Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


24.10.16
6953 10 Печатать

Кабмін не буде скасовувати спрощену систему оподаткування бізнесу

Кабінет міністрів України в рамках виконання зобов'язань перед ключовим кредитором країни - Міжнародним валютним фондом не буде скасовувати існуючу на поточний момент систему спрощеного оподаткування бізнесу, проте всіляко протидіяти спробам великих компаній використовувати таку систему для ухилення від сплати податків, передає УНІАН.

Про це йдеться в урядовому повідомленні, розміщеному на офіційній сторінці Кабміну в Twitter.

У поданому урядом проекті Податкового кодексу спрощена система оподаткування залишається. Але уряд буде протидіяти великим компаніям, які "маскуються" під спрощенців з метою ухилитися від сплати податків", - йдеться в повідомленні.

В уряді також підкреслили, що вимогу МВФ скасувати спрощену систему в принципі - це міф.

"Ми спростовуємо черговий міф співпраці з МВФ", - наголосили в уряді.

З 2015 року в Україні ведуться дискусії про те, що спрощена система є лазівкою для великого бізнесу і дозволяє йому не платити той обсяг податків, який довелося б платити на загальній системі оподаткування.

Рекомендація переглянути умови спрощеної системи висловлювалася як фінансистами МВФ, так і радниками уряду України. Зокрема, Стратегічна група радників під керуванням Івана Міклоша і Лешека Бальцеровича пропонує залишити спрощену систему оподаткування тільки для приватних підприємців.

Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • ночь
24.10.16 06:44

какойто блошерович будет своими рекомендациями решать судьбу миллионов украинцев. засуньте этого динозавра в задницу и не слушайте его бред, нам тут жить !!!

Ответить
  • ГБ (Главбух)
24.10.16 06:55

А кто-нибудь хотя бы раз подсчитал, сколько денег недополучит бюджет, если убрать единый налог? им хочется очередной транш в карман, а потом будут принимать законы типа Закон "Об энергетической эффективности зданий" для вышибания денег из и так уже нищего народа. Сидят и думают - как бы еще чего-нибудь отобрать. Деньги то нужны, все время мало и мало и мало. Да до каких же пор это будет продолжаться?

Ответить
  • Гоша
24.10.16 08:32

"... не буде скасовувати існуючу на поточний момент систему спрощеного оподаткування бізнесу, проте всіляко протидіяти спробам великих компаній використовувати таку систему для ухилення від сплати податків, передає...". Как ДФСУ будет "...всіляко протидіяти...", если все законно ? Поэтому, вероятно "... буде скасовувати існуючу на поточний момент систему спрощеного оподаткування..."

Ответить
  • День
24.10.16 08:43

Не в єдиному податку проблема. А в розкраданні бюджетних коштів. А єдиний податок це 100% що ФОП буде працювати не в тіні. Як відомо: "курочка по зернышку". А загальна система для ФОПа вона не доскональна, навіть за найманого працівника-інваліда юрособа платить по пільговій ставці, а ФОП по повній. Подивіться на той перелік, що можна ставити на затрати юрику, а що фізику. Теоретикам нічого робити в розгляді та створення законів.

Ответить
  • Валентина
24.10.16 09:03

Какое чудо! Чтобы бизнесу жилось хорошо, Кабмин НЕ будет ничего менять! Вот оно правильно решение! Чтобы бизнес работал еще лучше, хорошо бы чтобы и Верховная рада НИЧЕГО НЕ МЕНЯЛА! Вопрос - зачем она тогда нужна?

Ответить
  • Shadow
24.10.16 09:11

ЗП поднять, пузо нарастить, попиариться и т.д.

Ответить
  • ***
24.10.16 13:49

Еще Мороз при президенте Кучме сказал, что 85% бюджета разворовывается самим правительством и его подшефными. В " Урядовом курьере" в конце 90-х проанализировала бюджет построчно. Удивлению предела не было.Сейчас даже время на это не трачу. Собака лает, караван идет...

Ответить
  • кто посчитал
24.10.16 14:25

во сколько обходится содержание одного этого бальцеровича? гнать их всех отсюда поганой метлой. реформаторы х-вы

Ответить
  • 111-1
24.10.16 14:29

А может государству прекратить воровать и начать вкладывать эти деньги в страну? Я думаю лучшего стимула платить налогов больше небудет, ведь приятно когда налоговая отчитается тебе лично что на твои деньги что то построено для народа

Ответить
  • Татьяна
27.10.16 14:16

""Кабмін не буде скасовувати спрощену систему оподаткування бізнесу..."", да она сама скоро загнется при минималке 3200грн ежемесячно платить 1344(по 2 гр)!!!

Ответить