Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
ОленаЯ
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 25 січня 2023, 13:24
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення ОленаЯ »

може я не правильно пояснила свою проблему....
я дала звіт "Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платникiв податкiв - фiзичних осiб, i сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску" і мені прийшла квитанція: ПАКЕТ ПРИЙНЯТИЙ.

після цього я хочу скачати на флешку сам документ, який здала. Документ скачується, але відкрити його не можу, якесь порожнє поле та кілька літер :(

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1873
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 339 разів
Подякували: 880 разів

Повідомлення Андрій61 »

ОленаЯ писав:
02 лютого 2023, 15:15
може я не правильно пояснила свою проблему....
я дала звіт "Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платникiв податкiв - фiзичних осiб, i сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску" і мені прийшла квитанція: ПАКЕТ ПРИЙНЯТИЙ.

після цього я хочу скачати на флешку сам документ, який здала. Документ скачується, але відкрити його не можу, якесь порожнє поле та кілька літер :(
Документ ПОДПИСАН(и Вами и фискалами) и это значит ЗАШИФРОВАН! И открывается он только в "Електронном кабинете" на Вашей странице !!..
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

ОленаЯ писав:
02 лютого 2023, 15:15
може я не правильно пояснила свою проблему....
я дала звіт "Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платникiв податкiв - фiзичних осiб, i сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску" і мені прийшла квитанція: ПАКЕТ ПРИЙНЯТИЙ.

після цього я хочу скачати на флешку сам документ, який здала. Документ скачується, але відкрити його не можу, якесь порожнє поле та кілька літер :(
в ЭК можно сохранить все файлы пакета в формате xml и pdf
Первые открываются, например, Блокнотом.
Формат pdf открывается почти любой "читалкой", например, Adobe reader, Adobe Acrobat...
Что касается "скачивания" — некоторые браузеры могут видеть «опасность» в таких файлах и предупреждают. Если не получается с данного браузера скачать, зайдите в ЭК с другого, с которым умеете работать))
Зображення

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

ОленаЯ писав:
02 лютого 2023, 15:15
може я не правильно пояснила свою проблему....
я дала звіт "Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платникiв податкiв - фiзичних осiб, i сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску" і мені прийшла квитанція: ПАКЕТ ПРИЙНЯТИЙ.

після цього я хочу скачати на флешку сам документ, який здала. Документ скачується, але відкрити його не можу, якесь порожнє поле та кілька літер :(
ви скачуєте в розділі "введення звітності" чи "перегляд звітності"?

Анжелика1403
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 165
З нами з: 23 грудня 2016, 09:12
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Анжелика1403 »

Дбьрого дня, вибачте, не можк знайти відповідь на своє питання. Нові ключі у ФОП для подачі звітності яким чином реєструються? Потрібно подавати якусь форму? Раніше використовувала Медок, тому не зовсім розумію, як реєструвати підпис у кабінеті. Заздалегідь дякую за допомогу

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Анжелика1403 писав:
03 лютого 2023, 08:32
Дбьрого дня, вибачте, не можк знайти відповідь на своє питання. Нові ключі у ФОП для подачі звітності яким чином реєструються? Потрібно подавати якусь форму? Раніше використовувала Медок, тому не зовсім розумію, як реєструвати підпис у кабінеті. Заздалегідь дякую за допомогу
Подайте, например: F1300204 Запит про отримання витягу щодо стану розрахункiв з бюджетами та цiльовими фондами за даними органiв ДПС
Зображення

ОленаЯ
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 25 січня 2023, 13:24
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення ОленаЯ »

Ребекка писав:
02 лютого 2023, 20:36
ОленаЯ писав:
02 лютого 2023, 15:15
може я не правильно пояснила свою проблему....
я дала звіт "Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платникiв податкiв - фiзичних осiб, i сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску" і мені прийшла квитанція: ПАКЕТ ПРИЙНЯТИЙ.

після цього я хочу скачати на флешку сам документ, який здала. Документ скачується, але відкрити його не можу, якесь порожнє поле та кілька літер :(
ви скачуєте в розділі "введення звітності" чи "перегляд звітності"?
добрий вечір!
раніше я завантажувала файли в розділі "ведення звітності", зараз спробувала в розділі "перегляд звітності" і вийшло!
Дякую!

Светлана_
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 28 липня 2011, 07:10
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Светлана_ »

Всім доброго вечора. Не можу здати об'єднаний звіт в електронному кабінеті - Одна особа в трудових відносинах і та у відпустці без збереження зарплати. Помилка: У Додатку 1 за місяць 1 кварталу для ЗО.... не заповнено одне з полів "Ознака наявності трудової книжки (1-так, 0-ні)...... " При цьому в звіті стоїть ознака 1. І так за всі три місяці кварталу. Я щось не так роблю? Чи це глюк програми? В когось ще було таке?

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 353
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 112 разів
Подякували: 197 разів

Повідомлення Оля-ля777 »

Светлана_ писав:
07 лютого 2023, 17:44
Всім доброго вечора. Не можу здати об'єднаний звіт в електронному кабінеті - Одна особа в трудових відносинах і та у відпустці без збереження зарплати. Помилка: У Додатку 1 за місяць 1 кварталу для ЗО.... не заповнено одне з полів "Ознака наявності трудової книжки (1-так, 0-ні)...... " При цьому в звіті стоїть ознака 1. І так за всі три місяці кварталу. Я щось не так роблю? Чи це глюк програми? В когось ще було таке?
Без сохранения заработной платы должны быть заполнены такие поля: пол м/ж, категория ЗО 1, количество дней в трудовых отношениях, количество дней без сохранения заработной платы должно равняться предыдущему, суммы ноль но можно оставить пустым, дальше трудовая есть или нету 0 или 1, спецстаж нету 0, новое рабочее место нету 0, неполное рабочее время да или нет 0 или 1. Вчера сдала, принят отчёт без замечаний.
Может в количестве дней без сохранения ошиблись?

Светлана_
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 28 липня 2011, 07:10
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Светлана_ »

Оля-ля777 писав:
08 лютого 2023, 03:04
Светлана_ писав:
07 лютого 2023, 17:44
Всім доброго вечора. Не можу здати об'єднаний звіт в електронному кабінеті - Одна особа в трудових відносинах і та у відпустці без збереження зарплати. Помилка: У Додатку 1 за місяць 1 кварталу для ЗО.... не заповнено одне з полів "Ознака наявності трудової книжки (1-так, 0-ні)...... " При цьому в звіті стоїть ознака 1. І так за всі три місяці кварталу. Я щось не так роблю? Чи це глюк програми? В когось ще було таке?
Без сохранения заработной платы должны быть заполнены такие поля: пол м/ж, категория ЗО 1, количество дней в трудовых отношениях, количество дней без сохранения заработной платы должно равняться предыдущему, суммы ноль но можно оставить пустым, дальше трудовая есть или нету 0 или 1, спецстаж нету 0, новое рабочее место нету 0, неполное рабочее время да или нет 0 или 1. Вчера сдала, принят отчёт без замечаний.
Может в количестве дней без сохранения ошиблись?
Вы гений! Трудовую книжку я отметила, а вот "спецстаж нету 0, новое рабочее место нету 0, неполное рабочее время да или нет 0 или 1" - нет. Наверное в этом и причина. О результате отпишусь.

Все принялось. Оля-ля777, очень вам благодарна, вы меня просто спасли, обратили мое внимание на то, что я пропускала. В Медке и в Соте нужно просто поставить галочку там, где в эл.кабинете нужно выбрать 1 или 0 - это меня и ввело в заблуждение. Спасибо вам огромное

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”