Отключить рекламу

Подпишитесь!


29.01.19
6760 4 Печатать

Декларування фізичними особами - підприємцями доходів, отриманих у 2018 році

Фізичні особи - підприємці (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування)  подають податкову декларацію про майновий стан і доходи протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року). Останній день подання декларації за 2018 рік – 11.02.2019 року.

Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

Важливо! Фізичні особи-підприємці (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) в річній податковій декларації поряд з доходами від підприємницької діяльності мають зазначити інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи.

Податкова декларація подається за місцем податкової адреси платника податків  в один із таких способів (за вибором):

-  особисто або уповноваженою на це особою;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

У разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації,  а при поданні податкової декларації в електронній формі, - не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

Звертаємо увагу, що фізичні особи-підприємці, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням, подають декларацію протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності, де відображають виключно доходи від проведення підприємницької діяльності.

Важливо! У разі проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням останнім базовим податковим (звітним) періодом є період з дня, наступного за днем закінчення попереднього базового податкового (звітного) періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності.

По материалам ГУ ДФС у м. Києві
Отключить рекламу
Комментарии
 • Заинтерисований
29.01.19 14:58

Не зрозуміло, якщо припинив діяльність  в місяць вже начала нового кварталу, як сдати звітність за 30 днів, срок нового кварталу ще не наступив, і звітність не приймається. Краще було б написати - - подавати звітність за квартал , в якому случилось припинення реєстраціі. Це я про платників ЄП 3 групи

Ответить
  Оценить
 • 0
 • 0
 • Наталья
29.01.19 16:04

Заинтерисований  Если Вы плательщик единого налога 3 гр. и прекратили свою деятельность ,например, в январе 2019 Вам надо
подать Декларацию ,только вручную электронка не подходит, за 1
квартал 2019 ,вверху ручкой пишите "Ликвидационная"  Ликвидационную примут в любое время.

Ответить
  Оценить
 • 3
 • 0
 • Заинтерисований
29.01.19 17:15

Наталья, так от жеж хотілось все в електроному вигляді робити, а не бігати по податкових

Ответить
  Оценить
 • 2
 • 0
 • Заинтерисований
29.01.19 17:14

Наталья,

Ответить
  Оценить
 • 0
 • 0
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться