Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • Ліквідуємо об’єкт основних засобів: що з ПДВ? При ліквідації основних засобів платникові можуть загрожувати податкові зобов’язання з ПДВ. У яких випадках вони нараховуються, а в яких — їх можна уникнути? Чи застосовують п. 198.5 ПКУ при ліквідації основних засобів? Відповіді на ці запитання — у сьогоднішній статті.
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться