Отключить рекламу

Подпишитесь!


17.11.17
4458 13 Печатать

Відбулися комітетські слухання з приводу проблем блокування ПН

Головні цілі запровадження системи блокування податкових накладних: - убезпечити систему електронного адміністрування ПДВ від появи «скруток» та інших маніпуляцій із цим податком; - забезпечити безапеляційність податкового кредиту для податкових накладних, що пройшли реєстрацію в ЄРПН.

 Підсумки проведених слухань

По-перше, забезпечення комісією ДФС повторного розгляду документів для розблокування податкових накладних, поданих платниками в липні — серпні 2017 року та подальшу реєстрацію таких накладних. 

По-друге, вивчити, наскільки ефективно спрацюють нові критерії оцінки ступеня ризиків. 

По-третє, об’єднати зусилля з Міністерством фінансів України, Державною фіскальною службою та представниками бізнесу з тим, щоб протягом наступних двох тижнів, знайти спосіб реалізувати деякі норми законопроекту №7115 «Про внесення змін до підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних» до його розгляду в сесійній залі.

Відеозапис

По материалам Комітет з питань податкової та митної політики
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Кузя
17.11.17 07:36

Веселые презентации. Особенно 4-я:)

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Машуня
17.11.17 09:05

Кузя, 4-я презентация, 5 и 6 стр. - это нечто )))

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • Окса Запорожье
17.11.17 12:43

Машуня, особенно розрахунок коригування. Миленько так.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Кузя
17.11.17 09:38

Машуня, :)) И я об этом:)) Утро задалось!

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • Rina
17.11.17 10:20

Кузя, ну хоть какой-то позитивчик с утра, а предприятию в презентации 3 просто респект и уважуха!

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • Невеселая
17.11.17 08:21

Аж тошно, как хорошо все.. :-(((

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • непонятно
17.11.17 11:12

Честно говоря, не понимаю, что они хотели сказать этими презентациями: они молодцы или не молодцы?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Тетяна
17.11.17 12:34

Була присутня особисто на цих слуханнях. Шкода, але те, що проходило "червоною ниткою" - зовсім не висвітлено! У НИХ закінчуються кошти на відшкодування ПДВ!!! Це була театралізована вистава типу: "Ой, ми так переживаємо за малий та середній бізнес!"; "Ой, а міністр не знав, що все так погано! Йому команда дає неточні дані!"; "Ой, надходження в бюджет зросли і парламент всім задоволений - ми не бачимо проблем з СЕА ПДВ!"; "Ой, американській торговій палаті подобається як працює СЕА та і МВФ у захваті!". Всі розповідали свої історії "бізнесу" в Україні з ПДВ та поневірянь. НІХТО!!!! Ніхто не говорив про те, що вона (СЕА ПДВ) повністю незаконна - оскільки порушує всі можливі статті Конституції України!!!

Ответить
    Оценить
  • 23
  • 0
  • )))
17.11.17 13:14

опять наши деятели украли деньги на НДС)))

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Тетяна
17.11.17 14:59

))), 9,1 млрд.!!! Офіційна цифра. Озвучена на комітетських слуханнях.

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • ОК
20.11.17 12:24

Цікаво було би знати,як відбирались присутні на ці слухання...

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Тетяна
21.11.17 13:21

ОК, http://kompmp.rada.gov.ua/news/main_news/73263.html Слідкуйте за даним сайтом. Запис робила через секретаря у телефонному режимі. Клишта Ольга Анатоліївна (255-24-39). Для виступу - завчасно повідомити регламент та тривалість.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ***
20.11.17 17:32

Если ДФС на своих презентациях рискнуло использовать слово "нае...ть" (прил. 4), то это уже абзац полный. Эту камасутру в картинках пусть себе засунут в одно место.

Ответить