Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


12.02.18
14046 45 Печатать

Ліпше один раз спробувати: сервіс M.E.Doc

Тисячі бухгалтерів у всій Україні вже оцінили переваги роботи з програмою M.E.Doc. І якщо ваше підприємство орієнтоване на успішний розвиток у сучасних реаліях, вам вона теж стане у пригоді.

Електронний документообіг: основні переваги

Використання паперових документів поступово стає архаїзмом, від якого відмовляються великі компанії. Як мінімум тому, що це реальна турбота про навколишнє середовище. Зменшення використання паперу допоможе зберігати ліси. І якщо одна компанія — це крапля в морі, то всі разом зроблять дійсно відчутний внесок.

Крім екологічності, такий підхід має інші, суто утилітарні переваги:

  • заощадження коштів на транспортні та поштові витрати. Бухгалтера можна не відправляти в податкову, а надіслати документи в електронному вигляді;
  • заощадження робочого часу. Процес візування керівниками спрощується максимально, їм просто потрібно поставити електронний цифровий підпис;
  • заощадження коштів на папір. Якщо раніше звіт з помилками доводилося переробляти й роздруковувати заново, то тепер бухгалтер просто виправляє на екрані та надсилає знову;
  • безпека. Документи зберігаються в електронному вигляді, доступ до них є в тих, хто має спеціальний ключ і особистий пароль. Крім того, є налаштування доступу для різних підрозділів.

Електронні документи мають таку ж силу, що й паперові аналоги, але працювати з ними набагато простіше та швидше.

Переконайтеся в перевагах

Сервіс M.E.Doc оптимізовано під запити бухгалтерів і фінансистів. Тут є всі необхідні бланки та детальна інструкція, як користуватися програмою. Уся необхідна інформація зібрана в одному місці, більше не потрібно перегортати десятки сторінок форумів у пошуку раціонального зерна.

До того ж, якщо ви все ще сумніваєтеся, на сайті «Укрзвіт» можна безкоштовно завантажити демонстраційну версію програми M.E.Doc (детальніше тут), випробувати її протягом певного періоду, самостійно переконатися в перевагах роботи і простоті ведення документообігу. За її допомогою можна здавати звіти:

  • до Пенсійного фонду;
  • для статистики;
  • до податкової інспекції.

Усі опції доступні і з комп’ютера, і зі смартфона. Отож оперувати документами, підписувати, надсилати й реєструвати можна в будь-якому місці, де є Wi-Fi або мобільний інтернет.

Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Моцак
12.02.18 08:54

Найліпша найфайніша наймоцніша програма. 

Ответить
  • и я скажу
12.02.18 10:00

Згодна з ВАМИ Моцак

Ответить
  • Марина
12.02.18 10:57

Згодна! Стільки часу зберегла та нервів

Ответить
  • Кручу-верчу
12.02.18 13:00

Марина, Вы о вирусе петя, который так щедро презентовал Медок своим пользователям?

Ответить
  • Дутф
16.02.18 22:30

Кручу-верчу, нинада, вирус пришёл одномоментно с разных сторон. Нам Петю занесла офис-менеджер со своего вайбера, сдуру установленного на комп.

Ответить
  • катерина
16.02.18 22:22

Якщо комп. не захищений, то рано чи пізно петрик прийде до Вас не залежно якими програм. користуєтесь. 

Ответить
  • sk
13.02.18 18:24

Кручу-верчу, то боты)

Ответить
  • Ага
12.02.18 11:15

Ага, как только проблема с отправкой отчетов и получением квитанций, обсуждаемых в соцсетях и на форумах, то в результате оказывается, что пользователи Медка. 
Регулярно. 
У меня другая. Не пишу какая, чтобы не было рекламы )
.

Ответить
  • Питання
12.02.18 11:29

Скільки тепер платять за позитивний коментар?

