Отключить рекламу

при подписке на рассылку
03.01.18
2889 0 Печатать

Затверджено Порядок перерахування митних та інших платежів, які вносяться під час митного оформлення

19 грудня 2017 року набрав чинності наказ Мінфіну від 01.11.2017 р. № 898 «Про затвердження Порядку перерахування до державного бюджету митних та інших платежів, які вносяться до/або під час митного оформлення» (далі – Наказ № 898).

Для зарахування авансових платежів (передоплати), що вносяться підприємствами до/або під час митного оформлення, на балансі Державної казначейської Служби України на ім’я Державної фіскальної служби України у встановленому порядку відкривається єдиний депозитний рахунок за балансовим рахунком 3734 відповідно до плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, затвердженого центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сферах казначейського обслуговування бюджетних коштів, бухгалтерського обліку виконання бюджетів (далі – депозитний рахунок 3734).

Для зарахування авансових платежів (передоплати), що вносяться громадянами до/або під час митного оформлення, а також для зарахування інших платежів у національній валюті, які сплачуються не з сум авансових платежів (передоплати), на балансі Головного управління Казначейства у м. Києві на ім’я митниць ДФС у встановленому порядку відкриваються (діють) депозитні рахунки 3734.

Сплата коштів, призначених для забезпечення справляння митних та інших платежів, в іноземній валюті (у випадках, визначених законодавством), готівкою в національній валюті, внесення грошової застави громадянами, сплата коштів в пункті пропуску через державний кордон готівкою за допомогою програмно-технічного комплексу самообслуговування уповноваженого банку та/або з використанням електронного платіжного засобу через платіжний термінал уповноваженого банку, який знаходиться у посадової особи митниці ДФС, здійснюються на відповідний банківський балансовий рахунок 2603 «Розподільчі рахунки суб’єктів господарювання», відкритий на ім’я митниці ДФС в уповноваженому банку відповідно до плану рахунків бухгалтерського обліку банків України, затвердженого Правлінням Національного банку України.

Також Наказом № 898 установлено, що переведення підприємств на обслуговування через депозитний рахунок 3734, відкритий в Казначействі на ім’я ДФС, для зарахування авансових платежів (передоплати) здійснюється поетапно:

- на перехідний період (з 15 січня до 16 липня 2018 року) - за рішенням підприємства;

- з 17 липня 2018 року - на постійній основі.

Наказ № 898 набрав чинності 19.12.2017, крім пункту 2 цього наказу, який набирає чинності з 10 жовтня 2018 року.

Також Наказом № 862 визнано таким, що втратив чинність, наказ Міністерства фінансів України, Державної митної служби України від 24.01.2006 р. № 25/44 «Про затвердження Порядку розрахунково-касового обслуговування через органи Державного казначейства України митних та інших платежів, які вносяться до/або під час митного оформлення».

Довідково: Наказ № 898 опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 19.12.2017 р. № 99.

З текстом Наказу № 898 можна ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).

По материалам ГУ ДФС у Луганській області
Отключить рекламу
Комментарии