Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


05.01.18
11284 8 Печатать

Власникам авто необхідно відзвітувати до 20 лютого за новою формою

З 1 січня 2018 року діє оновлена форма Податкової декларації з транспортного податку (затверджена наказом Мінфіна від 10.04.2015 р. № 415 у редакції наказу Мінфіна від 27.06.2017 р. № 595).

Нагадаємо, що зміни, внесені до декларації, зумовлені набранням чинності Закону України від 21.12.2016 р. № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», яким змінена редакція п.п. 267.2.1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) у частині визначення об’єкта оподаткування транспортним податком. Зокрема, декларацію доповнено наступними показниками: Міжнародний ідентифікаційний номер транспортного засобу (VIN-код); тип пального.

Податкову декларацію з транспортного податку подають платники транспортного податку – виключно юридичні особи. Вони самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування Декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст. 46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

По материалам ГУ ДФС у Тернопільській області

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Оля
05.01.18 09:16

А могли бы объяснить, эту декларацию кто должен сдавать, те у кого на фирме числятся легковые машины?  

Ответить
  • Марийка
05.01.18 09:59

Оля, там еще как раз табличка внизу в экселе, я так понимаю, что ее надо будет просмотреть 1-2 февраля и удостовериться, что ваш автомобиль туда не попадает... 

Ответить
  • Марийка
05.01.18 09:58

Оля, разобралась... рассчитывайте свою стоимость, если она не превысит 375 мин ЗП, то сдавать не надо... даю ссылку
http://www.me.gov.ua/Vehicles/CalculatePrice?lang=uk-UA

Ответить
  • Марийка
05.01.18 09:30

Вот и мне интересно! Я что, что то пропустила? По-моему транспортный налог платится единоразово, при приобретении автотранспортного средства!

Ответить
  • Lora
05.01.18 17:22

Марийка, при придбанні легкового автомобіля сплачується збір у Пенсійний фонд.

Ответить
  • Лилия
05.01.18 10:18

267.2.1. Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Ответить