при подписке на рассылку
11.02.19
1455 0 Печатать

До форми декларації з туристичного збору буде внесено зміни

ДФСУ оприлюднила проект наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до форми Податкової декларації з туристичного збору».

Зміни до Декларації вносяться у зв’язку зі змінами, внесеними до ПКУ Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», а також змінами у порядку обліку сум податків і зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2018 р. № 891 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. № 1233».  

Проектом затверджується нова редакція Декларації, у якій передбачена нова база справляння Збору, можливість зазначити ставки Збору, встановлені органом місцевого самоврядування для внутрішнього або для в’їзного туризму, можливість зазначити суми авансових платежів. 

Крім цього, проектом передбачено, що у разі визначення суб’єкта господарювання податковим агентом на території адміністративно-територіальних одиниць, які відповідають різним кодам органів місцевого самоврядування за КОАТУУ, але ці адміністративно-територіальні одиниці обслуговуються одним контролюючим органом, надається одна Декларація з кількома додатками відповідного типу (на сьогодні Декларації надаються окремо по кожній адміністративно-територіальній одиниці).

У проекті також визначені поля для зазначення даних щодо обліку податкової пільги зі Збору.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу можуть надсилатися до 7 березня 2019 року на адресу: Державна фіскальна служба України, Департамент податків і зборів з юридичних осіб, Львівська площа, 8, м. Київ, 04053, електронну – vpopova@sfs.gov.ua, до Державної регуляторної служби України на поштову адресу: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011.

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ

По материалам ДФСУ
Отключить рекламу
Комментарии