Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


03.12.18
3951 15 Печатать

Впровадженню податку на виведений капітал має передувати чимала підготовча робота, – Ніна Южаніна

Президент України наполегливо продовжує роботу з МВФ з просування законопроекту щодо впровадження податку на виведений капітал, - про це повідомила Голова Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна на своїй сторінці в facebook

Під час переговорів із директором-розпорядником фонду Крістін Лагард, Президент домовився про прибуття до України найближчим часом технічної місії МВФ. 

В ході місії з’являться нові можливості опрацювання погодженої редакції законопроекту щодо податку на виведений капітал і, відповідно, можливості для його прийняття.

"Тим більше, що разом з активістами ми дійшли розуміння, що в будь-якому випадку не можна було впроваджувати податок з 1 січня 2019 року, адже його успішному впровадженню має передувати чимала підготовча робота з боку Національного банку, Державної фіскальної служби та інших органів виконавчої влади", - підсумувала Ніна Южаніна.

 

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Шурик
03.12.18 03:47

"чимала підготовча робота," – отогнать от кормушки олигархат с их холуями

Ответить
  • Нона
03.12.18 09:24

Шурик, Зазвичай той хто відганяє від "кормушки" сам там починає смачно чавкати

Ответить
  • Светлана
03.12.18 07:48

Шурик все точно сказано.

Ответить
  • 777
03.12.18 11:32

До этого сама же Южанина говорила обратное: все подсчитано и готово к введению НВК

Ответить
  • Джек Грін
03.12.18 11:50

Тобто на Новий рік не паримся? Круто. Хоча шкода, що такий класний податок відклали.

Ответить
  • бурундук
03.12.18 13:48

Джек Грін,в чем классный? интересно

Ответить
  • Джек Грін
03.12.18 17:03

бурундук, жартуєте? як це в чому класний? Не виводиш капітал - значить не платиш податок. Що може бути справедливіше і логічніше? А то прибуток ще на папері, а ти вже заплати. Нарешті головним завданням підприємства стане збільшення реального прибутку, а не приховування з метою уникнення оподаткування, що і є метою підприємництва.

Ответить
  • бурундук
04.12.18 16:47

Джек Грін,А если не думать голдовой--то вообще просто клад , а не налог

Ответить
  • я в шоке
03.12.18 19:17

Джек Грін,
ты брехло

Ответить
  • я в шоке
03.12.18 19:18

я в шоке,служка госдеповская

Ответить
  • я в шоке
03.12.18 15:03

Це перемога незалежности - МВФ нам уже реформы пишет под свои хотелки

Ответить
  • Наталья
03.12.18 15:14

А месяц назад Южанина и не заикалась о большой работе для НБУ, фискалов и прочих. Нужно было вводить НВК и точка. Как грустны, мягко говоря, все их шатания.

Ответить
  • *
03.12.18 15:41

У бухгалтеров все время пидготовча робота, обычно по таком ну очень нужным нововведениям, как перестановка цифр в бланке налоговой накладной. А они никак пидготовиться не могут. Разогнать две трети.  

Ответить
  • хунок разрахунковий
04.12.18 15:15

южанина,молодец, все о деле печется,нужно уже готовится, к отлету,а все аки пчела.

Ответить
  • хунок разрахунковий
04.12.18 15:17

а с какими активистами???

Ответить