Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • Обнадійлива УПК про ліквідацію основних засобів БЕЗ ПДВ В одній з УПК, затверджених наказом № 673*, містяться дуже позитивні висновки. Мінфін, на відміну від ДФСУ, «розгледів» таку підставу для ненарахування ПДВ-зобов’язань при ліквідації основних засобів, як самостійне знищення, розбирання або перетворення основних засобів. Пропонуємо розібратися в подробицях!
  • Ліквідовуємо основний засіб: як уникнути ПДВ? З проблемою (не)нарахування ПДВ за п. 189.9 ПКУ при ліквідації основних засобів (ОЗ) на практиці стикаються багато платників. Посилилася ця проблема тим, що починаючи з минулого року податківці стали особливо фіскально роз’яснювати механізм застосування цієї норми. Сьогодні ми детально обговоримо ці питання і разом пошукаємо варіанти вирішення зазначеної проблеми.
  • Ліквідація основних засобів: неоднозначні висновки фіскалів з ПДВ Питання з нарахуванням ПДВ при ліквідації основних засобів завжди викликало живий інтерес у податківців. Згадайте хоча б їх вигадки минулого року, коли вони в разі НЕнарахування ПДВ-зобов’язань за п. 189.9 ПКУ вимагали нарахувати «компенсуючі» податкові зобов’язання за п. 198.5 ПКУ. Цю «лазівку» для податківців з 1 січня прикрили. Але судячи зі «свіжих» консультацій, відступати податківці і не думають.
  • Ліквідуємо об’єкт основних засобів: що з ПДВ? При ліквідації основних засобів платникові можуть загрожувати податкові зобов’язання з ПДВ. У яких випадках вони нараховуються, а в яких — їх можна уникнути? Чи застосовують п. 198.5 ПКУ при ліквідації основних засобів? Відповіді на ці запитання — у сьогоднішній статті.
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться