Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


28.10.16
4901 29 Печатать

Пропонується встановити зарплату народним депутатам в розмірі однієї мінімальної заробітної плати

У Верховній Раді зареєстровано Проект Закону № 5307 про внесення зміни до статті 33 Закону України "Про статус народного депутата України" щодо обмеження розміру заробітної плати.

Проектом передбачається доповнити статтю 33 Закону України "Про статус народного депутата України" нормою, відповідно до якої тимчасово, до 1 січня 2020 року, місячна заробітна плата народному депутату нараховується в розмірі однієї мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня відповідного року.

Як зазначено в пояснювальній записці, протягом 2014-2016 років згідно з урядовими ініціативами відбулося значне погіршення соціального захисту пенсіонерів, чорнобильців, ветеранів, інвалідів, сімей з дітьми тощо.

Зокрема, мова йде про запровадження оподаткування пенсій, зниження або відміну пенсій для працюючих пенсіонерів, зупинення перерахунку пенсій, скасування низки пільг для різних соціально незахищених верств населення, відміну деяких видів державної соціальної допомоги сім’ям, у яких є діти, скасування безкоштовного проїзду та харчування дітей, значне підвищення цін і тарифів на комунальні послуги та ін.

Всі ці ініціативи призвели лише до погіршення соціального захисту населення та значного скорочення доходів людей.

Автори законопроекту сподіваються, що наслідком прийняття законопроекту стане встановлення соціальної справедливості у питаннях розміру заробітної плати між простими людьми та народними депутатами. Це дозволить дещо знизити соціальну напругу у суспільстві, яка постійно зростає у зв’язку із низьким рівнем життя населення, втратою доходів людей та ростом цін на всі товари і послуги в країні.

Текст законопроекту та супровідні документи:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • eMelya
28.10.16 01:15

Кожен піариться як може. От якби прийняли, ото б сміху було.

Ответить
  • Helen
28.10.16 07:05

Давайте подождем когда его приймут

Ответить
  • Наталия
28.10.16 14:39

Helen, боюсь ,что и наши правнуки этого не дождуться. а о нас и речи не может быть.

Ответить
  • Оля-ля-ля
28.10.16 08:16

Та кто там будет им устанавливать такую з/п, или может установят. но не по нашим меркам

Ответить
  • Юлия
28.10.16 08:20

Хороший проект. Жаль, что не примут))))) но типо ж инициатива была. Они людей совсем за дураков держат. А сами даже до наинизших планок не дотягивают. Вчера смеялась в ютубе с того, что Кличко "несет".

Ответить
  • міла
28.10.16 08:29

Юлия, ну не дарма ж планується мега підвищення мінімальної заробітної плати з 01 січня 2017 р.?

Ответить
  • Виталий
28.10.16 08:25

Ну и что от этого закона? Как они жили припеваючи так и будут жить.

Ответить
  • Shadow
28.10.16 08:51

если примут такой закон, то введут и премиальные процентов 1000(как Филатов в Днепропетровске себе сделал).

Ответить
  • ""
28.10.16 13:08

ShadoИли как борцы с корупцией по 130000 доначисляли

Ответить
  • Мнение
28.10.16 08:57

Юлия, согласна с Вами относительно Кличко - ЭТО ПОЗОРИЩЕ!!! Глупый - что ни слово ПОЗОРИЩЕ! Ведомый - приказано ему отжимать объекты у застройщиков- отжимает и плевать где будут жить киевляне. Приказано не допускать японцев к реконструкции Бортнической станции-не допускает и плевать, что киевляне такую "воду" пьют. Приказано разрешить строить это опаснейшее сооружение на Героев Днепра- разрешает и плевать, что все это может обрушиться на головы киевлян. Оно- то в метро не ездит.

Ответить
  • Вася
28.10.16 09:05

Давайте поддержим этот замечательный законопроэкт!

Ответить
  • Новенькая
28.10.16 09:09

А они это заметят? Напомнило анекдот (Слово "милиция" заменить на "ВР"): Молодой человек устроился в милицию. За три месяца ни разу не пришёл в бухгалтерию за зарплатой. Удивлённые коллеги спрашивают:- Ты что же за зарплатой не приходишь?- Зарплата? А я думал пистолет дали, и крутись как хочешь.

Ответить
  • СветланаЗ
31.10.16 13:12

Новенькая, им еще плату на вход ввести и на ремонты ВР собирать.

Ответить
  • eMelya
28.10.16 16:07

Ещё анекдот в след:"Практически живу на работе, а зарплата не растет... Видимо вычитают за проживание...) "

Ответить
  • Харьков
28.10.16 11:04

Павло Розенко: Сьогодні ми говоримо тільки про систему реформування мінімальної зарплати. Але є речі, які нам ще належить зробити. Прем'єр вже заявив, що у держсекторі ми повинні відмовитися від прив'язки зарплати до розміру мінімальної зарплати. Тому зарплати, які встановлені суддям, прокурорам, членам антикорупційних органів і тих же депутатів треба «відв'язати» від МЗ. Це була помилка прив'язати їх зарплати до цього показника. Кабмін, наприклад, при оплаті праці міністрів, їх заступників, держслужбовців, не прив'язує їх зарплати до мінімального рівня...РБК-Україна: ...Вказується тільки оклад.Павло Розенко: Так, ми прив'язувалися до конкретної цифри і це необхідно зробити по всім категоріям бюджетного сектора. Таким чином, надалі у нас не буде таких потрясінь, що МЗ підвищили вдвічі і автоматично підвищилася зарплата у чиновників. Такого бути не повинно. Зарплату необхідно фіксувати на певному рівні.Так говорят премьер и вице-премьер по соцвопросам. А вы говорите:"ОДНУ минзарплату"...

Ответить
  • одесситка
28.10.16 12:57

А,пусть,голосуют как за повышение, не читая

Ответить
  • ннн
28.10.16 13:32

Що Ви маєте проти Філатова? Він зробив це прозоро і чесно, щоб не шукати шляхи для підтвердження своїх статків. Попередні держслужбовці отримували мізерну зарплатню чиновника, а при цьому живуть в царських покоях і їдять чорну ікру.

Ответить
  • ЛаЛа
28.10.16 14:02

ннн, наверное в Днепре сокрыт в бюджете рог изобилия. Или молочные реки с кисельными берегами. И деньги, которые сами плывут в руки, совершенно некуда девать, осталось только себя любимых прозоро и чесно облагораживать...

Ответить
  • ЛаЛа
28.10.16 13:59

Это новый анекдот???

Ответить
  • бух
28.10.16 14:17

гыыы, ну да поднимут минималку как им нужно, а мы страдай и ищи деньги платить им налоги на их минимальную з/п. Вот прикол...

Ответить
  • Катя
28.10.16 14:41

А я согласна, где подписаться?

Ответить
  • Пурга
28.10.16 17:14

Честно было бы всем чинушам установить зарплаты средние по Украине, и стимул был бы реально повышать экономику страны, а не выискивать на кого записать очередной особняк или квартиру "нищему депутату" или "честному судье"....

Ответить
  • Людмила
28.10.16 17:33

Ну слушайте, товарищи, читайте внимательно, с 01.01.2020 года - это они готовят подлянку вновь прибывшим, потому как их к 2020 году уже и в помине не будет, козлы

Ответить
  • Людмила
28.10.16 17:34

эти твари просто издеваются над народом

Ответить
  • Ваша
28.10.16 17:43

Пропоную лишити цих дармоїдів ЗП!

Ответить
  • ИринаМ
28.10.16 21:46

Ваша, лишить их никто не лишит, но дать им возможность пожить хотя бы год на минимальной пенсии, мне бы хотелось бы на это посмотреть

Ответить
  • Людмила
28.10.16 17:58

повеселили ради пятницы, всем хороших выходных!!!

Ответить