повідомлень: 1295
    З нами з: 29 листопада 2011, 03:11
    Дякував (ла): 17 разів
    Подякували: 317 разів

    Повідомлення Орлов »

    :offtopic: :hi:
    З повагою А.Орлов

    – Коли ви вперше усвідомили, що ви бухгалтер?
    – Дешева бухгалтерія дорого коштує.
    - dura Lex, sed Lex (Закон суворий, але це закон)

    Lar4ik
    Высший разум
    Высший разум
    Повідомлень: 515
    З нами з: 27 березня 2013, 08:55
    Дякував (ла): 340 разів
    Подякували: 206 разів

    Повідомлення Lar4ik »

    Подскажите, пожалуйста, почему для оплаты счетов/накладных на полученные ТМЦ/ актов на полученные услуги приказ не нужен, а для оплаты протокола собрания учредителей - нужен?
    [/quote]

    Потому что все имущество предприятия принадлежит собственнику а не директору. В Статуте собственники приписывают что делает директор без их распоряжения. Кстати есть случаи, когда на заключения договоров, продажи и т. п. тоже надо решение собственников. Все решения собственнков фиксируется в протоколе. Если собственников 2 и больше -собрание. И не дай Бог собственники горшки побьют.... Без бумажки с их подписями и диру и буху мало не покажеься

    Oska1302
    Светоч Мысли
    Светоч Мысли
    Повідомлень: 1199
    З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
    Дякував (ла): 403 рази
    Подякували: 326 разів

    Повідомлення Oska1302 »

    Орлов писав:
    11 лютого 2021, 12:47
      А-2021 писав:
      11 лютого 2021, 11:01
      Подскажите, пожалуйста, почему для оплаты счетов/накладных на полученные ТМЦ/ актов на полученные услуги приказ не нужен, а для оплаты протокола собрания учредителей - нужен?
      ХЗ
      (Хочу знать :mocking: )

      Читая форум, иногда складывается впечатление что некоторые бухгалтера и в туалет не ходят без приказа :yahoo:
      Так, наказ - не обов'язковий, проте коли я вперше виплачувала дивіденди (виплата була двома частинами), банк не пропускав виплату, вимагали скан наказу на виплату, протоколу їм було мало, тому собі під кожну виплату зразу роблю наказ

      Oska1302
      Светоч Мысли
      Светоч Мысли
      Повідомлень: 1199
      З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
      Дякував (ла): 403 рази
      Подякували: 326 разів

      Повідомлення Oska1302 »

      Дуже цікавлять думки з приводу чи потрібен проміжний баланс під виплату. Скажімо баланс роблю поквартально, а виплачую, наприклад, за січень чи потрібно робити баланс за січень під таку виплату?

      Nelli-Nelli
      Светоч Мысли
      Светоч Мысли
      Повідомлень: 1729
      З нами з: 31 травня 2015, 13:16
      Дякував (ла): 399 разів
      Подякували: 905 разів

      Повідомлення Nelli-Nelli »

      Oska1302 писав:
      03 березня 2021, 12:13
      Дуже цікавлять думки з приводу чи потрібен проміжний баланс під виплату. Скажімо баланс роблю поквартально, а виплачую, наприклад, за січень чи потрібно робити баланс за січень під таку виплату?
      А навіщо баланс? :unknown:
      Тут вище чи на попередніх сторінках нагадували форумчани законодавство :g_crazy:

      Соня Лютиковна
      ПрофиПрофи
      Повідомлень: 45
      З нами з: 02 червня 2020, 09:39
      Дякував (ла): 15 разів
      Подякували: 7 разів

      Повідомлення Соня Лютиковна »

      Шановні колеги!
      Вперше виплачую дивіденди...
      Така ситуація, підприємство зареєстровано в одному місті, а засновник, якому виплачуємо дивіденди в іншому.
      То чи правильно я розумію, що я сплачую ПДФО та ВЗ за місцезнаходження підприємства?
      На рахунки відповідного ОТГ?(В мене підприємство зареєстровано на території сільської ради, яка зараз обєдналась із іншими радами в ОТГ)...

      І в призначені платежу треба писати: виплата дивідендів засновнику Іванову І.І., код_______________ з отриманого прибутку за 2020 рік...
      Чи треба вказувати номер карткового рахунку... на кшталт, "виплата дивідендів засновнику Іванову І.І., код_______________ з отриманого прибутку за 2020 рік на картковий рахунок № ______________________."

      Просто в мене у засновника є лише пенсійна картка, і я так розумію, що направляю кошти на транзитний рахунок для зарахування на картковий..
      чи шось не те :stars:

      Наперед дякую за допомогу!

      Аватар користувача
      Ребекка
      Светоч Мысли
      Светоч Мысли
      Повідомлень: 4272
      З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
      Звідки: м. Черкаси
      Дякував (ла): 7201 раз
      Подякували: 2403 рази

      Повідомлення Ребекка »

      Соня Лютиковна писав:
      10 березня 2021, 12:33
      Шановні колеги!
      Вперше виплачую дивіденди...
      Така ситуація, підприємство зареєстровано в одному місті, а засновник, якому виплачуємо дивіденди в іншому.
      То чи правильно я розумію, що я сплачую ПДФО та ВЗ за місцезнаходження підприємства?
      На рахунки відповідного ОТГ?(В мене підприємство зареєстровано на території сільської ради, яка зараз обєдналась із іншими радами в ОТГ)...

      І в призначені платежу треба писати: виплата дивідендів засновнику Іванову І.І., код_______________ з отриманого прибутку за 2020 рік...
      Чи треба вказувати номер карткового рахунку... на кшталт, "виплата дивідендів засновнику Іванову І.І., код_______________ з отриманого прибутку за 2020 рік на картковий рахунок № ______________________."

      Просто в мене у засновника є лише пенсійна картка, і я так розумію, що направляю кошти на транзитний рахунок для зарахування на картковий..
      чи шось не те :stars:

      Наперед дякую за допомогу!
      я платила дивіденди на заробітну картку, тому ні код, ні ПІБ не вказувала. При сплаті писала: виплата дивідендів за 2019 рік зг.наказу № від , податки сплачено дата.
      ВЗ на той самий рахунок, що і по зарплаті, ПДФО в той самий район, тільки в інші доходи. Якщо треба гляну код платежу

      Соня Лютиковна
      ПрофиПрофи
      Повідомлень: 45
      З нами з: 02 червня 2020, 09:39
      Дякував (ла): 15 разів
      Подякували: 7 разів

      Повідомлення Соня Лютиковна »

      ага! дякую!
      Тобто ВЗ і ПДФО таки платимо за місцем обліку підприємства?

      Код бюджетної класифікації 11010400 – податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата.
      і код платежу 101?

      Відповісти

      Повернутись до “Податок на доходи фізичних осіб і Військовий збір”