Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • Податковий кредит по комунальних послугах на підставі рахунку Знайома історія: комунальні підприємства «зволікають» з реєстрацією податкових накладних. Минулого року податківці дозволяли відображати податковий кредит у такому випадку на підставі рахунку. А як ідуть справи у 2017 році?
  • Відшкодування орендарем комуналки — код у податковій накладній Надаємо послуги оренди і виписуємо податкову накладну орендарю на оренду і відшкодування комунальних послуг окремими строками. Як кодувати комунальні платежі?
  • Компенсуєш комуналку орендодавцю? А ПДФО? Підприємство бажає взяти в оренду нежитлове приміщення у фізособи. Щодо орендної плати домовилися. Залишилося питання компенсації комунальних платежів (за спожиті воду, електроенергію, тепло тощо). Які є варіанти? Переукладати договори з комунальниками «на себе» не плануємо.
  • ПДВ з комунальних послуг: податківці не проти ПК на підставі рахунка У багатьох регіонах склалася ситуація, коли водоканал та інші комунальні підприємства затримують реєстрацію податкових накладних (ПН). Тому платники порушують запитання: а чи можна в цьому випадку скористатися п. 201.11 ПКУ та показати податковий кредит (ПК) на підставі рахунка? Нещодавно ми розбирали цю ситуацію та дійшли висновку, що норми ПКУ в цьому плані є досить неоднозначними*. Тепер маємо роз’яснення від податківців — лист № 10888**. Яка ж думка з цього приводу у фіскалів?
  • Чи можна ПК за комунальними послугами показати на підставі рахунка? Водоканал не реєструє податкові накладні (ПН). Чи можна в цьому випадку показати податковий кредит (ПК) згідно з п. 201.11 ПКУ без ПН на підставі рахунка? Якщо можна, то які особливості слід враховувати при відображенні цих сум ПДВ?
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться