Помилково здано звіт в лютому, новий об'єднанний звіт не приймає ДОПОМОЖІТЬ

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
Evgeniya1983
Ученик

Повідомлення Evgeniya1983 »

Добрий день, помилково здала звіт ЄСВ у лютому, тепер новий об'єднанний звіт не приймають, квітанція, про те, що існує звіт за січень і повторний задвоє дані. Пробувала вже різні варіанти і без першого місяця все одно пакет не прийнято. Будь ласка, якщо знає як вирішити проблему допоможіть

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Дякував (ла): 263 рази
Подякували: 604 рази

Повідомлення Nelli-Nelli »

Evgeniya1983 писав:
30 квітня 2021, 22:55
Добрий день, помилково здала звіт ЄСВ у лютому, тепер новий об'єднанний звіт не приймають, квітанція, про те, що існує звіт за січень і повторний задвоє дані. Пробувала вже різні варіанти і без першого місяця все одно пакет не прийнято. Будь ласка, якщо знає як вирішити проблему допоможіть
Якось странно, повинен був «не лягти».
Що «каже» пенсійний кабінет ? Та в ел.кабінет платника податків відображається звіт?
Може, про січневий звіт то попередження, а звіт з інших причин не приймається? Перевірте всі квитанціі до всіх додатків.
Можна попробувать варіант із виключенням та добавлянням рядків через 0 і 1 за січень в єсв. Якщо причина тільки в тому, що в особисту карточку «ліг» січневий звіт з єсв. Але я точно не знаю. Це моє припущення. І я ще не розібралась, в звітному так можна чині, може 0 і 1 то тільки до звітних нових та уточнюючих.
І квартальний Вам якимись правдами та неправдами все-одно потрібно якось умудритись здати. Хоч і задвояться якісь нарахування, виправитесь уже через уточнюючу до квартального звіту.

Miller
Ученик
Подякували: 1 раз

Повідомлення Miller »

Мені здається, що здати "НОВИЙ ЗВІТНИЙ" це реально, не забувши вказати, що це НОМЕР Розрахунку - 2 (чи 3...). Кінцевий термін ще далеко, можна пробувати. Не знаю як Вам вдалося здати в лютому( цікавить по старій, чи по новій формі), але "надурити" програму думаю можна. І ще,
Ви бачили нарахування в кабінеті по звіту за січень?

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”