Отключить рекламу

Подпишитесь!


27.01.19
1745 1 Печатать

Резидентам, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, необхідно подати декларацію про доходи

Платники податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані подати до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

Контролюючий орган протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку і видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур (п. 179.3 ПКУ).

Порядок застосування п. 179.3 ПКУ визначається постановою КМУ від 27.12.2010 р. № 1243 «Про затвердження Порядку видачі довідки про сплату податку на доходи фізичних осіб платником податку – резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань з такого податку».

По материалам ГУ ДФС у Дніпропетровській області
Отключить рекламу
Комментарии
  • хаха
27.01.19 09:09

"...і видати довідку..." - реформы в действии

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться