при подписке на рассылку
gift_icon
27.12.18
14651 4 Печатать

Чи може ФОП використовувати кошти з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, для власних потреб?

Згідно зі ст. 42 Господарського кодексу України (далі – ГКУ), підприємництво – це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.

Відповідно до ст. 44 ГКУ підприємництво здійснюється на основі вільного розпорядження прибутком, що залишається у підприємця після сплати податків, зборів та інших платежів, передбачених законом.

Враховуючи вищевикладене, фізична особа – підприємець має право вільно користуватися коштами з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, за умови сплати всіх податків, зборів та інших платежів, передбачених чинним законодавством.

По материалам ГУ ДФС у Луганській області
Отключить рекламу
Комментарии
  • Беня
27.12.18 12:40

А з валютного рахунку?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Юля
27.12.18 14:19

Беня, з валютного рахунку - не можна використовувати для власних потреб. Спочатку продаєте валюту і вона зараховується на Ваш грн.рахунок

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Бандерівець
28.12.18 19:40

Юля, це фігня повна. Ніде такого в законодавстві немає. Це наші банки довбані не хочуть валюти видавати і зобов"язують її продавати. А де є норма, що ФОПи повинні 100% валюти продати???

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Бандерівець
28.12.18 19:42

Була б у мене валюта, я б їм встроїв І Новий рік і Різдво

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0