Ответить
  • Валя
12.02.18 11:38

Питання, им за комменты не платят. Это и есть работники медка )))

Ответить
  • катерина
16.02.18 22:25

Валя,я не працівник, а бухгалтер. маю пару жмотяр, яким шкода 300 грн в рік на програму медок, то трачу купа часу, щоб здати їм звіти із тими безкоштовними сервісами і т.д.....тому краще нормальну програму і книжку почитати у вільний час, а не здавати звіти по годині і тішитися, що на халяву

Ответить
  • Marlyn
12.02.18 11:37

Найзручніша програма з усіх використовуваних мною.

Ответить
  • чик
12.02.18 11:42

Рекламу на 911 делают, т.к. знают, что с грехами и клиенты от них уходят.

Ответить
  • Дутф
16.02.18 22:36

чик,клиенты не уходят. Они закрываются. А фирме нужно расширяться, нормальная ситуация в любом бизнесе. Я бы сказала - самая обычная.

Ответить
  • Кузя
12.02.18 15:07

чик, а кто у нас без греха? Новоявленные, у которых ещё не было шанса отличиться в вирусной атаке? Нашли крайнего в нашей стране:) Лично я, как пользовалась Медком, так и пользуюсь. Ибо попробовав другое поняла, что мне лучше лишний раз резервную базу сохранить и не бежать раньше всех обновление ставить, чем психовать из-за несовершенств альтернативных провайдеров. 

Ответить
  • чик
12.02.18 15:14

Кузя,  я про вирус ничего не писал ))
А вот то, что пользователи медка зачастую еще ждут обновлений (новых бланков отчетов), а я их уже сдал и квитанции получил, это так. ДА ДА ДА ))

Ответить
  • катерина
16.02.18 22:30

чик, сота теж хороша і оновляти не треба

Ответить
  • Кузя
12.02.18 21:56

чик, а я вообще не тороплюсь с отчетами. Мне в первые же дни после окончания периода вообще сдаваться на жмёт. Пока данные соберу, пока проверю, вот и бланки уже есть. Вообще с такой проблемой никогда не сталкивалась, если честно. 

Ответить
  • ок
12.02.18 16:17

чик, типа у других обновлений ждать не надо. Ну будет раньше обновление в ПО, а толку-то, если на сервере ДФС бланки не обновлены. И уж лучше пару дней обновление бланка подождать, чем часами вход в эл.кабинет ждать

Ответить
  • чик
12.02.18 21:31

ок, в Вашем сообщении всё прекрано : и курица и яйца ))
При чем тут вход в электронный кабинет ??  ))))

Ответить
  • катерина
16.02.18 22:29

чик, ел. кабінет для здачі звітів 1 раз в рік, коли у тебе є 40 днів для здачі -нормально, ну для кожного місяця, це не любити себе і не цінувати свій час

Ответить
  • бух
12.02.18 13:41

Я теж користуюсь Медком зтого часу як податкова всіх кинула,може є і кращі но я привикла до цієї. бухгалтерія в мене в екселівських таблицях і тільки ця електронна звітність -тут я виписую і рахунки і накладні,і касові ордера (які могли б зробити менші на пів сторінки-недостаток),все це можна копіювати в наступний період.І ще великий недостаток -щоб зробили так як у ФРІ з єдиного соціального внеску формувало  1 Ф . ФРІ звіт для ФОП клас-в ФРІ робити -імпортувати Єдиний кабінет -підписати і послати тими ж Медковськими ключами,бо з Медка без ліцензії не пошлеш,а щоб 1 раз в рік здати звіт не охота платити лишні кошти.

Ответить
  • ***
12.02.18 16:40

Сравнивать Медок с др программами, всё равно что Windows c Dos.

Ответить
  • Bibu
12.02.18 17:06

***, совершенно согласна! Удобно,относительно недорого даже для прижимистого ФОПа, без излишних сложностей! 

Ответить
  • Алла
12.02.18 17:07

А я вот по фирме, где "полный фарш" на Медке, баланс сделала, отправила, в тот же день получила все квитанции и забыла. А там где нужно было импортировать... 2 недели по всем ЕДЗвитам пыталась сделать, чтобы импортировать... Бесконечные ошибки... Пока хитростью из Медка не "выкрутила" нормальную форму. А по поводу "Пети"... У нас, по-моему, и кроме "Пети" вирусов хватает и под любой можно попасть под раздачу... Я тоже осталась на Медке. И мне никто не платил за коммент.  

Ответить
  • 123
12.02.18 19:17

Алла згідна-ЕДЗ вообще( не пройшов структуру хоч стріляйся,в Єдиному кабінеті потрібно вручну заповнювати-КВЕДи теж,а в Медку все автоматом заповнює, даже Баланс за попередній період.

Ответить
  • чик
12.02.18 21:35

123, ну при чем здесь единый кабинет?? (наверное "электронный кабинет")
Почему вы такие смешные? 

Ответить
  • Машуня
13.02.18 08:22

Люблю себя побаловать чем-нибудь приятным, в т. ч. и сэкономленным временем, чего уж там....
Готова за это платить 

Ответить
  • Елена
13.02.18 08:41

Да. программа хорошая. но после обновлений электронного кабинета столкнулась с проблемой: регистрационный лимит в кабинете меньше чем Медке. И не могу сообразить, как это может быть. "Рвет" именно сумма входящего НДС. Кто-то еще с этим сталкивался? 

Ответить
  • лидия
15.02.18 08:26

Елена,подскажите,пожалуйста,как в кабинете посмотреть лимит регистрационный.

Ответить
  • Оксана
13.02.18 09:22

Елена, я сталкивалась, но через день все стало в норму.

Ответить
  • Лариса
13.02.18 10:14

А я благодарна, что пользовалась Медком - если бы не медок , который привел петю , до сих пор бы была со старым компом, а так и хозяин зашевелился, копм купил новый. Но с медком, конечно, расстались, ушла на другую, не хуже, программу. 

Ответить
  • Гусляр
13.02.18 12:14

Лариса, не подскажете, какую?

Ответить
  • Нина
13.02.18 11:28

Я также благодарна,что пользовалась Медком! В Медке очень грамотни програмисты,если что то не получается всегда подскажут и помогут.Спасибо, что вы есть!

Ответить
  • Ельміра
13.02.18 12:15

Народ,подскажите,пожалуйста,где в Медке кассовые документы?  

Ответить
  • 111
13.02.18 12:22

Ельміра  майже в  самому кінці- Інша звітність

Ответить
  • Ельміра
13.02.18 12:47

111, дуже дякую!!!

Ответить
  • ta
14.02.18 09:55

Пользовалась для сдачи отчетов Кабинетом,  Айфином, Сонатой, Приватом. Медок лучший однозначно, там есть все.

Ответить
  • 12345
14.02.18 11:54

Программа хороша, но после обновлении, приходные и расходные кассовые ордера есть, а ведомость на выплату денег - в модуле "Зарплата " теперь только, также не могу найти авансовый отчет (нужны очень редко, но теперь очень не удобно). Такое решение приняли разработчики почему-то. Верните, пожалуйста, документы. Я не могу покупать отдельно модуль "Зарплата".

Ответить
  • 111
14.02.18 19:31

І ордера могли б зробити на половину сторінки-підняти вверх а то розтягнули,а відомість була аж на 3 сторінках 2 рядки ,а зараз зникла.  Питання -хто користується модулем Зарплата то формує ЄВС і 1ДФ автоматом чи ні?

Ответить
  • Кими
15.02.18 10:37

Люди!!! Не совсем по теме - а где в нашем "дорогом" Медке новая декларация по прибыли??? Может я туплю уже - но хотела вчера наконец-то торжественно заполнить и отправить декларацию по прибыли - и что-то не нашла... Помогите, плиз!!

Ответить
  • Ія
15.02.18 17:37

Кими, 

Плательщики налога на прибыль, использующие базовый отчетный (налоговый) период квартал, и подающие налоговую декларацию по налогу на прибыль предприятий в электронном виде, используют форму с идентификатором J0100116 согласно Реестра форм электронных документов.

Плательщики налога на прибыль, использующие базовый отчетный (налоговый) период год, и подающие налоговую декларацию по налогу на прибыль предприятий в электронном виде, используют форму с идентификатором J0108104 согласно Реестра форм электронных документов.

Ответить
  • Кими
16.02.18 09:50

Ія, большое спасибо!!!

Ответить