Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


11.09.17
10137 17 Печатать

Мінфін планує внести деякі зміни у Таблицю платника

Міністерство фінансів України повідомляє про оприлюднення проекту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження змін до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».  

Проект Наказу розроблено відповідно до підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 розділу V Податкового кодексу України з метою забезпечення додержання прав, законних інтересів та рівних умов платників податків під час застосування положень Податкового кодексу України у разі зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Зауваження та пропозиції стосовно змісту проекту Наказу надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за адресою:

01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2 Міністерство фінансів України,   e-mail: www.NSharpak@minfin.gov.ua

Згідно з проектом, додаток до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних викладено в новій редакції (додано позначки для сільськогосподарських товаровиробників):

Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Шурик
11.09.17 00:36

"Мінфін планує" - да за то что творится весь Минфин в концлагерь сослать бы. Это чистая работа на Пукина. Это даже очень скромный вариант, я бы ваще живых не оставил поставь меня диктатором. Имеющими темпами блокировок вся экономика Украины встанет к Новому Году.

Ответить
  • Машуня
11.09.17 08:27

А где графа: "Особиста думка платника податку щодо якості роботи СМКОР"? Или такой объем "особистих думок" обвалит систему?

Ответить
  • 123
11.09.17 08:46

Один вихід подавати їх в суди за відшкодування нам моральних збитків і то на мілліони-може вони тоді заспокоються зі своєю дур'ю

Ответить
  • ГБ(Главбух)
11.09.17 09:17

123, Беда в том, что суды карманные, а вся эта компашка не успокоится - им нужно много наших денег. Блокировка реальный способ выбить деньги с двоих: с покупателя и с продавца. НАДОЕЛИ!!! Если так пойдет и дальше средний бизнес исчезнет или уйдет в тень, останутся только крупняки и мелочь которая крупнякам не помеха.

Ответить
  • Berta
12.09.17 11:03

ГБ(Главбух), крупняков проще контролировать, и ещё иметь и выдавливать с них "долю"!!!! ВАРИАНТ АЗАРОВА И ЯНУКОВИЧА!!!! анализирую сложившуюся обстановку в бизнесе и стране, понимают что реформы "попередников" нервно курят в сторонке!!!!

Ответить
  • ОК
11.09.17 10:04

Так за це вони і борються - щоб ми за тарілку супу у них на конвеєрі стояли!

Ответить
  • Володимир
11.09.17 11:01

Це все звичайно цікаво. Але яка принципова різниця між с/г виробниками і промисловими виробниками, підприємствами які надають різні послуги?

Ответить
  • 222
11.09.17 11:04

В п'ятницю відправила на реєстрацію накладні на послуги, на дві з яких прийшли кв. що реєстрацію зупинено,але штамп є що заеєстровано в ЄРПН тільки в реєстрі немає їх,я відсилаю контрагенту він приймає і все нормально -він не бачить що реєстрація зупинена,і в нього в витягу є мої накладні (я звонила і вияснила). а в податкові мені сказали що заблоковані,(коли в червні мені блокували по іншій фірмі-то не так було). В когось була така ситуація відпишіть будь-ласка

Ответить
  • Ирина
11.09.17 15:13

222, у нас также было, но мне как покупателю не добавился НДС (лимит не изменился), хотя на налоговой накладной тоже был штамп зарегистрировано, в вытяге была налоговая, а в кабинете нет.

Ответить
  • Наталья
11.09.17 14:19

222, в витягу вони є, але без сум, в мене таке було. Прийшла квитанція зупинено, штамп зареєстровано , але в витягу вона було без сум

Ответить
  • Марина
11.09.17 12:31

А что изменят "деякі зміни" ? Таблицу (даже заполненную без ошибок ) все равно не принимают без всяких обоснований.

Ответить
  • 123
11.09.17 14:19

Ми як ті котята новонароджені, нас топлять а спливаємо,знову вниз а ми вверх-і так буде доти пока ми не здамося і не "втопимося"

Ответить
  • Саша
11.09.17 17:48

а у меня столько налоговых, что я просто смотрю статус зареестровано и не открываю каждую квитанцию, это что опять специально капканы ставят, чтобы штрафы стягивать

Ответить
  • 222
11.09.17 19:55

Наталья і Ірина підкажіть що ви робили і що мені зараз робити- складати повідомлення ?

Ответить
  • Наталья
11.09.17 22:29

Я складала повiдомлення, але не спасло, була вiдмова, розблокували тiльки пiсля скарги

Ответить
  • Ната
11.09.17 22:30

подскажите , если таблицу принято, это означает что НН с указанным на выходе кодом услуги блокировать не будут, или они еще что то приплетут, типа объёмы больше 500тыс и тому подобное?

Ответить
  • Ната
11.09.17 22:30

подскажите , если таблицу принято, это означает что НН с указанным на выходе кодом услуги блокировать не будут, или они еще что то приплетут, типа объёмы больше 500тыс и тому подобное?

Ответить