при подписке на рассылку
16.02.19
1280 0 Печатать

НБУ пропонує обговорити вимоги до кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг у банківській системі

Нацбанк визначив та пропонує для громадського обговорення вимоги до кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг у банківській системі, внесених до Довірчого списку за поданням засвідчувального центру.

Відповідні вимоги містить проект постанови Правління НБУ "Про затвердження вимог до кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, внесених до Довірчого списку за поданням засвідчувального центру" (далі – Проект).

Проект розроблений на виконання норм Закону України "Про електронні довірчі послуги", що набув чинності 7 листопада 2018 року.

Проектом визначаються організаційні умови створення кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг у банківській системі України та кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг підчас здійснення переказу коштів (учасників платіжних систем), а також організаційні, технічні та технологічні вимоги, яких повинні дотримуватися надавачі та їх відокремлені пункти реєстрації у своїй діяльності.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України "Про електронні довірчі послуги" Національний банк України створює засвідчувальний центр для забезпечення внесення до Довірчого списку кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг у банківській системі України та кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг під час здійснення переказу коштів (учасників платіжних систем).

Зауваження та пропозиції до Проекту прийматимуться до 11 березня 2019 року на поштову або електронну адреси Національного банку України.

Поштова адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9, Національний банк України, управління безпеки інформації Департаменту безпеки.

Електронна адреса: 22SPRA@U1H0, Roman.Proskurovskyi@bank.gov.ua

По материалам НБУ
Отключить рекламу
Комментарии