Звільнення від оподаткування ПДВ електрогенераторів та ін...

Розділ V ПКУ
Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Tasa писав:
05 грудня 2022, 10:36

Все переробила по загальній сумі :?
Тобто виходить збільшила ціну ((
Я вже вам заздрю :mocking:
у мене за 100 грн пдв гризня почалась...
і ціни збільшувати не згодні по оплаті, і пдв требують :cry:
я вже замахалась пояснювати, що мені не проблема зареєструвати вам пн, будуть у вас проблеми із внесенням цих сум до ПК! Круть-верть, не виходить. товари навіть по опису входять в той перелік :stars:
у менеджерів паніка. Як це - повертати надмірно сплачені кошти?!

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Nelli-Nelli писав:
05 грудня 2022, 17:59
Tasa писав:
05 грудня 2022, 10:36

Все переробила по загальній сумі :?
Тобто виходить збільшила ціну ((
Я вже вам заздрю :mocking:
у мене за 100 грн пдв гризня почалась...
і ціни збільшувати не згодні по оплаті, і пдв требують :cry:
я вже замахалась пояснювати, що мені не проблема зареєструвати вам пн, будуть у вас проблеми із внесенням цих сум до ПК! Круть-верть, не виходить. товари навіть по опису входять в той перелік :stars:
у менеджерів паніка. Як це - повертати надмірно сплачені кошти?!
Головне, триматись і не занадто нервувати) не дочекаються…
Думаю через пару тижнів все вляжеться, ну с поки налаштовуймось і потихеньку працюємо)

Ірина S
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 01 грудня 2022, 11:00
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Ірина S »

Підкажить будьласка :help:
Покупець сплатив за товар 17.11.2022 року попередню плату, згідно рахунку в якому були товари з пільгою по ПДВ згідно постанови 1260.Але рахунок менеджер ще виставляв всі товари з ПДВ 20%. З покупцем ніяк не можу знайти порозуміння відносно виписки ПН. Як я маю правиьно зареєструвати ПН в цьому випадку. Виписати дві ПН з ПДВ і Без ПДВ? Або реєструвати на повну суму оплати, а потім коригувати, коли повертатимо надлишково сплачені кошти за рахунок ПДВ в пільгових позиціях?
Так заплуталась, що вже не можу :stars: Буду вдячна розумним людям)
З бухгалтером кроме крику нічого не можу вияснити. Вона требує ПДВ. Ще потім вони повернулт частину товару і просять повернути кошти. А я не можу ніяк розібратися з першою ПН.

iRyna_op
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 06 грудня 2022, 12:01

Повідомлення iRyna_op »

Може хтось вже стикався з цим - розмитнили 21.11.22 електрогенераторні установки (код 8502) з митом 5% і ПДВ. Що робити з ПК? Коригувати митну декларацію? Чи користуватися? Адже продавати маємо без ПДВ

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

iRyna_op писав:
06 грудня 2022, 12:10
Може хтось вже стикався з цим - розмитнили 21.11.22 електрогенераторні установки (код 8502) з митом 5% і ПДВ. Що робити з ПК? Коригувати митну декларацію? Чи користуватися? Адже продавати маємо без ПДВ
То питання до брокера, чому ви сплатити і мито і пдв, можливо там є нюанси і ваезений товар не підпадає під пільгу (це думки на папері), може там якісь наріжні камені є і продавати потрібно з пдв?
По публікаціям фактору, нічого коригувати не потрібно. Користуєтесь сплаченим пк на митницю, продаєте без пдв
Востаннє редагувалось 06 грудня 2022, 18:11 користувачем Nelli-Nelli, всього редагувалось 1 раз.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Ірина S писав:
06 грудня 2022, 11:54
Підкажить будьласка :help:
Спойлер
Покупець сплатив за товар 17.11.2022 року попередню плату, згідно рахунку в якому були товари з пільгою по ПДВ згідно постанови 1260.Але рахунок менеджер ще виставляв всі товари з ПДВ 20%. З покупцем ніяк не можу знайти порозуміння відносно виписки ПН. Як я маю правиьно зареєструвати ПН в цьому випадку. Виписати дві ПН з ПДВ і Без ПДВ? Або реєструвати на повну суму оплати, а потім коригувати, коли повертатимо надлишково сплачені кошти за рахунок ПДВ в пільгових позиціях?
Так заплуталась, що вже не можу :stars: Буду вдячна розумним людям)
З бухгалтером кроме крику нічого не можу вияснити. Вона требує ПДВ. Ще потім вони повернулт частину товару і просять повернути кошти. А я не можу ніяк розібратися з першою ПН.
А як правильно ми можемо тільки здогадуватись :cry:
Я так зрозуміла, що покупець не згоден на збільшення ціни, щоб ви виписали пн на всю суму без пдв.
Мої думки з цього приводу такі. В рахунку ціни не змінюєте, прибираєте пдв, в рахунку або змінюєте кількість товару щоб підігнать під оплату, або добавлять якийсь лівий товар з пільгою пдв. Потім після повернення коштів відкоригувать.
Проблема в тому, що зміни постанови 1288 вибору вже не дають. І замовник не має права на ПК Крапка Якщо ще в постанові 1260 були умови реєстрації товару в міненергетики, то 1288 цю умову відмінили. У вашій ситуацї - тільки повернення надмірно сплаченого пдв.

iRyna_op
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 06 грудня 2022, 12:01

Повідомлення iRyna_op »

Nelli-Nelli писав:
06 грудня 2022, 17:36
iRyna_op писав:
06 грудня 2022, 12:10
Може хтось вже стикався з цим - розмитнили 21.11.22 електрогенераторні установки (код 8502) з митом 5% і ПДВ. Що робити з ПК? Коригувати митну декларацію? Чи користуватися? Адже продавати маємо без ПДВ
То питання до брокера, чому ви сплатити і мито і пдв, можливо там є нюанси і ваезений товар не підпадає під пільгу (це думки на папері), може там якісь наріжні камені є і продавати потрібно з пдв?
По публікаціям фактору, нічого коригувати не потрібно. Користуєтесь сплаченим пк на митницю, продаєте без пдв
Брокер каже, що все підпадає, але фактично на той момент не розмитнювали без ПДВ і мита :stars:

Ірина S
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 01 грудня 2022, 11:00
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Ірина S »

Щиро дякую) Покупець був згоден на збільшення ціни, тим паче що там тільки дві позиції з 30. І ми вже переробили докі, але тут за поребрику виникла бухгалтер і ій нічого не підходить, бо вона платила з ПДВ і хоче ПДВ. Я вже теж думаю, що зменьшу ціну на ПДВ і добавлю інший товар, а потім при повернені коштів зроблю РК. Але дякую ще раз :hurray:

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Добрий день.
У кого які думки з приводу відвантаження товару, по якому було три предоплати за генератор, остання в пільговий період.
Як його відвантажувати?
:cry: Не проходьте мимо.

Ірина S
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 01 грудня 2022, 11:00
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Ірина S »

Nelli-Nelli писав:
07 грудня 2022, 11:02
Добрий день.
У кого які думки з приводу відвантаження товару, по якому було три предоплати за генератор, остання в пільговий період.
Як його відвантажувати?
:cry: Не проходьте мимо.
Можливо,як варіант двомя строками: з ПДВ та Без ПДВ. Розумію, що не дуже гарно 0,7 шт і 0,3 шт, але вихід може бути таким

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”