Отключить рекламу

Подпишитесь!


06.02.19
2103 0 Печатать

ДФС пропонує внести зміни до Порядку повернення авансових платежів (передоплати) і помилково та/або надміру сплачених сум митних платежів

На веб-порталі ДФС (www.sfs.gov.ua) у підрозділі «Проекти регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика» розміщено проект наказу Мінфіну «Про затвердження Змін до Порядку повернення авансових платежів (передоплати) і помилково та/або надміру сплачених сум митних платежів» (далі – проект наказу).

Проект наказу розроблено з метою визначення чіткого порядку повернення коштів авансових платежів (передоплати) зарахованих на депозитний рахунок 3734, який відкритий у Держказначействі на ім’я ДФСУ (далі – «єдиний рахунок»).

Наказом Мінфіну від 01.11.2017 р. № 898 затверджено Порядок перерахування до державного бюджету митних та інших платежів, які вносяться до/або під час митного оформлення, яким встановлено, що поетапно підприємства переводяться на обслуговування через «єдиний рахунок», а саме:

на перехідний період (з 15 січня 2018 року до 15 квітня 2019 року) – за рішенням підприємства;

з 16 квітня 2019 року – на постійній основі.

На сьогодні чинним законодавством порядку повернення авансових платежів (передоплати) з «єдиного рахунку» не передбачено.

Вирішення існуючої проблеми вбачаємо за можливе шляхом внесення змін та доповнень до наказу Мінфіну від 18.07.2017 р. № 643 «Про затвердження Порядку повернення авансових платежів (передоплати) і помилково та/або надміру сплачених сум митних платежів» (далі – наказ).

Розробником проекту наказу є ДФС.

Зауваження та пропозиції стосовно змісту проекту наказу надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за такими адресами:

Державна фіскальна служба України: 04655, МПС, м. Київ-53, Львівська площа, 8, e-mail: l.sliamnieva@sfs.gov.ua.

Міністерство фінансів України: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2,  e-mail: infomf@minfin.gov.ua

Державна регуляторна служба України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.

Додаткові матеріали

По материалам ДФСУ
Отключить рекламу
Комментарии
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться