Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


11.09.18
13125 15 Печатать

Мінфін презентує для публічного обговорення проект наказу, який звільняє підприємців від щоденного вклеювання фіскальних звітних чеків

Мінфін презентує для публічного обговорення проект наказу, який спрощує реєстрацію РРО.

У чому суть?

Використання касових апаратів (РРО) є важливою умовою для детінізації економіки, легалізації фактично отриманих доходів, сплати податків до бюджету, збільшення податкових надходжень.

Наразі процес реєстрації РРО займає час, потребує підготовки в паперовому вигляді великої кількості документів та коштує гроші для підприємців. Для цього Мінфін напрацював зміни до наказу №547 від 14.06.16 («Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій»), що:

- спрощують реєстрацію РРО та порядок введення їх в експлуатацію;
- запроваджують механізм обміну інформацією в електронному вигляді при реєстрації та застосуванні РРО;
- спрощують вимоги щодо ведення книги обліку розрахункових операцій (відміняється необхідність щоденного підклеювання звітних чеків).

Що це дає?
спрощення використання касових апаратів (РРО) ;
заощадження часу на для підприємців;
зменшення коштів на використання РРО.

Ознайомитися з проектом наказу можна за посиланням:https://goo.gl/aHv7VB

Нагадаємо, що 13 червня 2018 року Уряд схвалив рішення, які дозволять запровадити інноваційні підходи у сфері РРО.

По материалам Мінфін
Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Юра Г.
11.09.18 03:29

Я не нашел улучшений. Скорее наоборот. Прошу отозваться тех, кто нашел. особенно повеселила дата 01 жовтня 2018 року.

Ответить
  • ***
11.09.18 10:47

Книгу РРО  купить и зарегистрировать в ДФС таки надо, НО! экономия исключительно на клее для подклеевания чеков!Разбогатеем то как !.

Ответить
  • Гість
11.09.18 09:27

А взагалі відмінити ту книгу слабо? Хтось розуміє взагалі, для чого вона потрібна? Для чого дублювати ще в книзі інформацію, яка і так йде в податкову одразу? Або якщо вона вже так сильно потрібна податківцям, то що завсажає тримати ці  чеки просто десь в коробочці без книги? Або клеїти їх куд завгодно - в зошит, в альбом, на дошку?))) Ні, треба обов’язково ліпити їх в книгу, ще й зареєстровану в податковій. Якесь безкінечне минуле сторіччя. Навіть позаминуле.

Ответить
  • охохо
11.09.18 11:44

Гість,мало того, она заканчивается быстро и едь покупай  за 100 грн.

Ответить
  • ***
11.09.18 10:43

Если отменить Бериевкий и Сталинский  контроль и наказание  в бухгалтерии так можно вААбще историю построения коммунизма забыть. А ведь строили, строили, строили строили...И построили, то , что в своей книиге "МОСКВА 2042" описал Войнович. Частично фантастика, частично уже сбываетсяЧитается на ура.

Ответить
  • Владимир
11.09.18 09:47

Гість, Слабо прочитать проект? Она и так практически отменена.

Ответить
  • Ирина
11.09.18 10:06

Владимир, так отменена или практически отменена?

Ответить
  • Владимир
11.09.18 10:11

Ирина,

8. Книга обліку розрахункових операцій не реєструється

(необхідно позначити «» або «+»)у випадках виходу з ладу РРО або відключення електроенергії проведення розрахункових операцій не здійснюється до моменту належного підключення резервного РРО або включення електроенергії.

Ответить
  • охохо
11.09.18 11:40

Владимир,книга стоит почти сотню, заканчивается быстро, требует времени для заполнения, и т.д. Зачем она нужна, наверное затем чтобы проверяющие (у нас на такие проверки ходят дебелые налоговики мужского рода почему-то) и сидят листают каждую страницу.

Ответить
  • ***
11.09.18 11:52

Не знаю как сейчас, но несколько лет назад, когда у меня была и розница,  пару раз в месяц захаживали вгодовані кабанчики c ДФС и разматывали контрольные кассовые ленты выискивая плохо пропечатанную циферку. После них мы  сматывали серпантин  и матерились. При любой власти,  после всех люстраций эти подонки ни на завод , ни на стройку не пойдут работать.

Ответить
  • Ігор
11.09.18 09:34

Підтримую. І не тільки підприємцям, а всім. І одразу, без зайвого обговорення.

Ответить
  • охохо
11.09.18 11:42

Ігор,отменить книгу КУРО обязательно!!! ведь каждый чек и так передается по модему на сервер налоговой

Ответить
  • АлександрСС
11.09.18 14:27

Этот атавизм каменных веков еще и обговорюють? Нет слов одни матюки. Кассовой книги быть не должно!!!!

Ответить