Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


03.02.17
4267 10 Печатать

Повідомлення Держказначейства щодо відшкодування ПДВ

01.02.2017 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 25.01.2017 № 26 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість», відповідно до якої до 1 квітня 2017 року продовжено термін бюджетного відшкодування за порядком, що діяв до 1 січня 2017 року (на підставі узагальнених інформацій щодо (визначених у висновках) обсягів сум бюджетного відшкодування ПДВ (далі – Узагальнена інформація) та висновків органів Державної фіскальної служби України).

31.01.2017 Державною фіскальною службою України надано для виконання до Казначейства Узагальнену інформацію на загальну суму 6 827,9 млн гривень.

Бюджетне відшкодування сум ПДВ, визначених в Узагальненій інформації, органи Казначейства розпочали 01.02.2017 – з дня набрання чинності постанови КМУ від 25.01.2017 №26.

Станом на 9 годину 02.02.2017 органами Казначейства за наявності висновків органів Державної фіскальної служби України щодо бюджетного відшкодування ПДВ забезпечено виконання Узагальненої інформації на суму 2 186,8 млн гривень.

Залишок невідшкодованих сум, визначених в Узагальненій інформації, буде відшкодовано Казначейством після надходження від органів Державної фіскальної служби України всіх висновків щодо бюджетного відшкодування ПДВ та наявності законодавчих підстав.

По материалам Держказначейства

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Ирина
03.02.17 09:56

Доброе утро ! Ув. бухгалтера у меня такой вопрос, вынуждена обратится к вам за помощью т.к.н. ДФС не знает ответа на мой вопрос : за январе 2017 в дек. у меня отрицательное значение НДС,заполняю Д2 и направляю его в счет налогового кредита следующего отчетного пер..,Могу ли я в дек. к примеру за февраль перенаправить отрицательный НДС на бюджетное возмещение ? Спасибо заранее Всем ,кто даст мне разъяснения по этому вопросу.!

Ответить
  • 111
03.02.17 11:48

Ирина, з лютого 2015 року стало можна!!!! до того не можна було, треба було строго у відповідній декларації за відповідний місяць (відповідно коли опчено ПДВ постачальникам). А з лютого 2015 року (чи може навіть з 1.01.2015) можна заявляти пізніше, коли завгодно, аби податковий кредит був оплачений, хоч через рік

Ответить
  • 1234
03.02.17 10:13

Ирина, а по чему нет. Как по мне в полне можете.

Ответить
  • 111
03.02.17 10:09

Ирина, Ви можете у лютневій декларації заявити бюджетне відшкодування за рахунок від"ємного значення отриманого у січні 2017р. Як таке не знають податківці?

Ответить
  • 568
03.02.17 11:24

Однозначно можете!

Ответить
  • Ирина
03.02.17 11:40

Спасибо ! вот так налоговая сказала ,что мы не знаем ...не сталкивались с такой ситуацией )

Ответить
  • Татьяна
06.02.17 11:09

Подскажите, стоит ли подавать на возвращение ПДВ сейчас или еще подождать? ТОВ работает 3 года , пару тысяч уже накопилось. Что надо для возвращения ПДВ?

Ответить
  • Ирина
07.02.17 11:55

Таблиця 2 Додатку 3 до декларації з ПДВ заповнюється так:у графі 2 зазначається ІПН платника податку — постачальника (без його назви).При формуванні від’ємного значення за рахунок:увезення товарів на митну територію України зазначається власний ІПН;отримання від нерезидента послуг, місце постачання яких визначено на митній території України, — умовний ІПН «500000000000».При цьому показники від’ємного значення (графи 3–6) заповнюються в хронологічному порядку їх виникнення, починаючи зі звітного періоду, який є найближчим до дати подання декларації (найновіший звітний період) та закінчуючи найбільш давнім звітним періодом.У графах 3, 4 указується звітний (податковий період), у якому виникло від’ємне значення, у форматі:дві цифри місяця (графа 3) та чотири цифри року (графа 4);у графі 5 зазначається вся сума від’ємного значення ПДВ, сформована від постачальника, зазначеного в графі 2 у звітному періоді, зазначеному в графах 3–4;у графі 6 відображається сума з графи 5, яка фактично сплачена в попередніх та звітному (податкових) періодах постачальнику товарів/послуг або до Державного бюджету України. Значення рядка «Усього» графи 6 таблиці 2 Додатку 3 до декларації з ПДВ дорівнює значенню рядка 2 графи 3 таблиці 1 Додатку 3 до декларації з ПДВ.Таке роз’яснення ДФС розмістила в підкатегорії 101.20 системи «ЗІР». Вопрос : отрицательное значение НДС возникло в январе 2017, ( сформировалось за счет не вовремя контрагент зарегистрировал НН, зарегистрировал их в январе) Мне нудно расписать по месяцам ,те отгрузки ? Или просто указать период в каком сформировался отрицательный НДС, то есть январь?

Ответить
  • Лидия
09.02.17 14:49

Добрый день. Подскажите, пжс, если мы собрали и продали урожай (зерно) с ПДВ, то может ли ПДВ вернуться при покупке товара какого-то, например запчасти на сельхоз-технику?

Ответить
  • Бухгалтер
14.02.17 12:09

А как быть с суммой возмещения, которая уже подтвердилась всеми проверками, но налоговая не подает в казначейство. и висит она на карточке в налоговой .Что делать?

Ответить