Отключить рекламу

при подписке на рассылку
03.01.18
19189 1 Печатать

Зміни до ПКУ в частині єдиного податку

Законом України від 07.12.2017 року № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» внесено незначні зміни і для платників єдиного податку.

Уточнено, що у разі анулювання реєстрації платника ПДВ, єдинники 3 групи зобов’язані перейти на сплату єдиного податку за ставкою 5% (раніше помилково було вказано 3%) або перейти на загальну систему оподаткування.

Крім того, ПКУ доповнено новою нормою, згідно якої платник єдиного податку, який здійснює виплати на користь нерезидента - юридичної особи або уповноваженої особи (крім постійного представництва на території України),  нараховує та сплачує податок з доходів нерезидента.  

Отключить рекламу
Комментарии
  • Элька
16.01.18 16:20

"Крім того, ПКУ доповнено новою нормою, згідно якої платник єдиного податку, який здійснює виплати на користь нерезидента - юридичної особи або уповноваженої особи (крім постійного представництва на території України),  нараховує та сплачує податок з доходів нерезидента. "
В каком конкретно разделе эта норма прописана?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0