Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • ПН без коду УКТ ЗЕД: Cуд визнає право на податковий кредит Платники ПДВ знають про упереджене ставлення податківців до податкових накладних (ПН). І це незважаючи на введені раніше «ліберальні» норми про незначні недоліки в ПН і навіть «залізне право», що діє зараз, на податковий кредит за зареєст­рованими ПН. Але суди в цьому питанні «гуманніші». Тож сьогодні пропонуємо звернути увагу на рішення Верховного Суду, в якому вирішувалася доля податкового кредиту за ПН без коду УКТ ЗЕД.
  • Продаж товару в комлекті: бухоблікові та ПДВ нюанси Ситуація. Згідно з номенклатурою (специфікацією до договору) ми повинні поставити «насосний агрегат з електродвигуном». Але, окрім насоса з електродвигуном, сюди входять ущільнення, мастило, фланці, прокладки і кріплення. Купуємо все окремо. Як правильно провести реалізацію (у номенклатурі немає переліку запчастин і ціна зазначена за весь комплект)? Прихід є, а як показати видаток? Які коди ставити в податковій накладній?
  • Ситуації щодо складання РК до ПН: до старих ПН (не було № з/п, коду УКТ ЗЕД), «округлення» тощо Сьогодні продовжуємо обговорювати питання, пов’язані зі складанням і реєстрацією розрахунків коригування (РК) до податкових накладних (ПН). Розглянемо дещо доволі поширені ситуації.
  • Код УКТ ЗЕД у фіскальному касовому чеку: коли обов’язковий? Ви вже знаєте*, що з 06.04.2018 р. код УКТ ЗЕД офіційно став обов’язковим реквізитом фіскального касового чека, але з важливим застереженням «у випадках, передбачених чинним законодавством». Що це за випадки — також довго говорити не потрібно. Зараз пропонуємо обговорити інші пов’язані із цим нюанси.
  • Висновок ТПП про віднесення товару до певного коду УКТ ЗЕД — обов’язковий для платника і ДФС На практиці повсюдно в бухгалтерів виникає проблема з визначенням кодів УКТ ЗЕД за тими чи іншими товарами. І проблема ця зовсім не надумана. Адже, на жаль, помилки в коді достатньо, щоб покупець втратив податковий кредит за податковою накладною (як показує практика, ДФС поки що не серйозно сприймає норму п. 201.10 ПКУ, згідно з якою зареєстрована податкова накладна є достатньою підставою для відображення податкового кредиту). При цьому іронія в тому, що якщо запитати код товару в податківців, вони не нададуть відповіді, а замість цього відішлють до ТПП.
  • Якщо імпортер змінив код товару Ситуація. Наш постачальник — імпортер змінив код товару і, відповідно, склав «виправляючий» розрахунок коригування. Що робити? Чи потрібно нам складати розрахунки коригування далі по ланцюжку?
  • Код УКТ ЗЕД при продажу товарів у комплекті: податківці відступають Як заповнити податкову накладну на постачання товарів у комплекті (наборі): розписувати комплект за всіма компонентами чи достатньо вказати його одним рядком як остаточний продукт? Раніше фіскали вимагали розписувати номенклатуру всіх товарів, що входять у набір (комплект). Проте їх нові роз’яснення вже не такі категоричні. Податківці визнають, що розписувати всі товари, що входять у комплект, зовсім не обов’язково. Подробиці — далі.
  • Критерії ризиків для блокування податкової накладної: до чого готуватися? 1 квітня 2017 року — дата, з якої «побіг» тестовий режим блокування податкових накладних. «Головний герой» цього «екшену» — критерії ризиків для блокування, які повинен визначити Мінфін. Усі платники ПДВ з побоюванням чекали, що ж це буде...
  • Код УКТ ЗЕД у податковій накладній: шпаргалка Час іде. Або летить. Інформації щодо кодування товарів/послуг у податковій накладній стає дедалі більше. Ми вирішили її узагальнити. Крім того, хочемо розібрати ряд популярних ситуацій.
  • Перевірка коду УКТ ЗЕД: «направо підеш…» Чи маємо ми право самостійно при складанні податкової накладної визначати код УКТ ЗЕД на товар, враховуючи, що бухгалтер може не мати достатніх знань для цього? Як потім можна довести правильність цього коду?
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться